Nabídka práce na biskupství v Hradci Králové

Datum:

Biskupství královéhradecké nabízí uplatnění na pozici Účetní a Referent/ka pro oblast dotací.

Pro ty, kteří mají zájem skloubit svoji profesi s podporou hodnot nejen hmotných,

Biskupství královéhradecké nabízí uplatnění v Hradci Králové na pozici:

Účetní

Účetní

Náplň práce:

  • Metodická pomoc vikariátním účetním
  • Kontrola náležitostí účetních dokladů a jejich evidence
  • Provádění kontrol účetnictví farností
  • Inventarizace majetku a její kontrola
  • Spolupráce s daňovým specialistou při zajišťování agendy daní
  • Problematika investičních a provozních dotací
  • Samostatné zpracování podvojného účetnictví farností
  • Další úkoly pro ekonomický odbor

Odborné a kvalifikační požadavky:

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • Praxe účetní v neziskovém sektoru – min. 2 roky
  • Znalost zákona o účetnictví, účetních vyhlášek a standardů
  • Orientace v daňových zákonech
  • Orientace v oblasti dotací
  • Právní povědomí
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Řidičský průkaz skupiny B, ochota vykonávat pracovní cesty po diecézi.

Osobní předpoklady

  • Analytické myšlení
  • Zodpovědnost, preciznost a spolehlivost
  • Schopnost rozlišování priorit
  • Orientace v církevním prostředí

Cítíte-li se některou z nabídek osloveni a splňujete-li uvedené požadavky, zašlete svůj životopis spolu s motivačním dopisem a referencemi (s uvedenými kontakty) do 4. 4. 2014 na adresu: personalni [at] bihk.cz.

Biskupství královéhradecké

Ing. Táňa Blažková

tel.: 495 063 604, 603 458 843