Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website

Heřmanoměstecké Hudební léto zahájeno. Na počátku července nás čeká výlet k jazzu


Datum:

V neděli 23. června v 17 hodin odstartoval IX. ročník festivalu "Hudební léto v kostele sv. Bartoloměje" v Heřmanově Městci.

Heřmanoměstecké Hudební léto zahájeno. Na počátku července nás čeká výlet k jazzu

Zaplněný kostel odměnil dlouhým potleskem Dechovou harmonii Komorní filharmonie Pardubice s uměleckým vedoucím Jiřím Křenkem. Již nyní je lákavou nabídkou pokračování festivalu. Na neděli 7. července se připravuje externí koncert na farní zahradě, v rámci kterého se představí smyčcové kvarteto Apollon se sóloklarinetistou Národního divadla Tomášem Čisteckým. Koncert, který je doplněný pozváním pro posluchače na sklenku moravského vína o přestávce, bude ve znamení hudebního výletu "Od Mozarta k jazzu". Nenechte si "výlet" ujít.

plakát


Další zprávy

Česko

Hudba spojuje!

Seminář pro zpěváky a sbormistry, kteří se chtějí posunout dál.
Z diecéze

Ještě z Diecézního setkání seniorů...

...neslo se v duchu pospolitosti.
Z diecéze, Česko

V Hradci králové se uskutečnila konference pro nemocniční kaplany

Zúčastnili se členové Asociace nemocničních kaplanů a Katolické asociace nemocničních kaplanů.