Datum:
V sobotu 16. června 2012 od 9.30 hodin se v Novém Adalbertinu v Hradci Králové koná VIII. diecézní setkání seniorů a jejich přátel.
Program zahájí ve velkém sále Nového Adalbertina úvodním slovem P. Karel Moravec. Dopoledne bude patřit tematickým besedám. O prevenci domácího násilí bude hovořit Kateřina Hrůšová Kukeňová, o dobrovolnictví seniorů Tereza Štaudová a o smyslu života seniorů P. Miloslav Fiala, OPraem. Po přestávce na občerstvení a sdílení bude následovat vystoupení seniorů nazvané „Žijeme ve víře a v radosti“ a přednáška Daniela Hermana na téma „Purifikace národní paměti“. Den vyvrcholí v přilehlém kostele Nanebevzetí Panny Marie v 15.30 hodin mší sv., kterou bude celebrovat biskup Jan Vokál.
Plakát přiložen.
Další informace: Diecézní centrum pro seniory Hradec Králové, telefon 495 063 661 (nebo 737 215 328), e-mail dcs [at] bihk.cz (dcs[at]bihk[dot]cz)
Další zprávy
Z diecéze
Připravuje se otevření nového formačního kurzu pro trvalé jáhny
Vnímáte-li Boží pozvání k jáhenské službě, vykonejte potřebné kroky...
Z diecéze
Centrum Jana XXIII. v Hlinsku slaví 20 let od založení
Děkovnou bohoslužbu bude celebrovat královéhradecký biskup Mons. Jan Vokál.
Z diecéze
Zakončení školního roku v církevních školách v diecézi
Bohoslužby a setkání k ukončení školního roku 2025/2026.