Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website

Musica (K)lasica pro Dítě v srdci


Datum:

V sobotu 12. května se konal koncert hudebního uskupení Musica (K)lasica v Kostelci nad Orlicí. Výtěžek poputuje na péči o rodiny.

Musica (K)lasica pro Dítě v srdci

Musica (K)lasica pořádá koncerty na podporu Perinatálního hospice Dítě v srdci už od roku 2016. Tímto způsobem chce upozornit na důležitost tohoto druhu zdravotnické péče, který v ČR v současné době není dostupný pro všechny rodiny, které by ho potřebovaly. V čem perinatální péče spočívá a jak mohou laici pomoci lidem ve svém okolí, kterým zemřelo dítě, to se mohli posluchači na koncertě dozvědět od ředitelky hospice Aleny Peremské.

Zájemci si po koncertě mohli prohlédnout kontaktní místo hospice a budoucí Vzpomínkovou zahradu, která bude sloužit jako vzpomínkové místo pro rodiče, kteří nemohli pohřbít své dítě.


Další zprávy

Česko

Červená středa opět připomene důležitost svobody náboženského vyznání

Červená středa (#RedWednesday) je mezinárodní iniciativa, která připomíná ty, kdo jsou pronásledováni pro svou víru.
Z diecéze, Česko, Ze světa

Biskup Jan uctil památku vojenských veteránů

Tradičně se pietního aktu na pouchovském hřbitově zúčastňují i královéhradečtí biskupové.
Z diecéze

Žáci objevovali způsoby lesního hospodaření

Lesní dobrodružství v rámci edukativní akce S lesníkem do lesa.