Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website

Kancléř a administrativní odbor - Velikonoční bohoslužby

Velikonoční bohoslužby

Tato stránka slouží k souhrnnému zveřejnění svátečních bohoslužeb v čase Velikonoc a Vánoc - aktualizuje se vždy v příslušném období.

V následující tabulce najdete kostely a kaple, ve kterých se v roce 2022 konaly velikonoční bohoslužby, seřazené abecedně podle farností a obcí.

Případné poznámky či upřesnění k jednotlivým bohoslužbám naleznete  po otevření detailu
jednotlivého kostela či kaple (v části "Pořad bohoslužeb - Nepravidelné").

FarnostObec, částKostel/kapleZelený čtvrtek
14. 4. 2022
Velký pátek
15. 4. 2022
Bílá sobota / velik. vigilie
16. 4. 2022
Boží hod velikonoční
17. 4. 2022
Pondělí velikonoční
18. 4. 2022
BěstvinaBěstvinafarní kostel sv. Jana Křtitele   11:00 
Bohdaneč u ZbraslavicBohdanečfarní kostel Zvěstování Páně   8:00 
Bohuslavice nad MetujíBohuslavicefarní kostel sv. Mikuláše, biskupa 17:00 11:0011:00
Bohuslavice nad MetujíČernčicefiliální kostel sv. Jakuba Staršího, apoštola   8:00 
BojanovBojanovfarní kostel sv. Víta, mučedníka 15:00 8:008:00
BojanovBojanov, Hrbokovfiliální kostel sv. Václava, mučedníka   11:15 
BorohrádekBorohrádekfarní kostel sv. Michaela, archanděla16:00  7:30 
BorováBorováfarní kostel sv. Markéty, panny a mučednice18:0018:0020:008:008:00
BorováTelecífiliální kostel (bývalý farní) sv. Marie Magdalény   10:00 
BoušínSlatina nad Úpoufarní kostel Navštívení Panny Marie18:0015:0020:3011:0011:00
Brandýs nad OrlicíBrandýs nad Orlicífarní kostel Nanebevstoupení Páně   9:459:45
Brandýs nad OrlicíBrandýs nad Orlicíspolečenská místnost jídelna rehabilitačního ústavu   15:00 
Brandýs nad OrlicíOrlické Podhůří, Říčkykaple sv. Andělů strážných18:00  11:0011:00
Brandýs nad OrlicíSvatý Jiřífiliální kostel (bývalý farní) sv. Jiří, mučedníka16:0018:0019:008:20 
BroumovBroumovděkanský kostel sv. Petra a Pavla, apoštolů18:0018:0019:0010:00 
BroumovBroumovopatský kostel sv. Vojtěcha, biskupa a mučedníka   18:00 
BroumovBroumov, Nové Městofiliální kostel sv. Václava, mučedníka    8:30
BroumovOtovicefiliální kostel sv. Barbory   8:30 
BykáňMalešovfiliální kostel sv. Václava, mučedníka   7:30 
Bystré u PoličkyBystréfarní kostel sv. Jana Křtitele18:0018:0020:008:008:00
Bystré u PoličkyHartmanicekaple sv. Jana Nepomuckého    11:00
Bystré u PoličkyJedlováfiliální kostel Nanebevzetí Panny Marie   11:00 
Bystré u PoličkyNedvězífiliální kostel sv. Prokopa, opata    9:30
Bystré u PoličkyTrpínfiliální kostel sv. Václava, mučedníka16:0016:00 9:40 
Bystré v Orlických horáchBystréfarní kostel sv. Bartoloměje, apoštola17:0015:0020:008:158:15
Bystré v Orlických horáchOhnišovfiliální kostel sv. Cyrila a Metoděje   11:00 
BystřecBystřecfarní kostel sv. Jakuba Staršího, apoštola18:0018:0019:008:008:00
BýšťBýšťfarní kostel sv. Jiří, mučedníka17:0017:0017:0011:00 
Cerekvice nad LoučnouCerekvice nad Loučnoufarní kostel sv. Václava, mučedníka18:0017:0020:009:009:00
ČáslavČáslav, Čáslav-Staré Městoděkanský kostel sv. Petra a Pavla, apoštolů18:0015:0020:309:00, 18:008:00
ČastoloviceČastolovicefarní kostel sv. Víta, mučedníka18:0015:0018:007:457:45
ČenkoviceČenkovicefarní kostel sv. Vavřince, jáhna a mučedníka   11:00 
ČerníkoviceČerníkovicefarní kostel Povýšení svatého kříže   8:008:00
ČernilovČernilovděkanský kostel Nalezení sv. Štěpána18:0018:0020:308:308:30
Červené JanoviceČervené Janovicefarní kostel sv. Martina, biskupa   11:00 
Červený KostelecČervený Kostelecfarní kostel sv. Jakuba Staršího, apoštola18:0015:0020:307:00, 9:007:00, 9:00
Červený KostelecHorní Radechovákaple sv. Cyrila a Metoděje   9:00 
Česká BěláČeská Běláfarní kostel sv. Bartoloměje, apoštola18:00 19:0018:00 
Česká SkaliceČeská Skalice, Malá Skalicefarní kostel Nanebevzetí Panny Marie18:0018:0020:008:008:00
Česká SkaliceRychnovek, Zvolefiliální kostel (bývalý farní) sv. Justa, biskupa   11:00 
Česká SkaliceVelká Jesenicefiliální kostel (bývalý farní) Nanebevzetí Panny Marie   9:30 
Česká TřebováČeská Třebováděkanský kostel sv. Jakuba Staršího, apoštola18:3017:00 5:00, 10:308:00
České HeřmaniceČeské Heřmanicefarní kostel sv. Jakuba Staršího, apoštola17:00  8:00 
České HeřmaniceVračovice-Orlov, Vračovicefiliální kostel sv. Jana Křtitele    8:00
České LibchavyČeské Libchavyfarní kostel sv. Víta, mučedníka 15:00 8:309:00
České MeziříčíČeské Meziříčífarní kostel sv. Kateřiny, panny a mučednice17:0019:0019:009:309:30
ČíbuzSkalice, Číbuzfarní kostel sv. Václava, mučedníka  18:0010:00 
ČíhošťČíhošťfarní kostel Nanebevzetí Panny Marie   11:0011:00
DašiceDašicefarní kostel Narození Panny Marie   8:00 
Deštné v Orlických horáchDeštné v Orlických horáchfarní kostel sv. Marie Magdalény16:30 20:009:309:30
Deštné v Orlických horáchDeštné v Orlických horáchfiliální kostel sv. Matouše, apoštola a evangelisty 15:00   
DobruškaDobruškaděkanský kostel sv. Václava, mučedníka18:0018:0020:008:00, 18:008:00
DobruškaBílý Újezdfiliální kostel (bývalý farní) Proměnění Páně18:0018:0020:008:008:00
DobruškaDobréfiliální kostel (bývalý farní) sv. Petra a Pavla, apoštolů16:0016:0018:009:309:30
DobruškaOsečnicekaple sv. Jana Nepomuckého   11:0011:00
DobřeniceDobřenicefarní kostel sv. Klementa, papeže a mučedníka16:0016:0019:0017:00 
DohaliceDohalicefarní kostel sv. Jana Křtitele    8:00
DohaliceStračovfiliální kostel (bývalý farní) sv. Jakuba Staršího, apoštola   9:15 
Dolní ČermnáDolní Čermnáfarní kostel sv. Jiří, mučedníka18:0018:0019:0010:307:30
Dolní ČermnáPetrovicefiliální kostel sv. Františka Xaverského    9:00
Dolní ČermnáVerměřovicefiliální kostel sv. Jana Křtitele   9:00 
Dolní DobroučDolní Dobroučfarní kostel sv. Mikuláše, biskupa18:0018:0019:009:007:30
Dolní DobroučDolní Dobrouč, Horní Dobroučfiliální kostel (bývalý farní) sv. Jana Křtitele   8:00 
Dolní DobroučHnátnicefiliální kostel (bývalý farní) sv. Petra a Pavla, apoštolů   11:00 
Dolní KrupáDolní Krupáfarní kostel sv. Víta, mučedníka 15:00 6:00 
Dolní LibchavyLibchavy, Dolní Libchavyfarní kostel sv. Mikuláše, biskupa16:1016:1019:3010:009:00
Dolní ÚjezdDolní Újezdfarní kostel sv. Martina, biskupa18:0018:0019:007:45, 10:457:45
Dolní ÚjezdVidlatá Sečkaple Navštívení Panny Marie    9:00
Dvůr Králové nad LabemDvůr Králové nad Labemděkanský kostel sv. Jana Křtitele18:0018:0020:009:3018:00
Dvůr Králové nad LabemDvůr Králové nad Labemfiliální kostel Povýšení svatého kříže 15:00   
Golčův JeníkovGolčův Jeníkovděkanský kostel sv. Františka Serafinského18:0015:0020:008:00 
HabryHabryfarní kostel Nanebevzetí Panny Marie16:30  9:30 
HabryChrtníčfiliální kostel sv. Bartoloměje, apoštola    9:30
HajniceHajnicefarní kostel sv. Mikuláše, biskupa   11:00 
Havlíčkova BorováHavlíčkova Borováfarní kostel sv. Víta, mučedníka17:0015:0018:009:309:30
Havlíčkův BrodHavlíčkův Brodděkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie18:0018:0019:008:30, 18:008:00
Havlíčkův BrodHavlíčkův Brodspolečenská místnost v domově pro seniory - Husova 10:00   
Havlíčkův BrodHavlíčkův Brodspolečenská místnost v domově pro seniory - Reynkova  10:00   
HerálecHerálecfarní kostel sv. Bartoloměje, apoštola   8:00 
Heřmanův MěstecHeřmanův Městecděkanský kostel sv. Bartoloměje, apoštola18:0018:0020:009:309:30
Heřmanův MěstecJezbořicefiliální kostel (bývalý farní) sv. Václava, mučedníka   11:00 
Heřmanův MěstecMorašicefiliální kostel (bývalý farní) sv. Víta, mučedníka   8:00 
Heřmanův MěstecVápenný Podolfiliální kostel (bývalý farní) sv. Václava, mučedníka    8:00
HlinskoHlinskoděkanský kostel Narození Panny Marie18:0018:0018:007:30, 9:007:30, 9:00
HlinskoHlinskospolečenská místnost Centrum Jana XXIII. 15:00 8:008:00
HlinskoHlinsko, Chlumfiliální kostel (bývalý farní) sv. Petra a Pavla, apoštolů16:0016:0018:0010:3010:30
HlinskoStudnicekaple sv. Zdislavy18:00  9:009:00
HlinskoVortovákaple Nanebevzetí Panny Marie    10:30
HoliceHolicefarní kostel sv. Martina, biskupa18:0018:0019:009:30 
HoliceHorní Ředicefiliální kostel sv. Václava, mučedníka    9:30
HolohlavyHolohlavyděkanský kostel sv. Jana Křtitele15:0015:00 15:0015:00
HolohlavySendražicefiliální kostel (bývalý farní) sv. Stanislava, biskupa a mučedníka   11:00 
Horní BrannáHorní Brannáfarní kostel sv. Mikuláše, biskupa 17:00 10:3010:30
Horní HeřmaniceHorní Heřmanicefarní kostel sv. Jiří, mučedníka 16:00 11:0011:00
Horní JeleníHorní Jelenífarní kostel Nejsvětější Trojice18:0018:0019:008:458:45
Horní RoveňDolní Roveň, Horní Roveňfarní kostel sv. Kateřiny, panny a mučednice18:00 19:008:30 
Horní RoveňMoravanyfiliální kostel (bývalý farní) sv. Petra a Pavla, apoštolů   10:00 
Horní RoveňSlepoticefiliální kostel Povýšení svatého kříže 17:00  10:00
Horní RoveňUherskofiliální kostel (bývalý farní) Nanebevzetí Panny Marie   11:00 
Horní SloupniceSloupnice, Horní Sloupnicefarní kostel sv. Mikuláše, biskupa18:0015:0020:009:159:15
Horní SloupniceVlčkovfiliální kostel Panny Marie, Pomocnice křesťanů   10:30 
Horní ŠtěpaniceBenecko, Horní Štěpanicefarní kostel Nejsvětější Trojice18:0018:3019:008:00 
Hořice v PodkrkonošíHořiceděkanský kostel Narození Panny Marie18:0015:0021:009:009:00
HořičkyHořičkyfarní kostel Svatého Ducha18:0017:0019:008:008:30
HostinnéHostinnéděkanský kostel Nejsvětější Trojice18:0018:0019:009:009:00
HostinnéDolní Kalnáfiliální kostel (bývalý farní) Navštívení Panny Marie a sv. Václava   11:00 
Hradec Králové – KuklenyHradec Králové, Kuklenyfarní kostel sv. Anny   10:0010:00
Hradec Králové – Nový Hradec KrálovéHradec Králové, Nový Hradec Královéfarní kostel sv. Antonína, poustevníka18:3015:0020:009:009:00
Hradec Králové – Nový Hradec KrálovéHradec Králové, Třebešfiliální kostel sv. Jana Křtitele (na Zámečku)   10:30 
Hradec Králové – PouchovHradec Králové, Pouchovfarní kostel sv. Pavla, apoštola18:0015:0019:008:008:00
Hradec Králové – PouchovHradec Králové, Slezské Předměstífiliální kostel Neposkvrněného Početí Panny Marie (na Rožberku)   9:309:30
Hradec Králové – Pražské PředměstíHradec Králové, Pražské Předměstífarní kostel Božského Srdce Páně17:3017:3018:308:00, 20:008:00
Hradec Králové – Pražské PředměstíHradec Králové, Plotiště nad Labemfiliální kostel (bývalý farní) sv. Petra, apoštola17:3017:3018:009:40 
Hradec Králové – Pražské PředměstíStěžeryfiliální kostel (bývalý farní) sv. Marka, evangelisty   17:00 
Hradec Králové IHradec Královékatedrální a děkanský chrám Svatého Ducha - katedrála10:00, 18:307:30, 18:007:30, 20:007:00, 9:00, 10:30, 17:307:00, 9:00, 10:30
Hradec Králové IHradec Královérektorský kostel Nanebevzetí Panny Marie17:0017:0018:00, 21:008:00, 10:30, 18:3018:30
Hradec Králové IHradec Královékaple sv. Josefa17:0017:009:009:0010:00
Hrochův TýnecHrochův Týnecfarní kostel sv. Martina, biskupa18:0018:0018:009:3018:00
Hrochův TýnecTrojovicefiliální kostel sv. Michaela, archanděla   11:00 
HronovHronovfarní kostel Všech svatých17:0017:0019:008:008:00
HronovStárkovfiliální kostel (bývalý farní) sv. Josefa   11:15 
HumpolecHumpolecděkanský kostel sv. Mikuláše, biskupa18:0015:0020:009:00, 18:009:00
Chlumec nad CidlinouChlumec nad Cidlinou, Chlumec nad Cidlinou Iděkanský kostel sv. Voršily18:0018:0019:009:309:00
Chlumec nad CidlinouMlékosrbyfiliální kostel (bývalý farní) sv. Filipa a Jakuba, apoštolů   11:00 
Chlumec nad CidlinouStará Vodafiliální kostel sv. Václava, mučedníka   8:00 
ChoceňChoceňděkanský kostel sv. Františka Serafinského18:0015:0020:009:008:00
ChoceňChoceň, Hemžefiliální kostel Nanebevzetí Panny Marie   10:30 
Chomutice u HořicChomuticefarní kostel sv. Diviše, biskupa a mučedníka17:0017:0019:009:009:00
ChotěbořChotěbořděkanský kostel sv. Jakuba Staršího, apoštola17:0015:0020:008:008:00
ChotěbořJeřišno, Heřmaňfiliální kostel (bývalý farní) sv. Václava, mučedníka   10:30 
ChotěbořLibice nad Doubravoufiliální kostel (bývalý farní) sv. Jiljí, opata   11:00 
ChotusiceChotusicefarní kostel sv. Václava, mučedníka 17:00 11:00 
Chrast u ChrudiměChrastděkanský kostel Nejsvětější Trojice18:0015:0020:308:00 
ChroustoviceChroustovicefarní kostel sv. Jakuba Staršího, apoštola   8:00 
ChrudimChrudim, Chrudim Iarciděkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie18:0015:0020:008:308:30
ChrudimChrudim, Chrudim IIIfiliální kostel sv. Kateřiny, panny a mučednice   18:00 
ChvalkoviceChvalkovicefarní kostel sv. Jiljí, opata   9:30 
Jablonec nad JizerouJablonec nad Jizeroufarní kostel sv. Prokopa, opata20:0014:30 5:00 
Jablonné nad OrlicíJablonné nad Orlicífarní kostel sv. Bartoloměje, apoštola18:3018:3022:008:008:00
Jablonné nad OrlicíJamné nad Orlicífiliální kostel (bývalý farní) Nejsvětější Trojice17:0017:00 9:309:30
Jablonné nad OrlicíOrličkyfiliální kostel (bývalý farní) sv. Jana Nepomuckého    11:00
Janské LázněJanské Lázněfarní kostel sv. Jana Křtitele   9:30 
Janské LázněPec pod Sněžkou, Velká Úpafiliální kostel (bývalý farní) Nejsvětější Trojice   12:30 
Janské LázněSvoboda nad Úpoufiliální kostel sv. Josefa 15:00 11:00 
Jaroměř IJaroměřděkanský kostel sv. Mikuláše, biskupa18:0018:0018:008:308:30
Jaroměř IVelichovkyfiliální kostel Proměnění Páně 15:00 10:1510:15
JičínJičín, Staré Městoarciděkanský kostel sv. Jakuba Staršího, apoštola18:0015:0020:009:0018:00
JičínJičín, Staré Městofiliální kostel sv. Ignáce z Loyoly   18:00 
JičínOstružnofiliální kostel (bývalý farní) Povýšení svatého kříže   10:45 
JičínSamšinafiliální kostel (bývalý farní) sv. Václava, mučedníka   10:45 
JičínVelišfiliální kostel (bývalý farní) sv. Václava, mučedníka 15:00 9:00 
JilemniceJilemniceděkanský kostel sv. Vavřince, jáhna a mučedníka19:0019:0020:009:009:00
JiřiceJiřicefarní kostel sv. Jakuba Staršího, apoštola17:0017:0018:008:008:00
JiřiceŽeliv, Lhoticefiliální kostel sv. Jiří, mučedníka16:00  9:009:00
JosefovJaroměř, Josefovfarní kostel Nanebevstoupení Páně18:0015:0020:009:30 
JosefovJasennáfiliální kostel (bývalý farní) sv. Jiří, mučedníka   8:008:00
KalištěKalištěfarní kostel sv. Jana Křtitele19:0015:0019:0011:0011:00
KameničkyKameničkyfarní kostel Nejsvětější Trojice17:4517:4517:457:30, 10:307:30, 10:30
KameničkyJeníkovkaple sv. Václava, mučedníka   9:00 
Klášterec nad OrlicíKlášterec nad Orlicífarní kostel Nejsvětější Trojice18:0015:0019:0010:30 
KnířovVysoké Mýto, Knířovfarní kostel Zvěstování Páně   13:30 
Koclířov u SvitavKoclířovklášterní kostel sv. Alfonse18:0015:0018:009:00, 11:009:00, 11:00
KopidlnoKopidlnoděkanský kostel sv. Jakuba Staršího, apoštola18:0018:0020:009:009:00
KopidlnoVršcefiliální kostel (bývalý farní) sv. Vavřince, jáhna a mučedníka   11:00 
KorouhevKorouhevfarní kostel sv. Petra a Pavla, apoštolů18:0017:0018:0010:3018:00
Kostelec nad OrlicíKostelec nad Orlicíděkanský kostel sv. Jiří, mučedníka18:0018:0020:009:309:30
Kostelec nad OrlicíChlenyfiliální kostel (bývalý farní) sv. Apolináře, biskupa a mučedníka 16:00 8:008:00
Kostelec nad OrlicíLhoty u Potštejnafiliální kostel Panny Marie Bolestné (na Homoli)   14:30 
KrálíkyKrálíkyfarní kostel sv. Michaela, archanděla17:0017:0020:008:00 
KrálíkyKrálíky, Dolní Boříkovicefiliální kostel (bývalý farní) Povýšení svatého kříže 18:30 14:30 
KrálíkyKrálíky, Kopečekpoutní a rektorský kostel Nanebevzetí Panny Marie18:0016:0020:0010:0010:00
KrálíkyKrálíky, Prostřední Lipkafiliální kostel Neposkvrněného Početí Panny Marie   11:30 
KrálíkyMladkovfiliální kostel (bývalý farní) sv. Jana Křtitele18:30  10:00 
KratonohyKratonohyfarní kostel sv. Jakuba Staršího, apoštola   15:0015:00
KrounaKrounafarní kostel sv. Michaela, archanděla18:0017:3020:008:008:00
KrounaOtradovfiliální kostel sv. Bartoloměje, apoštola   11:00 
KrucemburkKrucemburkfarní kostel sv. Mikuláše, biskupa18:0018:0021:008:009:30
KrucemburkŠkrdlovicekaple sv. Cyrila a Metoděje    11:00
KrucemburkVojnův Městecfiliální kostel (bývalý farní) sv. Ondřeje, apoštola16:3015:00 11:00 
KrucemburkŽdírec nad Doubravou, Horní Studenecfiliální kostel (bývalý farní) sv. Václava, mučedníka   9:30 
KřížliceJestřabí v Krkonoších, Křížlicefarní kostel sv. Jana Křtitele 16:00 10:45 
Kunvald v ČecháchKunvaldfarní kostel sv. Jiří, mučedníka   7:30 
Kutná HoraKutná Hora, Kutná Hora-Vnitřní Městoarciděkanský kostel sv. Jakuba Staršího, apoštola18:0018:0020:00 9:00
Kutná HoraKutná Hora, Kutná Hora-Vnitřní Městofiliální kostel sv. Barbory   9:00 
Kutná Hora – SedlecKutná Hora, Sedlecfarní kostel Nanebevzetí Panny Marie a sv. Jana Křtitele18:0015:0019:009:3018:00
Kutná Hora – SedlecCírkvicefiliální kostel (bývalý farní) sv. Vavřince, jáhna a mučedníka   11:00 
Kutná Hora – SedlecKutná Hora, Malínfiliální kostel sv. Štěpána, prvomučedníka   8:00 
LanškrounLanškroun, Lanškroun-Vnitřní Městoděkanský kostel sv. Václava, mučedníka18:0015:0020:309:309:30
Lázně BělohradLázně Bělohradfarní kostel Všech svatých18:0018:0019:009:009:00
Lázně BělohradMiletínfiliální kostel (bývalý farní) Zvěstování Páně   11:00 
Lázně BělohradSvatojanský Újezdfiliální kostel sv. Jana Křtitele    11:00
Lázně BohdanečLázně Bohdanečfarní kostel sv. Marie Magdalény16:3016:3019:008:008:00
Ledeč nad SázavouLedeč nad Sázavouděkanský kostel sv. Petra a Pavla, apoštolů18:0015:0019:009:00, 18:009:00
Ledeč nad SázavouHněvkovicefiliální kostel (bývalý farní) sv. Bartoloměje, apoštola   11:1511:15
Ledeč nad SázavouChřenovicefiliální kostel (bývalý farní) sv. Václava, mučedníka   7:307:30
LetohradLetohradfarní kostel sv. Václava, mučedníka18:0015:30 10:007:30
LetohradLetohrad, Orlicefiliální kostel Panny Marie   5:00 
LibčanyLibčanyfarní kostel Nanebevzetí Panny Marie17:0017:00 8:3015:00
LibčanyLhota pod Libčanyfiliální kostel Nejsvětější Trojice   9:00 
Libice nad CidlinouLibice nad Cidlinoufarní kostel sv. Vojtěcha, biskupa a mučedníka16:0016:00 8:008:00
LibřiceLibřicekostel expozitury sv. Michaela, archanděla   14:00 
LibštátLibštátfarní kostel sv. Jiří, mučedníka19:0019:00 4:30 
LibštátKošťálovfiliální kostel sv. Jakuba Staršího, apoštola    11:00
LibštátSvojekkaple sv. Antonína Paduánského    9:30
LicibořiceLicibořicefarní kostel sv. Michaela, archanděla18:00 21:009:30 
LičnoLičnofarní kostel Zvěstování Páně16:30  9:309:30
Lipnice nad SázavouLipnice nad Sázavoufarní kostel sv. Víta, mučedníka17:0015:0019:0010:0010:00
Lipnice nad SázavouKrásná Horafiliální kostel (bývalý farní) Narození sv. Jana Křtitele15:30  8:308:30
LipolticeLipolticefarní kostel sv. Matouše, apoštola a evangelisty   8:00 
LitomyšlLitomyšl, Litomyšl-Městoproboštský kostel Povýšení svatého kříže18:0015:0020:307:30, 9:00, 17:457:30, 9:00, 17:45
LitomyšlČistáfiliální kostel (bývalý farní) sv. Mikuláše, biskupa   10:3010:30
LitomyšlJanovfiliální kostel (bývalý farní) sv. Filipa a Jakuba, apoštolů   10:00 
LitomyšlJanov, Mendrykakaple v klášteře17:0015:0017:006:306:30
LocheniceLochenicefarní kostel Narození Panny Marie19:0019:0019:0010:45 
Lomnice nad PopelkouLomnice nad Popelkoufarní kostel sv. Mikuláše, biskupa17:0017:0021:009:30 
LovčiceLovčicefarní kostel sv. Bartoloměje, apoštola   11:00 
LučiceLučicefarní kostel sv. Markéty, panny a mučednice18:0017:0019:009:00 
LužeLužepoutní a farní kostel Panny Marie Pomocnice (na Chlumku)18:0018:0019:009:30 
LužeLužefiliální kostel sv. Bartoloměje, apoštola    9:30
LužeŘepníkyfiliální kostel (bývalý farní) sv. Vavřince, jáhna a mučedníka   8:00 
Malé SvatoňoviceMalé Svatoňovicepoutní a farní kostel Sedmi radostí Panny Marie18:0016:0020:3010:3010:30
Městec KrálovéMěstec Královéfarní kostel sv. Markéty, panny a mučednice18:0015:0020:009:009:00
Městec KrálovéDymokuryfiliální kostel (bývalý kostel expozitury) Zvěstování Páně   10:30 
Městec KrálovéSlovečfiliální kostel sv. Martina, biskupa   12:30 
Mikulovice u PardubicMikulovicefarní kostel sv. Václava, mučedníka18:0018:00 10:30 
Mladé BříštěMladé Bříštěfarní kostel sv. Jana Křtitele17:0017:0019:0011:0011:00
MladočovPoříčí u Litomyšle, Mladočovfarní kostel sv. Bartoloměje, apoštola18:3018:3021:008:308:30
Morašice u LitomyšleMorašicefarní kostel sv. Petra a Pavla, apoštolů18:0015:0019:307:457:45
Morašice u LitomyšleMakovfiliální kostel sv. Víta, mučedníka   10:3010:30
MříčnáMříčnáfarní kostel sv. Kateřiny, panny a mučednice17:00  7:45 
NáchodNáchodděkanský kostel sv. Vavřince, jáhna a mučedníka18:0016:0019:007:30, 9:00, 18:007:30, 9:00
NáchodČeská Čermnákaple sv. Václava, mučedníka   10:3010:30
NasavrkyNasavrkyfarní kostel sv. Jiljí, opata18:0016:3020:009:309:30
NasavrkyTrhová Kamenicefiliální kostel (bývalý farní) sv. Filipa a Jakuba, apoštolů16:3015:0018:008:008:00
NechaniceNechanicefarní kostel Nanebevzetí Panny Marie17:0017:0019:0011:00 
NechaniceDolní Přím, Probluzfiliální kostel (bývalý farní) Všech svatých   8:00 
NekořNekořfarní kostel sv. Mikuláše, biskupa18:0015:0019:008:008:00
NekořMladkov, Vlčkovicekaple Narození Panny Marie    10:15
NekořSobkovicefiliální kostel sv. Prokopa, opata   11:00 
NekořStudenékaple sv. Anny     9:00
NekořTěchonínfiliální kostel (bývalý farní) sv. Markéty, panny a mučednice   9:45 
NeratovBartošovice v Orlických horáchpoutní kostel Nanebevzetí Panny Marie17:3017:3023:0010:0010:00
Nová PakaNová Pakafarní kostel sv. Mikuláše, biskupa    9:00
Nová PakaLevínská Olešnicefiliální kostel (bývalý farní) Všech svatých   10:45 
Nová PakaNová Pakaklášterní kostel Nanebevzetí Panny Marie17:3015:0019:309:00 
Nová PakaStará Pakafiliální kostel (bývalý kostel expozitury) sv. Vavřince, jáhna a mučedníka   7:30 
Nová PakaÚbislavice, Stavfiliální kostel sv. Petra a Pavla, apoštolů    10:45
Nová PakaÚbislavicefiliální kostel (bývalý farní) Narození Panny Marie   17:00 
Nová Ves nad PopelkouNová Ves nad Popelkoufarní kostel sv. Prokopa, opata15:0015:00 8:00 
Nová Ves nad PopelkouBěláfiliální kostel Nejsvětější Trojice    8:00
Nová Ves u ChotěbořeNová Ves u Chotěbořefarní kostel sv. Jana Nepomuckého17:0017:0020:009:309:30
Nové Hrady u SkutčeNové Hradyfarní kostel sv. Jakuba Staršího, apoštola16:0015:3018:009:309:30
Nové Město nad MetujíNové Město nad Metujíděkanský kostel Nejsvětější Trojice18:0015:0020:007:30, 9:00, 18:009:00
Nové Město nad MetujíNové Město nad Metujíklášterní kostel Narození Panny Marie   10:30 
Nové Město nad MetujíProvodov-Šonov, Václavicefiliální kostel sv. Václava, mučedníka (na Dobeníně)   15:00 
Nový BydžovNový Bydžovděkanský kostel sv. Vavřince, jáhna a mučedníka18:0015:0019:009:30 
Nový BydžovHlušicefiliální kostel (bývalý farní) sv. Václava, mučedníka, a sv. Barbory 18:00   
Nový BydžovPrasekfiliální kostel Božského Srdce Páně   11:00 
Nový HrádekNový Hrádekfarní kostel sv. Petra a Pavla, apoštolů18:0018:0020:008:308:30
Nový HrádekBorovákaple Božského Srdce Páně   15:00 
Nový HrádekSněžnékaple Panny Marie Sněžné   10:30 
OhařeOhařefarní kostel sv. Jana Nepomuckého   8:30 
Opatov v ČecháchOpatovfarní kostel sv. Antonína, poustevníka18:0018:0019:3010:3010:30
Opatov v ČecháchOpatovecfiliální kostel (bývalý farní) Narození Panny Marie   7:45 
Opatovice nad LabemOpatovice nad Labemfarní kostel sv. Vavřince, jáhna a mučedníka18:3017:0019:308:008:00
Opatovice nad LabemDřítečfiliální kostel (bývalý farní) sv. Petra a Pavla, apoštolů   9:30 
Opatovice nad LabemStaré Ždánicefiliální kostel (bývalý farní) sv. Václava, mučedníka17:00  10:45 
OpočnoOpočnoděkanský kostel Nejsvětější Trojice18:0015:0020:009:309:30
OpočnoPohořífiliální kostel sv. Jana Křtitele   11:1511:15
OsiceOsicefarní kostel Nanebevzetí Panny Marie   10:00 
OstřetínOstřetínfarní kostel Navštívení Panny Marie16:00  8:00 
PardubicePardubice, Zelené Předměstí (Pardubice I)arciděkanský kostel sv. Bartoloměje, apoštola18:0018:0019:007:00, 9:00, 19:007:00, 9:00, 19:00
PardubicePardubice, Bílé Předměstí (Pardubice I)farní kostel Panny Marie Sedmibolestné16:0016:0015:005:00, 10:0010:00
PardubicePardubice, Pardubičkyfiliální kostel sv. Jiljí, opata   17:00 
PardubicePardubice, Svítkovfiliální kostel Narození Panny Marie   16:00 
PardubicePardubice, Zelené Předměstí (Pardubice I)filiální kostel (bývalý farní) sv. Jana Křtitele20:0016:0022:00  
PardubicePardubice, Zelené Předměstí (Pardubice I)klášterní kostel Zvěstování Panně Marii   10:00 
PardubicePardubice, Zelené Předměstí (Pardubice V)rektorský kostel sv. Václava, mučedníka (u salesiánů)18:3016:0021:008:30, 10:008:30
PeckaPeckafarní kostel sv. Bartoloměje, apoštola18:0016:3019:308:008:00
PeckaBorovnicefiliální kostel (bývalý farní) sv. Víta, mučedníka 15:00 9:30 
PeckaHorní Brusnicefiliální kostel (bývalý farní) sv. Mikuláše, biskupa    10:00
PeckaMostekfiliální kostel sv. Anny16:30  11:00 
PertolticeVlastějovicekaple sv. Marie Magdalény    11:00
PoděbradyPoděbrady, Poděbrady IIIproboštský kostel Povýšení svatého kříže18:0018:0019:0010:0010:00
PohledPohledfarní kostel sv. Ondřeje, apoštola17:0017:0019:009:00 
PohledDlouhá Vesfiliální kostel sv. Mikuláše, biskupa 15:00 8:00 
Police nad MetujíPolice nad Metujíděkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie18:00 20:009:309:30
Police nad MetujíBezděkov nad Metujífiliální kostel (bývalý farní) sv. Prokopa, opata16:3016:30 11:0011:00
Police nad MetujíMachovfiliální kostel (bývalý farní) sv. Václava, mučedníka 17:00 8:008:00
PoličkaPolička, Polička-Městoděkanský kostel sv. Jakuba Staršího, apoštola18:0015:0020:307:30, 10:307:30
PoličkaPomezífiliální kostel (bývalý farní) sv. Jiří, mučedníka   9:00 
PolnáPolnáděkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie18:0015:0018:008:15, 18:308:15
Proseč u SkutčeProsečfarní kostel sv. Mikuláše, biskupa18:0018:0020:308:008:00
Proseč u SkutčePerálecfiliální kostel Narození sv. Jana Křtitele   11:00 
PředhradíPředhradífarní kostel Panny Marie Sedmibolestné16:3018:0018:009:309:30
PřeloučPřeloučfarní kostel sv. Jakuba Staršího, apoštola18:0015:0020:0010:0010:00
PřepychyPřepychyfarní kostel sv. Prokopa, opata16:0016:0018:0010:0010:00
PřibyslavPřibyslavfarní kostel Narození sv. Jana Křtitele18:0015:0019:008:00, 9:308:00
PřibyslavStříbrné Horyfiliální kostel sv. Kateřiny Alexandrijské, panny a mučednice   11:00 
PřibyslavŽižkovo Polefiliální kostel sv. Michaela, archanděla    11:00
Pustá KamenicePustá Kamenicefarní kostel sv. Anny16:0015:00 9:309:30
RadhošťRadhošťfarní kostel sv. Jiří, mučedníka 16:00 10:00 
RanáRanáfarní kostel sv. Jakuba Staršího, apoštola18:0018:0020:009:308:00
RanáHoletín, Horní Holetínfiliální kostel sv. Jana Křtitele   8:00 
Rohovládova BěláRohovládova Běláfarní kostel sv. Petra a Pavla, apoštolů18:00  9:309:30
Rokytnice nad JizerouRokytnice nad Jizerou, Dolní Rokytnicefarní kostel sv. Michaela, archanděla20:0015:0021:0010:008:30
Ronov nad DoubravouRonov nad Doubravoufarní kostel sv. Vavřince, jáhna a mučedníka18:0018:0021:008:008:00
Rosice nad LabemPardubice, Rosice (Pardubice VII)farní kostel sv. Václava, mučedníka   8:00 
Roztoky u JilemniceRoztoky u Jilemnicefarní kostel sv. Filipa a Jakuba, apoštolů17:0017:0018:009:309:30
Rtyně v PodkrkonošíRtyně v Podkrkonošífarní kostel sv. Jana Křtitele16:0018:0018:008:308:30
Rybná nad ZdobnicíRybná nad Zdobnicífarní kostel sv. Jakuba Staršího, apoštola16:00  8:00 
Rychnov nad KněžnouRychnov nad Kněžnouděkanský kostel sv. Havla, opata18:0018:0019:009:009:00
Rychnov nad KněžnouJavornicefiliální kostel (bývalý farní) sv. Jiří, mučedníka   11:00 
Rychnov nad KněžnouLiberk, Běláfiliální kostel (bývalý farní) sv. Jana Nepomuckého   16:00 
Rychnov nad KněžnouLukavicefiliální kostel (bývalý farní) Nanebevzetí Panny Marie    11:00
ŘetováŘetováfarní kostel sv. Marie Magdalény18:00  8:00 
SádekSádekfarní kostel Nejsvětější Trojice19:3015:0020:308:308:00
SázavkaSázavkafarní kostel Narození sv. Jana Křtitele   11:00 
SázavkaLeština u Světlé, Dobrnicefiliální kostel Všech svatých    11:00
Sebranice u LitomyšleSebranicefarní kostel sv. Mikuláše, biskupa18:0015:0020:007:30, 9:007:30, 9:00
Sebranice u LitomyšleLubnáfiliální kostel sv. Anny   9:30 
Sebranice u LitomyšlePolička, Lezníkfiliální kostel Nanebevzetí Panny Marie   11:00 
Sebranice u LitomyšleŠiroký Důlfiliální kostel sv. Jana Křtitele   9:00 
SečSečfarní kostel sv. Vavřince, jáhna a mučedníka   9:309:30
SenožatySenožatyfarní kostel sv. Jana Nepomuckého   8:0018:00
SezemiceSezemicefarní kostel Nejsvětější Trojice18:0018:0019:009:309:30
SkálaVěž, Skálafarní kostel Nanebevzetí Panny Marie17:0015:0019:0010:3010:30
Skuhrov u Havlíčkova BroduSkuhrovfarní kostel sv. Mikuláše, biskupa16:3016:3019:005:00, 10:308:00
SkutečSkutečděkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie18:0016:0018:008:008:00
SkutečSkutečfiliální kostel Božího Těla ("špitálský")   18:00 
Slatina nad ZdobnicíSlatina nad Zdobnicífarní kostel Proměnění Páně17:0016:3018:00  
SlatiňanySlatiňanyfarní kostel sv. Martina, biskupa18:3018:3018:3010:3010:30
SlatiňanySlatiňanykaple Svaté Rodiny (v klášteře sester františkánek)16:3016:0018:009:159:15
SlavoňovSlavoňovfarní kostel sv. Jana Křtitele18:0015:0020:009:009:00
SlavoňovBohdašínkaple Nejsvětější Trojice (v domě Mariiných sester)   7:307:30
SolniceSolnicefarní kostel Umučení sv. Jana Křtitele18:0018:0020:009:009:00
SolniceSkuhrov nad Běloufiliální kostel (bývalý farní) sv. Jakuba Staršího, apoštola16:0016:0018:0011:0011:00
SopotniceSopotnicefarní kostel sv. Zikmunda, mučedníka17:30 20:0011:108:00
SopotySobíňovfarní kostel Navštívení Panny Marie   16:30 
StřítežStřítežkostel expozitury sv. Floriána   10:30 
Studenec u HorekStudenecfarní kostel sv. Jana Křtitele18:3015:0020:308:008:00
Studenec u HorekČistá u Horekfiliální kostel sv. Prokopa, opata   11:00 
StudniceStudnicefarní kostel sv. Jana Nepomuckého18:0016:0018:008:008:00
Svatý KřížHavlíčkův Brod, Svatý Křížfarní kostel Nalezení svatého kříže16:0016:00 11:00 
Světlá nad SázavouSvětlá nad Sázavouděkanský kostel sv. Václava, mučedníka18:0015:0020:009:309:30
SvojanovSvojanovfarní kostel sv. Petra a Pavla, apoštolů  19:00 8:00
SvojanovBanínfiliální kostel (bývalý farní) sv. Barbory   11:00 
SvojanovBělá nad Svitavoufiliální kostel (bývalý farní) Všech svatých18:00   11:00
SvojanovChrastavecfiliální kostel Nejsvětější Trojice    9:45
SvojanovRohoznáfiliální kostel (bývalý farní) sv. Erasma, biskupa a mučedníka   9:45 
SvojanovStašovfiliální kostel (bývalý farní) Nanebevzetí Panny Marie 18:00   
SvojanovVítějevesfiliální kostel sv. Kateřiny, panny a mučednice   8:00 
SvratkaSvratkafarní kostel Narození sv. Jana Křtitele18:0015:0020:009:009:00
ŠlapanovŠlapanovfarní kostel sv. Petra a Pavla, apoštolů16:1516:1519:0010:30 
ŠtokyŠtokyfarní kostel sv. Jakuba Staršího, apoštola17:0017:00 8:008:00
Teplice nad MetujíTeplice nad Metujífarní kostel sv. Vavřince, jáhna a mučedníka18:0015:0020:308:308:30
Teplice nad MetujíVernéřovicefiliální kostel (bývalý farní) sv. Michaela, archanděla16:0015:00 10:00 
TrstěniceTrstěnicefarní kostel Nalezení svatého kříže17:0017:0019:0010:0010:00
TrstěniceKarlefiliální kostel (bývalý farní) sv. Bartoloměje, apoštola   11:15 
Trutnov ITrutnov, Vnitřní Městoarciděkanský kostel Narození Panny Marie16:0016:0020:009:00, 18:308:30
Trutnov IPilníkovfiliální kostel (bývalý farní) Nejsvětější Trojice    15:00
Trutnov II – Horní Staré MěstoTrutnov, Horní Staré Městofarní kostel sv. Václava, mučedníka17:3017:3020:008:008:00
Trutnov II – Horní Staré MěstoMladé Bukyfiliální kostel (bývalý farní) sv. Kateřiny, panny a mučednice 15:00 11:00 
Trutnov III – PoříčíTrutnov, Poříčífarní kostel sv. Petra a Pavla, apoštolů   7:45 
Třebechovice pod OrebemTřebechovice pod Orebemfarní kostel sv. Ondřeje, apoštola18:0018:0019:009:009:00
Třebechovice pod OrebemVysoký Újezdfiliální kostel (bývalý farní) sv. Jakuba Staršího, apoštola   7:457:45
TřebonínTřebonínfarní kostel sv. Matouše, apoštola a evangelisty   11:00 
TřebonínPaběnicefiliální kostel sv. Jakuba Staršího, apoštola    11:00
TřebosiceTřebosicefarní kostel Povýšení svatého kříže 15:0019:008:00 
Týnec nad LabemTýnec nad Labemděkanský kostel sv. Jana Křtitele  19:009:45 
Uhelná PříbramUhelná Příbramfarní kostel sv. Michaela, archanděla   10:30 
ÚpiceÚpicefarní kostel sv. Jakuba Staršího, apoštola18:0015:0019:308:008:00
ÚpiceBatňovicefiliální kostel sv. Bartoloměje, apoštola   10:0010:00
ÚpiceVelké Svatoňovice, Markoušovicefiliální kostel (bývalý farní) sv. Jana Křtitele   13:30 
ÚsobíÚsobífarní kostel sv. Petra a Pavla, apoštolů15:0015:0020:009:309:30
Ústí nad OrlicíÚstí nad Orlicíděkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie18:0015:00 5:00, 10:008:00
Ústí nad OrlicíÚstí nad Orlicí, Černovírkaple sv. Gotharda, biskupa   11:10 
VamberkVamberkfarní kostel sv. Prokopa, opata18:0015:0018:159:308:00
VamberkPotštejnfiliální kostel (bývalý farní) sv. Vavřince, jáhna a mučedníka   11:00 
Vápno u PřeloučeVápnofarní kostel sv. Jiří, mučedníka   11:00 
Vápno u PřeloučeÚjezd u Přeloučefiliální kostel sv. Jiljí, opata    11:00
VčelákovVčelákovfarní kostel sv. Marie Magdalény 17:00 7:307:30
VejvanoviceVejvanovicefarní kostel Nanebevzetí Panny Marie   10:30 
Velká LoseniceVelká Losenicefarní kostel sv. Jakuba Staršího, apoštola19:0017:3020:308:00, 11:008:00
Velké PoříčíVelké Poříčífarní kostel Navštívení Panny Marie   9:459:45
Vilémov u Golčova JeníkovaVilémov, Klášterfarní kostel sv. Václava, mučedníka17:0017:0018:009:009:00
Vítkovice v KrkonošíchVítkovicefarní kostel sv. Petra a Pavla, apoštolů 17:00 9:30 
Vlčkovice v PodkrkonošíVlčkovice v Podkrkonoší, Horní Vlčkovicefarní kostel sv. Josefa    10:00
VoděradyVoděradyfarní kostel sv. Petra a Pavla, apoštolů   8:008:00
VojslaviceVojslavicefarní kostel Nanebevzetí Panny Marie   9:309:15
VraclavVraclavfarní kostel Nanebevzetí Panny Marie   10:40 
Vrbatův KostelecVrbatův Kostelecfarní kostel sv. Havla, opata16:0017:0018:0010:00 
VrbiceVrbicefarní kostel sv. Havla, opata 17:30 8:008:00
VrbiceOpočnicefiliální kostel sv. Cyrila a Metoděje   10:0010:00
VrchlabíVrchlabíděkanský kostel sv. Vavřince, jáhna a mučedníka18:0015:0020:009:00 
VrchlabíDolní Lánovfiliální kostel (bývalý farní) sv. Jakuba Staršího, apoštola   11:00 
VrchlabíŠpindlerův Mlýnfiliální kostel (bývalý farní) sv. Petra, apoštola   14:00 
VšestaryVšestaryfarní kostel Nejsvětější Trojice  18:009:00 
VšestaryNedělištěfiliální kostel Nanebevzetí Panny Marie18:00    
VšestaryVšestary, Chlumfiliální kostel Proměnění Páně 18:00   
VýprachticeVýprachticefarní kostel Proměnění Páně16:00  9:309:30
Vysoké ChvojnoVysoké Chvojnofarní kostel sv. Gotharda, biskupa   11:15 
Vysoké MýtoVysoké Mýto, Vysoké Mýto-Městoděkanský kostel sv. Vavřince, jáhna a mučedníka17:0015:0021:009:007:30
Zálesní LhotaStudenec, Zálesní Lhotafarní kostel sv. Jana Nepomuckého   11:00 
ZámrskZámrskfarní kostel sv. Martina, biskupa   7:30 
ZámrskSlatinafiliální kostel sv. Petra a Pavla, apoštolů    9:00
ZbraslaviceZbraslavicefarní kostel sv. Vavřince, jáhna a mučedníka19:0015:0019:009:45 
Zbýšov v ČecháchZbýšovfarní kostel Narození sv. Jana Křtitele16:3015:0019:309:309:30
Zbýšov v ČecháchDobrovítovfiliální kostel sv. Václava, mučedníka   11:00 
Zbýšov v ČecháchVlkanečfiliální kostel (bývalý farní) sv. Jakuba Staršího, apoštola18:0016:30 8:008:00
ŽacléřŽacléřfarní kostel Nejsvětější Trojice 16:00 11:00 
ŽamberkŽamberkděkanský kostel sv. Václava, mučedníka19:0018:0020:309:308:30
ŽamberkLíšnicefiliální kostel Svaté Rodiny   8:00 
ŽamberkPísečnáfiliální kostel (bývalý farní) sv. Kateřiny, panny a mučednice 15:00 11:00 
ŽdírecŽdírecfarní kostel sv. Václava, mučedníka18:0016:0018:0010:3010:30
ŽelezniceŽeleznicefarní kostel sv. Jiljí, opata18:0018:0018:009:009:00
ŽelivŽelivopatský a farní kostel Narození Panny Marie18:0018:0020:0010:3010:30
ŽiželiceŽiželicefarní kostel sv. Prokopa, opata18:0018:00 11:00 
ŽlebyŽlebyfarní kostel Narození Panny Marie    9:00
ŽlebyLipovec, Licoměřicefiliální kostel sv. Kateřiny, panny a mučednice    11:00
ŽlebyPotěhyfiliální kostel (bývalý farní) sv. Gotharda, biskupa18:0015:0019:009:00 
ŽumberkŽumberkfarní kostel Všech svatých16:0016:00 8:00 
ŽumberkBítovanyfiliální kostel sv. Bartoloměje, apoštola   9:15