Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website

Napekli pro zdravotníky


Z diecéze , Covid 19
Datum:

Arciděkanství Kutná Hora předalo nemocnici v Kutné Hoře proviant, který v rámci akce Pečeme pro zdravotníky napekli pro sestřičky a lékaře farníci.

Napekli pro zdravotníky

Římskokatolická farnost - arciděkanství Kutná Hora - předala 12.11. Romaně Moučkové, hlavní sestře Nemocnice Kutná Hora, dobroty od farníků, které v rámci akce Pečeme pro zdravotníky napekli pro sestřičky a lékaře kutnohorské nemocnice.

„Do akce se zapojily všechny generace pekařů a pekařek kutnohorských farnosti, od farních babiček přes maminky, studenty a děti z Kutné Hory i širokého okolí. Sešlo se velké množství bábovek, vánoček, koláčů či perníků. Často i s milými vzkazy a pozdravy od dětí. Věříme, že napečené dobroty potěšily a posílily všechny zdravotníky nemocnice v jejich náročné práci“, sdělila k vypečené události Julie Němcová.


Další zprávy

Z diecéze

Zakončení školního roku v církevních školách v diecézi

Bohoslužby a setkání k ukončení školního roku 2025/2026.
Z diecéze

Děkujeme Bohu za 50 let kněžství biskupa Josefa Kajneka

S biskupy, kněžími a zaměstnanci Biskupství oslavil biskup Josef své jubileum.
Z diecéze

Kurz latiny pro veřejnost

Řečeno slovy klasika: "I skladník si může přečíst Vergilia v originále."