Centrum pro rodinu - POUŤ RODIN

POUŤ RODIN

KE SVATÉMU JOSEFOVI

Centrum pro rodinu Biskupství královéhradeckého Vás srdečně zve na „Pouť rodin ke svatému Josefovi“, která se uskuteční v neděli 30. května 2021 v Šedivinách.

Horská ves Šediviny v obci Kounov (okres Rychnov nad Kněžnou) se stane místem letošní mimořádné pouti rodin ke svatému Josefovi. Na pouti Vás budou doprovázet duchovní z naší diecéze s nabídkou duchovních rozhovorů a svátosti smíření.

Místem setkání bude horská chata Radost v Plasnici v čase mezi 13:00 – 14:00 hod. Zde je také možnost parkování a občerstvení. Odtud se okolo 14 hod. vydáme na pouť k nedalekému kostelíku z roku 1907, kde bude v 15:00 hod. v kapli svatého Josefa sloužena mše svatá s požehnáním rodinám.

Pouť je s ohledem na malé děti a rodiče s kočárky nenáročná. Po mši svaté je možnost vrátit se k chatě Radost cestou jinou, náročnějším terénem, který Vás však odmění nádherným výhledem na krajinu. Bližší informace s mapkou poskytneme na místě.

S ohledem na protipandemická opatření budeme vycházet z aktuálně daných možností. Pokud to situace dovolí, bude možné využít i pohostinských služeb majitelů chaty Radost. Žije zde velmi milá rodina, která je ochotna nám vyjít vstříc. Pokud byste tedy měli zájem o případný oběd či večeři, obracejte se s rezervací přímo na tel.: 774 624 679, nebo na emailovou adresu: info [at] chataradost.cz.

Pro bližší informace o pořádané akci nás kontaktujte na emailové adrese: crhk [at] bihk.cz nebo na tel.: 495 063 430.

Svatý Josef je patronem a ochráncem rodin. Tato pouť bude poděkováním a prosbou o bdění svatého Josefa nad námi, nad našimi rodinami. Bude příležitostí k opětovnému setkání a sdílení se mezi sebou o všem, co v srdcích nosíme. Těšíme se na Vás!