Z diecéze
Datum:
Přidejte se k poutníkům, kteří v den svátku sv. Vavřince vystoupají na nejvyšší českou horu.
Tradiční česko-polské putování se uskuteční 10. srpna. Jako obvykle se akce zúčastní i mnoho poutníků z Polska, včetně polských biskupů.
Program:
- 7.30 hod. - odchod od kostela sv. Petra ze Špindlerova Mlýna po červené turistické značce přes Kozí hřbety
- 12.00 hod. - poutní mše svatá na Sněžce, hlavní celebrant Mons. Jan Graubner, arcibiskup pražský
Pro poutníky jsou připraveny kartičky poutníka, do kterých mohou účastníci získat razítko se sv. Vavřincem ze Sněžky.
Další zprávy
Z diecéze
Kurz latiny pro veřejnost
Řečeno slovy klasika: "I skladník si může přečíst Vergilia v originále."
Z diecéze
S diecézním biskupem na karmelskou pouť do Bystrého
Pojďte společně putovat za Pannou Marií a děkovat jí za ochranu a pomoc v lidských nesnázích.