Zprávy

Naučte se přinášet dobré zprávy

Naučte se přinášet dobré zprávy Křesťanská televize Noe společně s Vyšší odbornou školou publicistiky v Praze pokračují v projektu pro mladé novináře a zájemce o práci v médiích.

 

Studenti VOŠ publicistiky podpoření v tomto projektu zdokonalují své odborné dovednosti v rámci dlouhodobé profesní stáže přímo v televizi Noe.

 

Vybraní zájemci na pražské VOŠ publicistiky studují některou z mediálních specializací tříletého denního studia oboru „Televizní publicistika“. Studium je zakončené absolventskou zkouškou s titulem diplomovaný specialista (DiS.) a širokým rejstříkem dalšího profesního rozvoje a studia.

 

Projekt má za cíl najít mladé lidi se zájmem o práci v médiích a to i ze sociálně slabších rodin. Vybraným studentům totiž školné spoluzajišťuje televize Noe. Podmínkou přijetí je dokončené středoškolské vzdělání završené maturitní zkouškou. Po vyplnění přihlášky na VOŠ publicistiky (do přihlášky je nutné uvést zkratku „TV NOE“) budou zájemci pozváni k informativnímu výběrovému rozhovoru o motivaci ke spolupráci s televizí Noe.

 

VOŠ publicistiky a televize Noe chtějí tímto projektem umožnit mladým lidem vstup do mediálního prostoru, aby mohli dobře realizovat své poslání - pravdivě a odpovědně informovat o problémech i dobrých zprávách světa kolem nás.

 

Více informací najdete na www.vosp.cz/noe

 

 

Kalendárium

Myšlenka pro dnešní den

 

Kontakt

BISKUPSTVÍ KRÁLOVÉHRADECKÉ

Velké náměstí 35
500 01 Hradec Králové
tel.: +420 495 063 611

fax: +420 495 512 850

 

IČ: 00 44 51 34
DIČ: CZ 00 44 51 34  

číslo účtu: 1006010044/5500

 

Tiskový mluvčí

» Napište nám