Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website

Děkujeme Bohu za 50 let kněžství biskupa Josefa Kajneka


Z diecéze
Datum:

S biskupy, kněžími a zaměstnanci Biskupství oslavil biskup Josef své jubileum.

FOTOGALERIE

Ve čtvrtek 25.6. oslavil děkovnou mší svatou v kapli sv. Karla Boromejského v biskupské rezidenci v Hradci Králové 50. výročí svého kněžského svěcení biskup Josef Kajnek. 

Při bohoslužbě zavzpomínal na svoji cestu ke kněžství, na dobu komunismu i léta po roce 1989. Diecézní biskup Jan mu poděkoval za roky věrné služby, za otcovský přístup k lidem a za jeho přátelství. 

Přejeme biskupu Josefovi pevné zdraví a radostné prožívání dalších let.



Další zprávy

Z diecéze

Zakončení školního roku v církevních školách v diecézi

Bohoslužby a setkání k ukončení školního roku 2025/2026.
Z diecéze

Kurz latiny pro veřejnost

Řečeno slovy klasika: "I skladník si může přečíst Vergilia v originále."
Z diecéze

Diecézní synodální tým nezahálí

V úterý k večeru se jeho členové potkali ve Dvoře Králové.