Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website

Kancléř a administrativní odbor - Dokumenty ke stažení

Dokumenty ke stažení

Soubory ke stažení Administrativního odboru biskupství naleznete v příslušných podsložkách.

Formuláře a stanovy

Většina formulářů (Formuláře ke křtu, Formuláře k biřmování, Formuláře ke sňatku a některé i ve složce Formuláře obecné) je zde k dispozici ke stažení ve dvou variantách:

  • pro tisk a následné ruční vyplnění - formát PDF;
  • pro vyplnění v PC - formát DOT nebo DOTX (starší či novější šablona pro Word) - vyžaduje před použitím uložit, aby otevřením šablony vznikl nový dokument k vyplnění. Dokument je uzamčen a dovoluje pouze vyplnění do příslušných polí. I po vyplnění by měl zachovat původní jedno či dvou stránkový formát a text by neměl "přetékat" z první strany na druhou (v případě potřebného rozvedení zdůvodnění je třeba použít prostor na druhé straně formuláře). Pokud se vám nedaří formulář takovýmto způsobem vyplnit, dejte nám, prosíme, vědět na adresu konzistor [at] bihk.cz (konzistor[at]bihk[dot]cz), abychom mohli formuláře upravit. Pomůžete tak dalším uživatelům, aby měli k dispozici formuláře správně funkční.

Některé soubory ke stažení jsou nabízeny i ve variantě komprimovaného balíčku - formát ZIP.

Pokud jsou formuláře oboustranné, prosíme o jejich oboustranné vytištění na jeden list. Nezapomeňte, prosíme, v takovém případě vyplnit svou adresu do adresního štítku na druhé straně formuláře.

V případě jakýchkoliv nesrovnalostí, otázek či problémů při používání tiskopisů, napište nám, prosíme, na adresu konzistor [at] bihk.cz (konzistor[at]bihk[dot]cz).