Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website

Sobotní Misijní den v Chocni


Datum:

Sobota 24. září od 10. hod v kostele sv. Františka Serafínského.

Sobotní Misijní den v Chocni

Program pro děti i dospělé začíná v 10:00 hodin v kostele a vyvrcholí v 15:00 hodin mší svatou, kterou celebruje královéhradecký biskup Jan Vokál, hudbou a zpěvem doprovázejí členové Papežských misijních děl, při mši svaté bude obřad přijetí dětí do Papežského misijního díla dětí.

Můžete se těšit na: vyprávění a promítání O misiích v Bangladéši národního ředitele PMD Leoše Halbrštáta, koncert kapely Smile Back, pop - rock z Letohradu, missio interview s manželi Kateřinou a Martinem Rýznarovými a dalšími hosty, výtvarné dílny, hry, zpívání, divadélko Misijního klubka Choceň, misijní výstavu, modlitbu tancem. (ŠpD)


Další zprávy

Česko

Slavnost blahořečení Jana Buly a Václava Drboly v médiích

V sobotu 6. června se v Brně uskuteční mimořádná událost - slavnost blahořečení Jana Buly a Václava Drboly.
Z diecéze

Slavnost Těla a Krve Páně v Hradci Králové

Mši svatou bude celebrovat královéhradecký biskup Mons. Jan Vokál. Průvod s Božím Tělem projde po Velkém náměstí v Hradci Králové.
Z diecéze

Hledáme formátory ministrantů

Formátor je člověk, který se systematicky věnuje formaci ministrantů a pomáhá jim růst nejen ve službě, ale i ve víře.