Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website

Připomínáme si posvěcení katedrály


Z diecéze
Datum:

Katedrálu Svatého Ducha posvětil v roce 1898 biskup Eduard Brynych.

Výroční den posvěcení katedrály si připomeneme v pondělí 30. 10.  mší svatou v 18. 30 hod. Celebrovat bude biskup Josef Kajnek.

Od 17. 45 hod. budou v katedrále zpívané nešpory za účasti katedrální kapituly a katedrální scholy.

 


Další zprávy

Z diecéze, Česko, Ze světa

Charita pro Venezuelu

Charita Česká republika vyzývá veřejnost k solidaritě...
Z diecéze

A hurá vstříc prázdninám!

Děti a studenti církevních škol se rozloučily se školním rokem.
Z diecéze

Děkujeme Bohu za 50 let kněžství biskupa Josefa Kajneka

S biskupy, kněžími a zaměstnanci Biskupství oslavil biskup Josef své jubileum.