Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website

Charitativní sbírka v Hlinsku


Datum:

V rámci Dne dřeva a medu na Betlémě v Hlinsku se konala charitativní sbírka pro těžce handicapovanou 4letou Aničku z Hlinska a její rodinu.

Charitativní sbírka v Hlinsku

Tato myšlenka veřejné podpory pro zdravotně handicapované děti z Hlinska vznikla před 3 lety, kdy bylo kolektivu Centra Jana XXIII. nabídnuto skloubit tento "medový" den s pomocí někomu, kdo to opravdu potřebuje, a to na základě aktivní činnosti Centra Jana XXIII. ve prospěch potřebných.

Letos byla sbírka určena pro těžce handicapovanou 4letou Aničku a její rodinu. Anička má diagnostikovanou těžkou hluchotu, narodila se s rozštěpem páteřních obratlů, z čehož vyplývají další zdravotní komplikace.

Díky sbírce bude možné pořídit kvalitní naslouchadla, která nutně potřebuje ke zlepšení osobnostního vývoje. Sbírka se skládá z několika částí v rámci jednoho Dne medu a dřeva. Jednou z nich je nabízení medových dobrot za dobrovolný příspěvek. Další částí je dražba dřevěných soch, které na místě vyřezává řezbář motorovou pilou. (ŠpD)


Další zprávy

Česko

Pouť křesťanských médií na Svatý Hostýn

Pozvání pro všechny, kteří pracují v křesťanských médiích. A nejen v těch křesťanských...
Z diecéze

Diecézní kalendář 2027 plný kuchařských receptů napříč diecézí

Objednejte už nyní na vašich farních úřadech královéhradecké diecéze.
Z diecéze, Ze světa

Za světlem severu: Cesta na Island a do Grónska

Reportáž z poutního zájezdu Diecézního centra pro seniory.