Z diecéze , Ze světa
Datum:
Letošní 6. ročník bude zahájen na hlavní Fatimský svátek v Českomoravské Fatimě v Koclířově.
Růže(nec) pro Pannu Marii který probíhá v termínu květen - říjen 2025. Symbolicky bude letos zahájen na hlavní Fatimský svátek 13. května v Českomoravské Fatimě v Koclířově i ve spojení s Jubilejním rokem 100. výročí od zjevení Panny Marie sestře Lucii v Pontevedra 10. prosince 1925.
"Zvláště letošní rok chceme konat tuto aktivitu s úmyslem za odčinění všech urážek, rouhání a lhostejností, kterých se dostává Neposkvrněnému Srdci Panny Marie", říká Mons. Pavel Dokládal.
Růžence z loňského 5. ročníku aktivity RŮŽE(NEC) PRO PANNU MARII, které požehnal papežský nuncius Mons. Jude Thaddeus Okolo míří do Maďarska.
Další zprávy
Z diecéze
Na Eljonu můžete sestoupit do hlubin ticha
Přijměte pozvání ke čtyřem dnům ticha do nejvyšších českých hor, do centra Eljon ve Špindlerově Mlýně.
Česko
Staň se tvůrcem hymny Celostátního setkání mládeže 2026
Sekce pro mládež České biskupské konference vyhlásila soutěž na tvorbu nové hymny.
Z diecéze
Biskupství vystavuje první tištěnou mapu diecéze i s matriční deskou
Nenechte si ujít tuto mimořádnou příležitost!