Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website

Na první středy v měsíci do muzeí a galerií zdarma


Z diecéze
Datum:

Poprvé budou expozice krajských kulturních zařízení přístupné zdarma ve středu 7. prosince.

Každou první středu v měsíci nabídnou od prosince tohoto roku do konce roku 2023 volný vstup bezmála dvě desítky muzeí, galerií a hvězdáren v Královéhradeckém kraji. Poprvé budou expozice krajských kulturních zařízení přístupné zdarma ve středu 7. prosince. Bezplatnou návštěvu každou první středu v měsíci nabídnou bezmála dvě desítky expozic v regionu, které zároveň umožní bezplatný vstup návštěvníkům do 10 a nad 65 let ve všechny dny.

„Zvolili jsme poměrně zapamatovatelný termín: zkoušky sirén, které každé první středeční poledne zní celou zemí, budou lidem připomínat, že právě tento den mohou vyrazit s celou rodinou na řadu míst v kraji za kulturou bezplatně.,“ sdělila Martina Berdychová, náměstkyně hejtmana kulturu, památkovou péči, cestovní ruch a oblast sociálních věcí.

Více zde.


Další zprávy

Z diecéze

Připravuje se otevření nového formačního kurzu pro trvalé jáhny

Vnímáte-li Boží pozvání k jáhenské službě, vykonejte potřebné kroky...
Z diecéze

S diecézním biskupem na karmelskou pouť do Bystrého

Pojďte společně putovat za Pannou Marií a děkovat jí za ochranu a pomoc v lidských nesnázích.
Z diecéze

Centrum Jana XXIII. v Hlinsku slaví 20 let od založení

Děkovnou bohoslužbu bude celebrovat královéhradecký biskup Mons. Jan Vokál.