Centrum pro rodinu - Aktuálně

Aktuálně

 

1. DUCHOVNÍ OBNOVA PRO MANŽELE

Centrum pro rodinu Biskupství královéhradeckého ve spolupráci s Duchovní správou poutního kostela v Králíkách Vás srdečně zve na „víkendovou duchovní obnovu pro manžele“, která se uskuteční v termínu 17. – 20. června 2021 v klášteře na Hoře Matky Boží u Králík.

Bude jí provázet P. Karel Moravec. Bližší informace o pořádané akci naleznete na plakátku nebo na stránkách Biskupství královéhradeckého v sekci Centra pro rodinu nebo na Facebooku Centra pro rodinu.

Cena 2.100,- Kč/ osobu

Přihlášky na: horamatky [at] gmail.com () nejpozději do 6. 6. 2021

Bližší informace na www.bihk.cz nebo na www.klasterkraliky.cz.

 

2. MANŽELSKÁ SETKÁNÍ 2021 v Blatné

Centrum pro rodinu Biskupství královéhradeckého Vás srdečně zve na „MANŽELSKÁ SETKÁNÍ“, která se uskuteční v termínu 17. – 24. července 2021 v Blatné.

Letní kurz Manželských setkání je programem zaměřeným na podporu harmonického manželství a odpovědného rodičovství. Vychází z křesťanských principů. Jeho náplní jsou přednášky s tématikou vzájemných vztahů muže a ženy a následná práce ve skupinkách.

Na akci je možné s sebou vzít děti, péče o ně je zajištěna skupinou pečovatelů, kteří pro ně na dobu, kdy se jejich rodiče účastní manželského programu, mají připravené hry a jiné aktivity.

Po dobu kurzu je přítomen kněz a rodinný terapeut.

Více informací na: www.manzelskasetkani.cz

Přihlášky a informace na: info [at] manzelskasetkani.cz nebo na tel.: 737 961 421

---

Proběhlo:

DUCHOVNÍ OBNOVA PRO MANŽELSKÉ PÁRY

Duchovní obnova pro manželské páry v rámci Národního týdne manželství.

Provázejícím  P. Jan Linhart - téma "Svatá rodina a my".

Duchovní obnova  proběhla v sobotu 20.2.2021 od 9:00 do 15:00 hod.

Více informací naleznete na plakátku a na telefonu Centra pro rodinu. Přihlašujte se na emailové adrese: crhk [at] bihk.cz nebo na tel.: 495 063 430.