Datum akce:
Kde:
- Ústí nad Orlicí, kostel Nanebevzetí Panny Marie
Diecéze: Královéhradecká | Farnost: Ústí nad Orlicí Kontaktní osoba:
- Mgr. Vojtěch Homolka, vojtech.homolka@hk.caritas.cz
Štítky:
- Setkání
Plakát:
- Plakát (1.12 MB)
Beseda o životě v Indii.
Projekt Adopce na dálku Diecézní charity Hradec Králové, který podporuje vzdělávání chudých indických dětí, letos slaví 25 let svojí existence. Při této příležitosti zavítají do Ústí nad Orlicí v pondělí 28. dubna dva indičtí biskupové. V 18:00 budou sloužit v kostele Nanebevzetí Panny Marie slavnostní mši svatou. Zájemci z řad dárců i široké veřejnosti jsou zváni také na besedu o životě v Indii, která se uskuteční už v 16:30 na faře vedle zmíněného kostela (Kostelní 19).
Další akce
Kdy: -
Kde: Hradec Králové, Nové Adalbertinum
Seminář duchovní obnovy v Duchu Svatém
O co v semináři jde? Prohloubení existujícího vztahu k Bohu. Znovuvytvoření ztraceného vztahu k Bohu. Začátek nového vztahu k Bohu.
Kdy:
Kde: Olomouc, Wurmova 562/9
Konference: Dobrý správce
Setkání, které organizují iniciativa Františkova ekonomika a Nadační fond Teo via, se zaměřuje na odpovědnou správu majetku a zdrojů ve službě misijnímu rozvoji farností.