Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website

Soutěžte se Signály.cz o účast na SDM zdarma


Datum:

Právě probíhající vědomostní soutěž "Čteme Matoušovo evangelium" nabízí kromě menších cen také možnost jet na Světový den mládeže do Krakova zdarma.

Soutěžte se Signály.cz o účast na SDM zdarma

 
Soutěž zajišťují Signály.cz ve spolupráci s Diecézními centry mládeže a Sekcí pro mládež České biskupské konference, otázky sestavil P. Pavel Větrovec a přestože soutěž již probíhá, je stále možné se do ní zapojit. Každý týden jsou pro soutěžící zveřejňovány otázky ke dvěma kapitolám Matoušova evangelia, na které odpovídají. Čtyřikrát za celou dobu soutěže pak zašlou Signály.cz na Diecézní centrum pro mládež (DCM) seznam soutěžících z dané diecéze, kteří v daném kole splnili limit 70% úspěšnosti v odpovídání na otázky.
Z těchto soutěžících vylosuje DCM jednoho výherce, který obdrží malou cenu. V královéhradecké diecézi výherce obdrží tričko a hrnek s motivem setkání v Krakově. Na závěr soutěže se bude losovat jeden výherce z každé diecéze o hlavní cenu: účast na světovém setkání mládeže v Krakově 2016 zdarma. Do slosování o hlavní cenu jsou zařazeni i soutěžící, kteří vyhráli malou cenu. Pro účast v soutěži je nutné být autorizovaným uživatelem na signaly.cz. Více informací najdete ZDE

Další zprávy

Jubilejní místa v diecézi, Jubilejní rok 2025

Jubilejní místa v královéhradecké diecézi

Informace o tom, kdy a kde můžete obdržet milosti, které Jubilejní rok 2025 přináší.
Z diecéze

Pouť rodin a nemocných ke sv. Zdislavě

Tradiční letní duchovní pouť do Jablonného v Podještědí se koná i letos.
Z diecéze, Ze světa

Indické děti si opět vyberou své dárce

Diecézní charita Hradec Králové vyhlašuje 2. ročník projektu „Adopce naruby“.