Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website

Připomínáme si posvěcení katedrály


Z diecéze
Datum:

Katedrálu Svatého Ducha posvětil v roce 1898 biskup Eduard Brynych.

Výroční den posvěcení katedrály si připomeneme v pondělí 30. 10.  mší svatou v 18. 30 hod. Celebrovat bude biskup Josef Kajnek.

Od 17. 45 hod. budou v katedrále zpívané nešpory za účasti katedrální kapituly a katedrální scholy.

 


Další zprávy

Z diecéze

Připravuje se otevření nového formačního kurzu pro trvalé jáhny

Vnímáte-li Boží pozvání k jáhenské službě, vykonejte potřebné kroky...
Z diecéze

Centrum Jana XXIII. v Hlinsku slaví 20 let od založení

Děkovnou bohoslužbu bude celebrovat královéhradecký biskup Mons. Jan Vokál.
Z diecéze

Zakončení školního roku v církevních školách v diecézi

Bohoslužby a setkání k ukončení školního roku 2025/2026.