Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website

Seminář Odevzdávám se Ti, přijímám Tě...


Datum akce:
-
Kde:
Hradec Králové, Nové Adalbertinum, Pastorační referát, zasedací místnost 1. patro
Diecéze: Královéhradecká | Farnost: Vikariát Hradec Králové
Online registrace:
Přihláška
Štítky:
Přednášky
Plakát:
Plakát

Centrum pro rodinu Biskupství královéhradeckého Vás srdečně zve na praktický seminář na porozumění společné plodnosti manželů pomocí moderní, vysoce spolehlivé a zdravotně nezávadné symptotermální metody.

Je určen pro manžele, kteří usilují o početí dítěte, manžele, kteří se vyhýbají početí, snoubence, páry, které spolu chodí, ženy a dívky s problémy v menstruačním cyklu.

Naučíme se přesně určit plodné a neplodné dny v cyklu a porozumět společné plodnosti páru. Vyhnout se početí dítěte se spolehlivostí 99,6 % nebo naopak najít vhodné období k početí. Poznat možné příčiny neplodnosti. Lépe pochopit hormonální procesy v menstruačním cyklu a poznat, zda je zdravý. To vše bez poškozování zdraví a zcela ekologicky. Dle manželského slibu „Odevzdávám se Ti, přijímám Tě i s Tvojí plodností.“

Nabízíme také možnost uspořádat tento kurz u Vás ve farnosti či společenství. Informace žádejte na emailu: crhk [at] bihk.cz nebo volejte na tel.: 731 140 002

Lektorka: Ing. Markéta Juzová

11
50.2088707966
15.833578527
basic
50.2088707966
15.833578527

Další akce

Kdy: -
Kde: Janské Lázně, penzion Marianum

Pobyt pro manžele 55+

Diecézní centrum pro seniory Hradec Králové zce na manžele ve věku 55plus na pobyt do Janských Lázní v Krkonoších pod vedením zkušených lektorů Maria a Pavla Klimešových a dalších přednášejících.
Kdy:
Kde: Pardubice, kostel sv. Bartoloměje

Večer chval

Večer chval spojený s modlitbou za mládež putující do Lisabonu.