Datum:
V Koclířově u Svitav proběhla modlitební hodina za přímluvu svatého papeže k vyřešení současné světové situace.
Před 15 lety, 2. dubna 2005 v 21:37 h. zemřel papež sv. Jan Pavel II., který je jedním z hlavních patronů Světového apoštolátu Fatimy. Fatimský apoštolát v ČR v Koclířově u Svitav přijal výzvu kardinála Stanislawa Dziwisze a vykonal od 21.00 – 22.00 hod. modlitební hodinu před monstrancí s eucharistií a relikviářem sv. Jana Pavla II. s prosbou o záchranu ze současné situace.
Prostřednictvím webové kamery se připojilo několik set věřících. Sv. Jan Pavel II. nás opět vyzval: „OTEVŘETE BRÁNY KRISTU, ODVAHU, NEBOJTE SE!
Další zprávy
Z diecéze
Na Broumovsku startuje Léto otevřených kostelů
Krásu broumovského výběžku můžete vnímat i mezi chladivými zdmi souboru broumovských kostelů, které jsou připraveny pro návštěvy turistů.
Z diecéze, Česko
Letní pouť rodin a nemocných ke sv. Zdislavě
Biskup Jan Vokál udělí v rámci poutní bohoslužby svátost nemocných.