Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website

ČRo: Nalaďte si pořad Mezi nebem a zemí


Datum:

Jaké budou oslavy narození autora oratoria Mesiáš Georga Friedricha Händela? Odpověď uslyšíte v sobotním magazínu Českého rozhlasu Mezi nebem a zemí.

ČRo: Nalaďte si pořad Mezi nebem a zemí

Tuto sobotu 21. února 2015 uslyšíte v magazínu Mezi nebem a zemí hlavně o tom, co se chystá k 330. výročí narození hudebního skladatele Georga Fridricha Händela, kterého proslavil zejména sbor Haleluja z oratoria Mesiáš. Také vás pozveme do mariánského poutního kostela ve Skokách u Žlutic. Jako obvykle vás čekají aktuality z duchovního světa a zamyšlení na povzbuzení, které tentokrát připravil kazatel Křesťanských sborů v Českém Těšíně Jaromír Andrýsek.

Pořad Mezi nebem a zemí je zcela nový magazín o víře a spiritualitě v souvislostech, který si mohou posluchači naladit na regionálních stanicích Českého rozhlasu každou sobotu po 9. hodině. Tento pořad nabízí aktuální informace s důrazem na dění v jednotlivých regionech České republiky, rozhovory s významnými osobnostmi o tématech souvisejících s duchovním životem, příspěvky s naučnou tematikou i závěrečné duchovní slovo na povzbuzení. 

 

Pravidelnou součástí pořadu jsou příspěvky s duchovní tematikou z jednotlivých regionů i příspěvky s nadregionálním významem reflektující významné události a religiózní tradice. Pořad dále přináší přehled aktualit z duchovního života, pozvánky na významné akce a srozumitelnou formou se snaží přiblížit i historii jednotlivých náboženství a náboženských směrů. (peš)

 

104,7 FM Pardubice a Chrudim

102,4 FM Svitavy

98,6 FM Orlickoústecko                   

 

90.5 FM východní Čechy

95.3 FM Královéhradecko

96.5 FM Rychnovsko 


Další zprávy

Z diecéze, Česko, Z Vatikánu

Spojme se všichni 13. března v Den modlitby a půstu za mír

Připojujeme se k apelu papeže Lva XIV.
Postní doba

Sobota po 3. neděli postní

Postní zamyšlení na každý den doby postní.
Postní doba

Pátek po 3. neděli postní

Postní zamyšlení na každý den doby postní.