Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website

Ministranti navštívili svého biskupa


Z diecéze
Datum:

Kutnohorští a čáslavští ministranti poznávali biskupskou rezidenci.

V sobotu 18. února navštívilo královéhradecké Biskupství, spolu se svými kněžími P. Vladislavem Brokešem z Kutné Hory a P. Dmytrem Romanovským z Čáslavi, dvacet pět ministrantů. Po Mši svaté, slavené diecézním biskupem Janem v kapli biskupské rezidence, se uskutečnilo společné setkání na téma povolání a ministrantská služba. Biskup Jan všem povyprávěl o začátcích svého kněžství a následné biskupské službě.

Výletníci si se zájmem prohlédli nejen biskupskou rezidenci, ale i katedrálu a posléze také Bílou věž na Velkém náměstí. 



Další zprávy

Z diecéze, Česko, Ze světa

Charita pro Venezuelu

Charita Česká republika vyzývá veřejnost k solidaritě...
Z diecéze

A hurá vstříc prázdninám!

Děti a studenti církevních škol se rozloučily se školním rokem.
Z diecéze

Děkujeme Bohu za 50 let kněžství biskupa Josefa Kajneka

S biskupy, kněžími a zaměstnanci Biskupství oslavil biskup Josef své jubileum.