Z diecéze
Datum:
Kutnohorští a čáslavští ministranti poznávali biskupskou rezidenci.
V sobotu 18. února navštívilo královéhradecké Biskupství, spolu se svými kněžími P. Vladislavem Brokešem z Kutné Hory a P. Dmytrem Romanovským z Čáslavi, dvacet pět ministrantů. Po Mši svaté, slavené diecézním biskupem Janem v kapli biskupské rezidence, se uskutečnilo společné setkání na téma povolání a ministrantská služba. Biskup Jan všem povyprávěl o začátcích svého kněžství a následné biskupské službě.
Výletníci si se zájmem prohlédli nejen biskupskou rezidenci, ale i katedrálu a posléze také Bílou věž na Velkém náměstí.
Další zprávy
Z diecéze, Česko, Ze světa
Charita pro Venezuelu
Charita Česká republika vyzývá veřejnost k solidaritě...
Z diecéze
Děkujeme Bohu za 50 let kněžství biskupa Josefa Kajneka
S biskupy, kněžími a zaměstnanci Biskupství oslavil biskup Josef své jubileum.