Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website

Připomínáme si posvěcení katedrály


Z diecéze
Datum:

Katedrálu Svatého Ducha posvětil v roce 1898 biskup Eduard Brynych.

Výroční den posvěcení katedrály si připomeneme v pondělí 30. 10.  mší svatou v 18. 30 hod. Celebrovat bude biskup Josef Kajnek.

Od 17. 45 hod. budou v katedrále zpívané nešpory za účasti katedrální kapituly a katedrální scholy.

 


Další zprávy

Z diecéze

Diecézní synodální tým nezahálí

V úterý k večeru se jeho členové potkali ve Dvoře Králové.
Z diecéze

Kurz latiny pro veřejnost

Řečeno slovy klasika: "I skladník si může přečíst Vergilia v originále."
Z diecéze

S diecézním biskupem na karmelskou pouť do Bystrého

Pojďte společně putovat za Pannou Marií a děkovat jí za ochranu a pomoc v lidských nesnázích.