Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website

Centrum pro rodinu - Psychologická pomoc

Psychologická pomoc

 

Milé rodiny,

když se člověk ocitne v obtížné životní situaci, obvykle hledá řešení a pomoc. Jako křesťané se utíkáme v modlitbách k Bohu, aby nám těžkou situaci pomohl zvládnout a dobře vyřešit. Pokud se v takové situaci nacházíte, rádi bychom Vám nabídli také možnost "poradit se" s odborníky v oblasti psychologie a sociálně právní. 

Našimi spolupracovníky Centra pro rodinu Biskupství královéhradeckého v oblasti psychologie a právní pomoci jsou manželé Jaroslav a Milada Macháčkovi.  Můžete se proto na ně kdykoli obrátit na níže zprostředkovaném kontaktu. Své poslání dělají srdcem a jejich služba v oblasti psychologicko-sociálně-právní pomoci je Vám k dispozici. 

V případě, že se nacházíte ve finanční tísni a nemůžete si tuto službu dovolit, Vám bude tato pomoc ze strany Biskupství královéhradeckého umožněna zdarma. V takové případě kontaktujte Centrum pro rodinu .

V případě krize a potřeby akutní pomoci kontaktujte:  https://www.machackovaterapie.cz/kontakt/.

Kognitivně - behaviorální psychoterapie a speciálně pedagogické poradenství.  Profesionální mediace a sociálně-právní poradenství jsou Vám k dispozici.

S přáním všeho dobrého

Vaše Centrum pro rodinu

Poradenství, pomoc


Jaroslav a Milada Macháčkovi

Poradenství, pomoc

https://www.machackovaterapie.cz/