Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website

Kurz Samuel již po třetí


Kurz Samuel
Datum:

Kurz je určen mladým, svobodným lidem od 19 do 30 let, kteří upřímně a opravdově hledají svoje životní povolání a poslání.

CÍL KURZU
Cílem kurzu je pomoci mladým lidem v prohloubení vztahu s Bohem a v rozlišování jejich ži-votního povolání. Úlohou týmu kněží a řeholních sester je vstupovat s členy kurzu do Boží přítomnosti, aby mohli ve světle Božího slova, ve sdílení, přednáškách, v modlitbě a adoraci rozpoznávat Boží hlas. Kurz má napomáhat při každodenním rozjímání nad Božím slovem a uvádět do správného duchovního rozlišování.

ZÁKLADNÍ INFORMACE
Kurz je určen mladým (svobodným) lidem od 19 do 30 let, kteří upřímně a opravdově hledají svoje životní povolání a poslání. Kurz trvá jeden rok a zahrnuje 9 setkání (od října do června), která probíhají 1x měsíčně v neděli od 15.00 do 18.30 hod. Místem setkání je fara u kostela sv. Bartoloměje v Pardubicích (Kostelní 92). Součástí kurzu je také jednodenní pěší pouť a exercicie. Po přihlášení a zaslání motivačního dopisu proběhne přijímací pohovor. Kurz je bezplatný. Účastníci hradí pouze náklady spojené s exerciciemi na konci kurzu. Důležitou podmínkou pro přijetí je ochota zúčastnit se kurzu v celém jeho rozsahu (absolvovat všechna setkání). Kurz vede tým kněží a řeholních sester.

Více informací a přihlášky na: kurzsamuel.dhk [at] gmail.com (kurzsamuel[dot]dhk[at]gmail[dot]com) (sr. Markéta Trešlová SSJ) a tel. 777 339 233 (o. Jan Uhlíř)
 

Ke stažení

Plakát (513.26 KB)

Další zprávy

Z diecéze

Rok české hudby a barokní Litomyšl

Litomyšlské dny barokní tradice pod záštitou České biskupské konference.
Z diecéze

Láska, která nás přesahuje - knižní novinka

...další příběhy z Domácí hospice Duha.
Z diecéze

Studovat teologické obory lze i v Hradci Králové

Využijte možnost tříletého bakalářského studia s teologickým zaměřením.