Centrum pro rodinu - ***Srdečně Vás zveme na

***Srdečně Vás zveme na

 

"Den s  Charlesem de Foucauld"

Milé rodiny, milí Boží přátelé,

naše Centrum pro rodinu společně s Malými sestrami Ježíšovými pro Vás připravuje "Den s Charlesem de Foucauld", který bude v Římě dne 15. května 2022 svatořečen.

Pokud máte čas a chtěli byste se o tomto světci něco dozvědět, máte jedinečnou příležitost v sobotu 7. května 2022.

Od 9:00 hod. budou probíhat v prostorách Balbínky (budova Nového Adalbertina v HK) přednášky (...kdo je Charles de Foucauld, jaký byl jeho život, obrácení, jeho odkaz a spiritualita Malých sester Ježíšových).

Od 13:00 hod. pak bude mše svatá v kostele Nanebevzetí Panny Marie v Hradci Králové -  za poděkování.

Pro bližší informace nás kontaktujte na: crhk [at] bihk.cz.

Těšíme se na Vás!

 

Pouť svobodných

srdečně Vás zveme v sobotu 7. května 2022 (sobota před svátkem Panny Marie, Prostředince všech milostí) na XIV. pouť svobodných, tentokráte k Panně Marii na Svatou HoruPříbrami.

Pokud již víte, že se chcete zúčastnit, můžete se přihlásit.

 Bližší informace a přihlášky:  www.poutesvobodnych.cz/aktualne .

 

Pouť rodin 2022

Centrum pro rodinu Biskupství královéhradeckého Vás srdečně zve na „Pouť rodin ke svatému Josefovi“, která se uskuteční v neděli 8. května 2022Šedivinách.

Horská ves Šediviny v obci Kounov se stane opět místem i pro letošní „Pouť rodin ke svatému Josefovi“. Na pouti Vás budou doprovázet duchovní z naší diecéze s nabídkou rozhovorů a svátosti smíření.

15:00 hod. v kapli svatého Josefa bychom pak společně slavili mši svatou s požehnáním rodinám. 
Pouť pořádáme s ohledem na malé děti a rodiče s kočárky tak, aby byla nenáročná. Pro občerstvení a oběd bude možné využít pohostinských služeb majitelů chaty Radost. 


Bližší informace na: crhk [at] bihk.cz  nebo na tel.: 495 063 430.

Těšíme se na Vás!

 

Letní kurzy harmonizace manželství

To je nabídka schönstattského hnutí pro manželské páry, pro rodiny. Rádi bychom Vám představili program tohoto pobytu na Horalce ve Sněžném v Orlických horách.

Přihlášky a více informací:   http://schoenstatt.cz/drupal7/node/509

 

Setkání lektorů příprav na manželství 2022

Centrum pro rodinu srdečně zve lektory snoubenců a duchovní naší diecéze na setkání lektorů příprav na manželství, které se uskuteční on-line formou v sobotu dne 22. ledna 2022 od 9:00 do 15:00 hod.

Předmětem setkání bude odborná přednáška P. Marka Drábka na téma sexuální zneužívání a následná diskuze, sdílení k tématu. V odpoledním vstupu pak se svým příspěvkem vystoupí také P. Karel MoravecTáňa Blažková.

Lektoři a duchovní, kteří by se přednášky rádi zúčastnili, se mohou hlásit na crhk [at] bihk.cz nejdéle o 19. 1. 2022. Více informací na plakátku a na telefonu 495 063 430.

 

Světové setkání rodin 2022

"Rodinná láska, povolání a cesta ke svatosti." Papež František

Ve dnech 22. - 26. června 2022 proběhne v  Římě "SVĚTOVÉ SETKÁNÍ RODIN". Naše Centrum pro rodinu  pro Vás připravuje pouť rodin v duchu výše uvedeného.

Těšíme se na Vás!

 


"Den s Charlesem de Foucauld"

Nové Adalbertinum,  Hradec Králové

7. května 2022

 

Pouť rodin

Plasnice, Šediviny

8. května 2022