Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website

V Koclířově vzpomínali a děkovali


Datum:

Při první mariánské sobotě 1.8. se do Koclířova sjely stovky členů Fatimského apoštolátu z ČR. Všichni si připomněli srpen roku 1995.

V Koclířově vzpomínali a děkovali

Tehdejší královéhradecký biskup Karel Otčenášek požehnal a ustanovil nové diecézní poutní místo a také národní centrum hnutí Fatimy v ČR - Českomoravskou Fatimu v Koclířově.

U této příležitosti byla vydána vzpomínková brožura zachycující historii a poslání ČM Fatimy v diecézi a celé ČR.

Průřez historií posledních 25 let najdete zde na videu.


Další zprávy

Z diecéze

Zakončení školního roku v církevních školách v diecézi

Bohoslužby a setkání k ukončení školního roku 2025/2026.
Z diecéze

Děkujeme Bohu za 50 let kněžství biskupa Josefa Kajneka

S biskupy, kněžími a zaměstnanci Biskupství oslavil biskup Josef své jubileum.
Z diecéze

Kurz latiny pro veřejnost

Řečeno slovy klasika: "I skladník si může přečíst Vergilia v originále."