Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website

Zemřel Bohumír Kopecký


Datum:

O Slavnosti Zjevení Páně 6. ledna si Pán k sobě povolal Bohumíra Kopeckého, dlouholetého spolupracovníka Diecézního centra pro seniory.

Zemřel Bohumír Kopecký

Ing. Bohumír Kopecký patřil dlouhá léta mezi okruh příznicvů, kteří pomáhali královéhradeckému Diecéznímu centru pro seniory zcela dobrovolně a nezištně. Zesnul doma v kruhu svých blízkých po dlouhé těžké nemoci. Se zesnulým se s vděčností za jeho život a službu rozloučíme v pondělí 12. ledna 2015 od 13.00 hodin v katedrále Svatého Ducha v Hradci KrálovéR. I. P.


Další zprávy

Z diecéze

Připravuje se otevření nového formačního kurzu pro trvalé jáhny

Vnímáte-li Boží pozvání k jáhenské službě, vykonejte potřebné kroky...
Z diecéze

Centrum Jana XXIII. v Hlinsku slaví 20 let od založení

Děkovnou bohoslužbu bude celebrovat královéhradecký biskup Mons. Jan Vokál.
Z diecéze

Zakončení školního roku v církevních školách v diecézi

Bohoslužby a setkání k ukončení školního roku 2025/2026.