Mezigenerační literární soutěž pro děti, mladé a seniory


Datum akce:
-
Kde:

Diecéze: Královéhradecká
Kontaktní osoba:
Veronika Čepelková, dcs@bihk.cz, knihovna@knihovnatyniste.cz, 737215328
Webová stránka:
https://www.bihk.cz/biskupstvi/diecezni-centrum-pro-seniory
Štítky:
Jiné
Plakát:
Mezigeneracni-literarni-soutez.png

Diecézní centrum pro seniory Hradec Králové a Městská knihovna Týniště nad Orlicí vyhlašují I. ročník mezigenerační literární soutěže s názvem „Máme se rádi“, určené dětem, mladým a seniorům.

Diecézní centrum pro seniory Hradec Králové a Městská knihovna Týniště nad Orlicí vyhlašují I. ročník mezigenerační literární soutěže s názvem „Máme se rádi“, určené dětem, mladým a seniorům. Soutěž je rozdělena do dvou kategorií (děti/mladí a senioři) a má dvě témata - jedno pro seniory a druhé pro děti a mladé.

Téma pro seniory: Co mi na dětech, mladých nejvíce imponuje?

Téma pro děti a mladé: Čeho si na starších lidech nejvíce vážím?

Délka příspěvku: max. 2 stránky A4, žánr není dán

Svoje příspěvky posílejte do 30. 4. 2021 na e-mail dcs [at] bihk.cz, knihovna [at] knihovnatyniste.cz nebo je vhoďte v obálce označené „Mezigenerační literární soutěž“ do poštovní schránky u knihovny v Týništi nad Orlicí.

V e-mailu, prosím, uveďte, do jaké kategorie spadáte (senioři nebo děti/mladí) a kontakt na vás.

Oceněné budou tři příspěvky dětí/mladých a tři příspěvky seniorů. Ocenění obdrží knižní odměny. Také ostatní účastníci soutěže obdrží malý dárek.

Oceněné práce budou zveřejněny ve Zpravodaji města Týniště nad Orlicí, v časopise Královéhradecké diecéze Adalbert, na facebookové stránce Městské knihovny Týniště nad Orlicí, na webu Diecézního centra pro seniory a webu pro aktivní třetí věk www.simeon.cz.

Těšíme se na vaše příspěvky!

PhDr. Veronika Čepelková, vedoucí Diecézního centra pro seniory a zastupitelka města a Bc. Bohdana Pokorná, ředitelka knihovny


Další akce

Kdy:
Kde: Online

Povzbuzení Papežských misijních děl - online beseda s Mgr. Bronislavou Halbrštátovou a ICLic. Mgr. Leošem Halbrštátem

Diecézní centrum pro seniory Hradec Králové pořádá ve čtvrtek 15. dubna 2021 od 14:00 online besedu s Mgr. Bronislavou Halbrštátovou a ICLic. Mgr. Leošem Halbrštátem na téma: Povzbuzení z Papežských misijních děl. Jste srdečně zváni!
Kdy:
Kde: Česká republika

Noc kostelů

Také letos budou moci návštěvníci ve stovkách otevřených kostelů poznávat a obdivovat duchovní a umělecké skvosty křesťanství, které nejsou pouze výrazem minulosti, ale i živé přítomnosti.