Z diecéze
Datum:
S biskupy, kněžími a zaměstnanci Biskupství oslavil biskup Josef své jubileum.
Ve čtvrtek 25.6. oslavil děkovnou mší svatou v kapli sv. Karla Boromejského v biskupské rezidenci v Hradci Králové 50. výročí svého kněžského svěcení biskup Josef Kajnek.
Při bohoslužbě zavzpomínal na svoji cestu ke kněžství, na dobu komunismu i léta po roce 1989. Diecézní biskup Jan mu poděkoval za roky věrné služby, za otcovský přístup k lidem a za jeho přátelství.
Přejeme biskupu Josefovi pevné zdraví a radostné prožívání dalších let.
Další zprávy
Z diecéze
Zakončení školního roku v církevních školách v diecézi
Bohoslužby a setkání k ukončení školního roku 2025/2026.
Z diecéze
Kurz latiny pro veřejnost
Řečeno slovy klasika: "I skladník si může přečíst Vergilia v originále."