Velikonoční bohoslužby 2018

Poznámky a vysvětlivky k jednotlivým bohoslužbám – časy označené hvězdičkou – jsou dostupné po zobrazení detailu daného kostela či kaple (po prokliku na název).

Farnost Obec / část obce Kostel Zelený čtvrtek Velký pátek Bílá sobota / velik. vigilie Zmrtvýchvstání Páně Pondělí velikonoční
Bělá nad Svitavou Banín filiální kostel (bývalý farní) sv. Barbory       9:45   
Bělá nad Svitavou Bělá nad Svitavou farní kostel Všech svatých 18:00         
Bělá nad Svitavou Chrastavec filiální kostel Nejsvětější Trojice         8:00 
Bělá nad Svitavou Vítějeves filiální kostel sv. Kateřiny, panny a mučednice       8:00   
Běstvina Běstvina farní kostel sv. Jana Křtitele       11:00   
Bohdaneč u Zbraslavic Bohdaneč farní kostel Zvěstování Páně       9:45   
Bohuslavice nad Metují Bohuslavice farní kostel sv. Mikuláše, biskupa 17:00  17:00    11:00  11:00 
Bohuslavice nad Metují Černčice filiální kostel sv. Jakuba Staršího, apoštola     17:30     
Bojanov Bojanov farní kostel sv. Víta, mučedníka   15:00    8:00  8:00 
Borová Borová farní kostel sv. Markéty, panny a mučednice 18:00  18:00  20:00  8:00  8:00 
Borová Telecí filiální kostel (bývalý farní) sv. Marie Magdalény       10:00   
Boušín Slatina nad Úpou farní kostel Navštívení Panny Marie   15:00    11:00  11:00 
Brandýs nad Orlicí Brandýs nad Orlicí farní kostel Nanebevstoupení Páně       9:45  10:00 
Brandýs nad Orlicí Říčky kaple sv. Andělů strážných 18:00      11:00  11:00 
Brandýs nad Orlicí Svatý Jiří filiální kostel (bývalý farní) sv. Jiří, mučedníka 16:00  16:00  19:00     
Brandýs nad Orlicí Velká Skrovnice filiální kostel sv. Cyrila a Metoděje       12:15  12:15 
Broumov Broumov děkanský kostel sv. Petra a Pavla, apoštolů 17:00  17:00  18:00  10:00   
Broumov Broumov opatský kostel sv. Vojtěcha, biskupa a mučedníka       18:00   
Broumov Otovice filiální kostel sv. Barbory       8:30   
Broumov Ruprechtice filiální kostel (bývalý farní) sv. Jakuba Staršího, apoštola       10:00   
Bykáň Bykáň farní kostel Nanebevzetí Panny Marie       9:00   
Bykáň Chlístovice filiální kostel sv. Ondřeje, apoštola         9:00 
Bykáň Křesetice filiální kostel (bývalý farní) sv. Markéty, panny a mučednice   18:00       
Bystré u Poličky Bystré farní kostel sv. Jana Křtitele 18:00  18:00  20:00  8:00  8:00 
Bystré u Poličky Hartmanice filiální kostel sv. Jana Nepomuckého         11:00 
Bystré u Poličky Jedlová filiální kostel Nanebevzetí Panny Marie       11:00   
Bystré u Poličky Nedvězí filiální kostel sv. Prokopa, opata         9:30 
Bystré u Poličky Trpín filiální kostel sv. Václava, mučedníka 16:00  16:00    9:40   
Bystré v Orlických horách Bystré farní kostel sv. Bartoloměje, apoštola 17:00  15:00  20:00  8:15  9:00 
Bystré v Orlických horách Dobřany filiální kostel (bývalý farní) sv. Mikuláše, biskupa       11:00   
Bystřec Bystřec farní kostel sv. Jakuba Staršího, apoštola 18:00  18:00  19:00  9:00  8:00 
Býšť Bělečko kaple Panny Marie Nanebevzaté       15:00   
Býšť Býšť farní kostel sv. Jiří, mučedníka 17:00  15:45  18:00  11:00  11:00 
Cerekvice nad Loučnou Cerekvice nad Loučnou farní kostel sv. Václava, mučedníka       9:00  9:00 
Čachotín Čachotín farní kostel sv. Vavřince, jáhna a mučedníka       11:15   
Čáslav Čáslav-Staré Město děkanský kostel sv. Petra a Pavla, apoštolů 18:00  18:00  20:00  9:00, 18:00  9:00 
Čáslav Dolní Bučice filiální kostel (bývalý farní) Všech svatých 16:30      7:30  7:30 
Čáslav Krchleby filiální kostel (bývalý farní) sv. Václava, mučedníka       10:30   
Častolovice Častolovice farní kostel sv. Víta, mučedníka 18:00  15:00  18:00  7:45  7:45 
Čenkovice Čenkovice farní kostel sv. Vavřince, jáhna a mučedníka       11:00   
Černíkovice Černíkovice farní kostel Povýšení svatého kříže   17:00    8:00   
Černilov Černilov děkanský kostel Nalezení sv. Štěpána 18:00  18:00  20:30  8:30  8:30 
Červené Janovice Červené Janovice farní kostel sv. Martina, biskupa 18:00  18:00  18:00  11:10   
Červené Janovice Petrovice I filiální kostel sv. Václava, mučedníka         9:45 
Červený Kostelec Červený Kostelec farní kostel sv. Jakuba Staršího, apoštola 18:00  15:00  21:00  7:00, 9:00  7:00, 9:00 
Česká Bělá Česká Bělá farní kostel sv. Bartoloměje, apoštola 18:00  18:00  20:00  8:00   
Česká Skalice Malá Skalice farní kostel Nanebevzetí Panny Marie 18:00  17:00  19:00  8:00  8:00 
Česká Skalice Velká Jesenice filiální kostel (bývalý farní) Nanebevzetí Panny Marie       9:30  9:30 
Česká Skalice Zvole filiální kostel (bývalý farní) sv. Justa, biskupa 16:00      11:00  11:00 
Česká Třebová Česká Třebová děkanský kostel sv. Jakuba Staršího, apoštola 18:30  17:00    5:00, 10:30   
České Heřmanice České Heřmanice farní kostel sv. Jakuba Staršího, apoštola 17:00      8:00  8:00 
České Libchavy České Libchavy farní kostel sv. Víta, mučedníka   15:00    8:30  9:00 
České Meziříčí České Meziříčí farní kostel sv. Kateřiny, panny a mučednice 19:00  19:00  19:00  9:30  9:30 
České Meziříčí Králova Lhota filiální kostel sv. Zikmunda, mučedníka       8:15   
Číbuz Číbuz farní kostel sv. Václava, mučedníka     18:00  10:00   
Číhošť Číhošť farní kostel Nanebevzetí Panny Marie 17:00  17:00    11:00  11:00 
Dašice Dašice farní kostel Narození Panny Marie       8:00  8:00 
Deštné v Orlických horách Deštné v Orlických horách farní kostel sv. Marie Magdalény 16:30    20:00  9:30  9:30 
Deštné v Orlických horách Deštné v Orlických horách filiální kostel sv. Matouše, apoštola a evangelisty   16:30       
Dobruška Bílý Újezd filiální kostel (bývalý farní) Proměnění Páně 18:00  18:00  20:00  8:00  8:00 
Dobruška Dobré filiální kostel (bývalý farní) sv. Petra a Pavla, apoštolů 16:00  16:00  18:00  9:30  9:30 
Dobruška Dobruška děkanský kostel sv. Václava, mučedníka 18:00  18:00  20:00  8:30, 19:30  8:30, 19:30 
Dobruška Osečnice filiální kostel sv. Jana Nepomuckého 16:00      11:00  11:00 
Dobřenice Dobřenice farní kostel sv. Klementa, papeže a mučedníka 18:15  18:15  21:15  17:00  17:00* 
Dolní Čermná Dolní Čermná farní kostel sv. Jiří, mučedníka 18:00  18:00  19:00  10:30  7:30 
Dolní Čermná Petrovice filiální kostel sv. Františka Xaverského         9:00 
Dolní Čermná Verměřovice filiální kostel sv. Jana Křtitele       9:00   
Dolní Dobrouč Dolní Dobrouč farní kostel sv. Mikuláše, biskupa 18:00  18:00  19:30  9:00  7:30 
Dolní Dobrouč Hnátnice filiální kostel (bývalý farní) sv. Petra a Pavla, apoštolů       11:00   
Dolní Dobrouč Horní Dobrouč filiální kostel (bývalý farní) sv. Jana Křtitele         9:00 
Dolní Dobrouč Ostrov filiální kostel (bývalý farní) sv. Mikuláše, biskupa       7:30   
Dolní Krupá Dolní Krupá farní kostel sv. Víta, mučedníka       10:00   
Dolní Libchavy Dolní Libchavy farní kostel sv. Mikuláše, biskupa 16:15  16:15  19:30  10:00  9:00 
Dolní Újezd Dolní Újezd farní kostel sv. Martina, biskupa 18:00  18:00  18:00  7:45, 10:30  7:45 
Dolní Újezd Vidlatá Seč kaple Navštívení Panny Marie         9:00 
Dvůr Králové nad Labem Dvůr Králové nad Labem děkanský kostel sv. Jana Křtitele 18:00  18:00  20:00  8:00, 9:30  8:00, 9:30 
Dvůr Králové nad Labem Chotěborky filiální kostel (bývalý farní) Nanebevzetí Panny Marie 18:00  15:00    8:00   
Dvůr Králové nad Labem Choustníkovo Hradiště filiální kostel (bývalý farní) Povýšení svatého kříže       18:00   
Dvůr Králové nad Labem Lanžov filiální kostel (bývalý farní) sv. Bartoloměje, apoštola       11:00   
Dvůr Králové nad Labem Žireč filiální kostel (bývalý farní) sv. Anny 16:00  16:00  18:00  10:30  10:30 
Golčův Jeníkov Golčův Jeníkov děkanský kostel sv. Františka Serafinského 18:00  15:00  20:00  8:00   
Habry Habry farní kostel Nanebevzetí Panny Marie 16:30      9:30   
Habry Chrtníč filiální kostel sv. Bartoloměje, apoštola         9:30 
Habry Kněž filiální kostel sv. Bartoloměje, apoštola       11:00   
Hajnice Hajnice farní kostel sv. Mikuláše, biskupa         13:00 
Havlíčkova Borová Havlíčkova Borová farní kostel sv. Víta, mučedníka 17:00  15:00  18:00  9:30  9:30 
Havlíčkův Brod Havlíčkův Brod děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie 18:00  18:00  20:30  7:30, 9:00, 18:00  8:00 
Havlíčkův Brod Havlíčkův Brod společenská místnost v domově pro seniory - Reynkova 15:00      15:00   
Herálec Herálec farní kostel sv. Bartoloměje, apoštola       8:00   
Heřmanův Městec Heřmanův Městec děkanský kostel sv. Bartoloměje, apoštola 18:00  18:00  20:00  9:30  9:30 
Heřmanův Městec Heřmanův Městec kaple Povýšení svatého kříže   15:00       
Heřmanův Městec Heřmanův Městec zámecká kaple sv. Rudolfa   13:00       
Heřmanův Městec Jezbořice filiální kostel (bývalý farní) sv. Václava, mučedníka       11:00   
Heřmanův Městec Morašice filiální kostel (bývalý farní) sv. Víta, mučedníka       8:00   
Heřmanův Městec Prachovice filiální kostel Nanebevzetí Panny Marie         15:00 
Heřmanův Městec Stojice filiální kostel Všech svatých         11:00 
Heřmanův Městec Vápenný Podol filiální kostel (bývalý farní) sv. Václava, mučedníka       16:00   
Hlinsko Hlinsko děkanský kostel Narození Panny Marie 17:00  16:00  20:00  8:00, 10:00  8:00, 10:00 
Hlinsko Chlum filiální kostel (bývalý farní) sv. Petra a Pavla, apoštolů 16:00  16:00  17:30  9:30  9:30 
Hlinsko Studnice filiální kostel sv. Zdislavy       11:00  11:00 
Holice Holice farní kostel sv. Martina, biskupa 18:00  18:00  19:00  9:30   
Holohlavy Černožice kaple Neposkvrněného Početí Panny Marie       9:30  9:30 
Holohlavy Holohlavy děkanský kostel sv. Jana Křtitele 17:00  17:00  19:00  8:00  8:00 
Holohlavy Hořiněves filiální kostel (bývalý farní) sv. Prokopa, opata       14:00   
Holohlavy Sendražice filiální kostel (bývalý farní) sv. Stanislava, biskupa a mučedníka       11:00   
Holohlavy Žíželeves filiální kostel sv. Mikuláše, biskupa         11:00 
Horní Branná Horní Branná farní kostel sv. Mikuláše, biskupa   17:00    10:30  10:30 
Horní Heřmanice Horní Heřmanice farní kostel sv. Jiří, mučedníka   16:00    7:00  11:00 
Horní Jelení Horní Jelení farní kostel Nejsvětější Trojice 18:00  18:00  19:00  8:45  8:45 
Horní Roveň Horní Roveň farní kostel sv. Kateřiny, panny a mučednice 18:00    19:00  8:30   
Horní Roveň Moravany filiální kostel (bývalý farní) sv. Petra a Pavla, apoštolů       10:00   
Horní Roveň Slepotice filiální kostel Povýšení svatého kříže   17:00      10:00 
Horní Roveň Uhersko filiální kostel (bývalý farní) Nanebevzetí Panny Marie       11:00   
Horní Sloupnice Horní Sloupnice farní kostel sv. Mikuláše, biskupa 17:00  15:00  20:00  9:00  9:00 
Horní Sloupnice Vlčkov filiální kostel Panny Marie, Pomocnice křesťanů       10:30   
Horní Štěpanice Horní Štěpanice farní kostel Nejsvětější Trojice 18:00  18:30  19:00  8:00  9:00 
Hořice v Podkrkonoší Hořice děkanský kostel Narození Panny Marie 18:00  15:00  21:00  9:00  9:00 
Hořičky Hořičky farní kostel Svatého Ducha 18:00  18:00  19:00  8:30  8:30 
Hostinné Dolní Kalná filiální kostel (bývalý farní) Navštívení Panny Marie a sv. Václava       11:00   
Hostinné Hostinné děkanský kostel Nejsvětější Trojice 18:00  18:00  19:30  9:00  9:00 
Hradec Králové - Kukleny Kukleny farní kostel sv. Anny       10:00  10:00 
Hradec Králové - Nový Hradec Králové Nový Hradec Králové farní kostel sv. Antonína, poustevníka 18:30  18:30  20:00  8:30  8:30 
Hradec Králové - Nový Hradec Králové Nový Hradec Králové kaple v domově seniorů   15:00       
Hradec Králové - Nový Hradec Králové Třebeš filiální kostel sv. Jana Křtitele       10:10   
Hradec Králové - Pouchov Pouchov farní kostel sv. Pavla, apoštola 18:00  15:00  19:00  8:00  8:00 
Hradec Králové - Pouchov Slezské Předměstí filiální kostel Neposkvrněného Početí Panny Marie       9:30  9:30 
Hradec Králové - Pražské Předměstí Plotiště nad Labem filiální kostel (bývalý farní) sv. Petra, apoštola 18:00  18:00  18:30  9:40   
Hradec Králové - Pražské Předměstí Pražské Předměstí farní kostel Božského Srdce Páně 17:30  15:00  18:30  8:00, 20:00  8:00 
Hradec Králové - Pražské Předměstí Stěžery filiální kostel (bývalý farní) sv. Marka, evangelisty       17:00   
Hradec Králové I Hradec Králové katedrální a děkanský chrám Svatého Ducha 9:30*, 18:30*  7:30*, 15:00*  7:30*, 20:00*  6:30, 9:30, 11:00, 17:30*  6:30, 9:30, 11:00 
Hradec Králové I Nový Hradec Králové meditační místnost ve Fakultní nemocnici 14:00  14:00    15:00   
Hradec Králové I - PM Hradec Králové rektorský kostel Nanebevzetí Panny Marie       8:00, 10:15, 18:30  8:00, 18:30 
Hrochův Týnec Honbice filiální kostel Povýšení svatého kříže         11:00 
Hrochův Týnec Hrochův Týnec farní kostel sv. Martina, biskupa 18:00  18:00  19:00  9:30  9:30 
Hrochův Týnec Trojovice filiální kostel sv. Michaela, archanděla       11:00   
Hronov Hronov farní kostel Všech svatých 17:00  17:00  18:00  8:00  8:00 
Hronov Stárkov filiální kostel (bývalý farní) sv. Josefa       9:45  9:45 
Humpolec Humpolec děkanský kostel sv. Mikuláše, biskupa 18:00  15:00  20:00  9:00, 18:00  8:00 
Humpolec Humpolec kaple bl. Bronislavy       9:30   
Chlumec nad Cidlinou Chlumec nad Cidlinou I děkanský kostel sv. Voršily 18:00  18:00  19:00  9:30   
Chlumec nad Cidlinou Mlékosrby filiální kostel (bývalý farní) sv. Filipa a Jakuba, apoštolů       11:00   
Chlumec nad Cidlinou Stará Voda filiální kostel sv. Václava, mučedníka       8:00   
Choceň Choceň děkanský kostel sv. Františka Serafinského 18:00  15:00  19:30  9:00  8:00 
Choceň Újezd u Chocně filiální kostel (bývalý farní) sv. Víta, mučedníka       10:30   
Choltice Choltice farní kostel (zámecká kaple) sv. Romedia       11:00   
Chomutice u Hořic Chomutice farní kostel sv. Diviše, biskupa a mučedníka       10:00   
Chotěboř Heřmaň filiální kostel (bývalý farní) sv. Václava, mučedníka       10:30   
Chotěboř Chotěboř děkanský kostel sv. Jakuba Staršího, apoštola 18:00  15:00  20:00  9:00  8:00 
Chotěboř Libice nad Doubravou filiální kostel (bývalý farní) sv. Jiljí, opata       11:00   
Chotusice Chotusice farní kostel sv. Václava, mučedníka   16:30      10:30 
Chotusice Žehušice filiální kostel sv. Marka, evangelisty       9:00   
Chrast u Chrudimě Chrast děkanský kostel Nejsvětější Trojice 18:00  18:00  20:30  8:00  8:00 
Chroustovice Chroustovice farní kostel sv. Jakuba Staršího, apoštola       8:00   
Chrudim Chrudim I arciděkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie 18:00  18:00  20:00  8:30  8:30 
Chrudim Chrudim III filiální kostel sv. Kateřiny, panny a mučednice       18:00   
Chvalkovice Chvalkovice farní kostel sv. Jiljí, opata 16:00  16:00    10:00  10:00 
Jablonec nad Jizerou Jablonec nad Jizerou farní kostel sv. Prokopa, opata 18:00  14:30    5:00   
Jablonné nad Orlicí Jablonné nad Orlicí farní kostel sv. Bartoloměje, apoštola 18:30  18:30  22:00  8:00  8:00 
Jablonné nad Orlicí Jamné nad Orlicí filiální kostel (bývalý farní) Nejsvětější Trojice 17:00  17:00    9:30  9:30 
Jablonné nad Orlicí Orličky filiální kostel (bývalý farní) sv. Jana Nepomuckého         11:00 
Janské Lázně Horní Maršov hřbitovní kostel Nanebevzetí Panny Marie       9:30   
Janské Lázně Janské Lázně farní kostel sv. Jana Křtitele 18:00  18:00  19:00  9:30  9:30 
Janské Lázně Svoboda nad Úpou filiální kostel (bývalý farní) sv. Jana Nepomuckého       11:00   
Jaroměř I Jaroměř děkanský kostel sv. Mikuláše, biskupa 18:00  18:00  18:00  8:30  8:30 
Jaroměř I Velichovky filiální kostel Proměnění Páně       10:15   
Jičín Chyjice filiální kostel sv. Šimona a Judy, apoštolů       16:00   
Jičín Nadslav filiální kostel sv. Prokopa, opata       9:00   
Jičín Ostružno filiální kostel (bývalý farní) Povýšení svatého kříže       10:30   
Jičín Samšina filiální kostel (bývalý farní) sv. Václava, mučedníka       10:30   
Jičín Staré Město arciděkanský kostel sv. Jakuba Staršího, apoštola 18:00  15:00  20:00  9:00   
Jičín Staré Město filiální kostel sv. Ignáce z Loyoly       18:00  18:00 
Jilemnice Jilemnice děkanský kostel sv. Vavřince, jáhna a mučedníka 19:00  19:00  20:00  9:00  9:00 
Jiřice Jiřice farní kostel sv. Jakuba Staršího, apoštola 14:30  14:30    8:00  8:00 
Jiřice Lhotice filiální kostel sv. Jiří, mučedníka 13:30      9:30  9:30 
Josefov Jasenná filiální kostel (bývalý farní) sv. Jiří, mučedníka       8:00  8:00 
Josefov Josefov farní kostel Nanebevstoupení Páně 18:00  15:00  20:00  9:30  9:30 
Kaliště Kaliště farní kostel sv. Jana Křtitele 18:00  18:00  20:00  11:00  8:00 
Kameničky Jeníkov kaple sv. Václava, mučedníka       9:00   
Kameničky Kameničky farní kostel Nejsvětější Trojice 17:45  17:45  18:00  7:30, 10:30  7:30, 10:30 
Kladruby nad Labem Semín filiální kostel sv. Jana Křtitele         9:30 
Klášterec nad Orlicí České Petrovice filiální kostel (bývalý farní) sv. Petra a Pavla, apoštolů       11:30   
Klášterec nad Orlicí Klášterec nad Orlicí farní kostel Nejsvětější Trojice 18:30  18:30  19:00  10:00  10:00 
Knířov Knířov farní kostel Zvěstování Páně       13:30   
Koclířov u Svitav Koclířov klášterní kostel sv. Alfonse 18:00  15:00  18:00  9:00  9:00 
Kopidlno Kopidlno děkanský kostel sv. Jakuba Staršího, apoštola 18:00  18:00  20:00  9:00  9:00 
Kopidlno Kozojedy filiální kostel sv. Václava, mučedníka       11:00   
Korouhev Korouhev farní kostel sv. Petra a Pavla, apoštolů 16:00  16:00  18:00  11:00  11:00 
Kostelec nad Orlicí Chleny filiální kostel (bývalý farní) sv. Apolináře, biskupa a mučedníka   16:00    8:00  8:00 
Kostelec nad Orlicí Kostelec nad Orlicí děkanský kostel sv. Jiří, mučedníka 18:00  18:00  20:00  9:30  9:30 
Kostelní Lhota Kostelní Lhota farní kostel Nanebevzetí Panny Marie       14:00   
Králíky Dolní Boříkovice filiální kostel (bývalý farní) Povýšení svatého kříže   19:00       
Králíky Králíky farní kostel sv. Michaela, archanděla 17:00  17:00  20:00  8:00  8:00 
Králíky Mladkov filiální kostel (bývalý farní) sv. Jana Křtitele 19:00      11:30   
Králíky Prostřední Lipka filiální kostel Neposkvrněného Početí Panny Marie       11:30   
Králíky II Kopeček poutní a rektorský kostel Nanebevzetí Panny Marie 18:00  16:00  21:00  10:00  10:00 
Kratonohy Kratonohy farní kostel sv. Jakuba Staršího, apoštola       15:00*  15:00* 
Krouna Krouna farní kostel sv. Michaela, archanděla 18:00  18:00  19:30  8:00  8:00 
Krouna Otradov filiální kostel sv. Bartoloměje, apoštola       11:00   
Krucemburk Horní Studenec filiální kostel (bývalý farní) sv. Václava, mučedníka       8:00   
Krucemburk Krucemburk farní kostel sv. Mikuláše, biskupa 18:00  18:00  20:00  9:30  9:30 
Krucemburk Škrdlovice kaple sv. Cyrila a Metoděje         11:00 
Krucemburk Vojnův Městec filiální kostel (bývalý farní) sv. Ondřeje, apoštola       11:00   
Křížlice Křížlice farní kostel sv. Jana Křtitele   16:00    10:45   
Kunvald v Čechách Kunvald farní kostel sv. Jiří, mučedníka 17:00  17:00    8:30   
Kutná Hora Kutná Hora-Vnitřní Město arciděkanský kostel sv. Jakuba Staršího, apoštola 18:00  16:00  20:00    9:00 
Kutná Hora Kutná Hora-Vnitřní Město filiální kostel Matky Boží, Panny Marie       18:00   
Kutná Hora Kutná Hora-Vnitřní Město filiální kostel sv. Barbory       9:00   
Kutná Hora - Sedlec Církvice filiální kostel (bývalý farní) sv. Vavřince, jáhna a mučedníka       11:00   
Kutná Hora - Sedlec Malín filiální kostel sv. Štěpána, prvomučedníka       7:45   
Kutná Hora - Sedlec Sedlec farní kostel Nanebevzetí Panny Marie a sv. Jana Křtitele 17:00  16:00  18:00  9:30  18:00 
Lanškroun Lanškroun-Vnitřní Město děkanský kostel sv. Václava, mučedníka 18:00  15:00  20:30  9:30  9:30 
Lázně Bělohrad Brtev filiální kostel sv. Petra a Pavla, apoštolů   15:00*       
Lázně Bělohrad Lázně Bělohrad farní kostel Všech svatých 18:00  17:00  19:30  9:00  9:00 
Lázně Bělohrad Miletín filiální kostel (bývalý farní) Zvěstování Páně       11:00   
Lázně Bělohrad Mlázovice filiální kostel (bývalý farní) Nejsvětější Trojice       7:30   
Lázně Bělohrad Svatojanský Újezd filiální kostel sv. Jana Křtitele         11:00 
Lázně Bohdaneč Lázně Bohdaneč farní kostel sv. Marie Magdalény 16:30  16:30  18:30  8:00  8:00 
Ledeč nad Sázavou Hněvkovice filiální kostel (bývalý farní) sv. Bartoloměje, apoštola       11:15  11:15 
Ledeč nad Sázavou Chřenovice filiální kostel (bývalý farní) sv. Václava, mučedníka       7:30  7:30 
Ledeč nad Sázavou Ledeč nad Sázavou děkanský kostel sv. Petra a Pavla, apoštolů 18:00  15:00  19:00  9:00, 18:00  9:00 
Letohrad Letohrad farní kostel sv. Václava, mučedníka 18:00  15:00    10:15  7:15 
Letohrad Letohrad filiální kostel sv. Jana Nepomuckého 18:00  15:00       
Letohrad Mistrovice filiální kostel sv. Jana a Pavla         8:45 
Letohrad Orlice filiální kostel Panny Marie     5:00  6:30  7:15 
Libčany Lhota pod Libčany filiální kostel Nejsvětější Trojice       9:00   
Libčany Libčany farní kostel Nanebevzetí Panny Marie 17:00  17:00  19:00  8:30  8:30 
Libice nad Cidlinou Libice nad Cidlinou farní kostel sv. Vojtěcha, biskupa a mučedníka 16:00  16:00  18:30  8:00  8:00 
Libřice Libřice kostel expozitury sv. Michaela, archanděla       14:00   
Libštát Košťálov filiální kostel sv. Jakuba Staršího, apoštola         11:00 
Libštát Libštát farní kostel sv. Jiří, mučedníka 19:00  19:00    11:00   
Libštát Svojek kaple sv. Antonína Paduánského         9:30 
Licibořice Licibořice farní kostel sv. Michaela, archanděla 18:00    21:00  9:30   
Lično Lično farní kostel Zvěstování Páně 16:30      9:30  9:30 
Lipnice nad Sázavou Krásná Hora filiální kostel (bývalý farní) Narození sv. Jana Křtitele 15:30      8:30  8:30 
Lipnice nad Sázavou Lipnice nad Sázavou farní kostel sv. Víta, mučedníka 17:00  17:00  18:00  10:00  10:00 
Lipoltice Lipoltice farní kostel sv. Matouše, apoštola a evangelisty       8:00   
Litomyšl Čistá filiální kostel (bývalý farní) sv. Mikuláše, biskupa       9:00  9:00 
Litomyšl Litomyšl-Město proboštský kostel Povýšení svatého kříže 18:00  18:00  20:00  7:35, 10:30, 17:45  7:35, 10:30, 17:45 
Litomyšl Mendryka kaple v klášteře 17:00  15:00  17:00  6:30  6:30 
Lochenice Lochenice farní kostel Narození Panny Marie 19:00  19:00  19:00  10:45  10:45 
Lomnice nad Popelkou Lomnice nad Popelkou farní kostel sv. Mikuláše, biskupa 17:00  17:00  21:00  9:30   
Lovčice Lovčice farní kostel sv. Bartoloměje, apoštola 17:30      11:00   
Lučice Lučice farní kostel sv. Markéty, panny a mučednice 18:00  17:30  20:00  8:30  8:30 
Luže Luže filiální kostel sv. Bartoloměje, apoštola         9:30 
Luže Luže poutní a farní kostel Panny Marie Pomocnice 18:00  18:00  19:00  9:30   
Luže Řepníky filiální kostel (bývalý farní) sv. Vavřince, jáhna a mučedníka       8:00   
Luže Voletice filiální kostel sv. Jiří, mučedníka         11:00 
Malé Svatoňovice Malé Svatoňovice poutní a farní kostel Sedmi radostí Panny Marie 18:00  16:00  20:30  10:30  10:30 
Městec Králové Činěves filiální kostel (bývalý farní) sv. Václava, mučedníka       10:30   
Městec Králové Dymokury filiální kostel (bývalý kostel expozitury) Zvěstování Páně         10:30 
Městec Králové Městec Králové farní kostel sv. Markéty, panny a mučednice 18:00  15:00  19:00  9:00   
Městec Králové Záhornice filiální kostel sv. Matouše, apoštola a evangelisty         14:00 
Míčov Míčov farní kostel sv. Matouše, apoštola a evangelisty 18:00  15:00  21:00     
Mikulovice u Pardubic Mikulovice farní kostel sv. Václava, mučedníka 18:00  18:00    10:30   
Mladé Bříště Mladé Bříště farní kostel sv. Jana Křtitele 17:00  17:00  18:00  11:00  11:00 
Mladočov Budislav kaple Boží lásky       11:30   
Mladočov Mladočov farní kostel sv. Bartoloměje, apoštola 18:30  18:30  19:00  8:30  8:30 
Morašice u Litomyšle Makov filiální kostel sv. Víta, mučedníka       10:30   
Morašice u Litomyšle Morašice farní kostel sv. Petra a Pavla, apoštolů 18:00  18:00  20:00  7:45  7:45 
Mříčná Mříčná farní kostel sv. Kateřiny, panny a mučednice 17:00      7:45  7:45 
Náchod Náchod děkanský kostel sv. Vavřince, jáhna a mučedníka 18:00  16:00  19:00  7:30, 9:00, 18:00  7:30, 9:00 
Náchod Náchod kaple Zvěstování Panně Marii       10:30  10:30 
Nasavrky Nasavrky farní kostel sv. Jiljí, opata 18:00  16:30  20:00  9:30  9:30 
Nasavrky Trhová Kamenice filiální kostel (bývalý farní) sv. Filipa a Jakuba, apoštolů 16:30  15:00  18:00  8:00  8:00 
Nekoř Nekoř farní kostel sv. Mikuláše, biskupa 18:00  15:00  19:00  8:00  8:00 
Nekoř Sobkovice filiální kostel sv. Prokopa, opata       11:00   
Nekoř Studené kaple sv. Anny         9:00 
Nekoř Těchonín filiální kostel (bývalý farní) sv. Markéty, panny a mučednice       9:45   
Neratov Bartošovice v Orlických horách poutní kostel Nanebevzetí Panny Marie 17:30  17:30  23:00  10:00  10:00 
Nížkov Nížkov farní kostel sv. Mikuláše, biskupa 17:30  15:00  20:00  7:00, 8:30  8:30 
Nížkov Sirákov filiální kostel Navštívení Panny Marie       10:00   
Nová Paka Levínská Olešnice filiální kostel (bývalý farní) Všech svatých       10:45   
Nová Paka Nová Paka farní kostel sv. Mikuláše, biskupa         9:00 
Nová Paka Nová Paka klášterní kostel Nanebevzetí Panny Marie 17:00  15:00  19:30  9:00   
Nová Paka Stará Paka filiální kostel (bývalý kostel expozitury) sv. Vavřince, jáhna a mučedníka       7:30   
Nová Paka Stav filiální kostel sv. Petra a Pavla, apoštolů         10:45 
Nová Paka Úbislavice filiální kostel (bývalý farní) Narození Panny Marie       17:00   
Nová Ves nad Popelkou Bělá filiální kostel Nejsvětější Trojice         8:00 
Nová Ves nad Popelkou Nová Ves nad Popelkou farní kostel sv. Prokopa, opata 15:00  15:00  18:00  8:00   
Nová Ves u Chotěboře Nová Ves u Chotěboře farní kostel sv. Jana Nepomuckého 16:00      9:30   
Nové Hrady u Skutče Nové Hrady farní kostel sv. Jakuba Staršího, apoštola 16:30  18:00  19:00  9:30  9:30 
Nové Město nad Metují Nové Město nad Metují děkanský kostel Nejsvětější Trojice 18:00  18:00  19:00  9:00  9:00 
Nové Město nad Metují Nové Město nad Metují klášterní kostel Narození Panny Marie       10:30  10:30 
Nový Bydžov Hlušice filiální kostel (bývalý farní) sv. Václava, mučedníka, a sv. Barbory         9:30 
Nový Bydžov Nový Bydžov děkanský kostel sv. Vavřince, jáhna a mučedníka 18:00  16:00  19:30  9:30  8:00 
Nový Bydžov Prasek filiální kostel Božského Srdce Páně         11:15 
Nový Hrádek Nový Hrádek farní kostel sv. Petra a Pavla, apoštolů 18:00  15:00  19:00  8:30   
Nový Hrádek Sněžné kaple Panny Marie Sněžné       10:30   
Ohaře Ohaře farní kostel sv. Jana Nepomuckého       8:30   
Ohnišťany Ohnišťany farní kostel sv. Václava, mučedníka         10:00 
Opatov v Čechách Dětřichov filiální kostel (bývalý farní) sv. Petra a Pavla, apoštolů 16:30      9:00   
Opatov v Čechách Opatov farní kostel sv. Antonína, poustevníka 18:00  18:00  19:00  7:45  7:45 
Opatov v Čechách Opatovec filiální kostel (bývalý farní) Narození Panny Marie       10:30  9:00 
Opatovice nad Labem Dříteč filiální kostel (bývalý farní) sv. Petra a Pavla, apoštolů       9:30   
Opatovice nad Labem Opatovice nad Labem farní kostel sv. Vavřince, jáhna a mučedníka 18:00  15:00  18:00  8:00   
Opatovice nad Labem Staré Ždánice filiální kostel (bývalý farní) sv. Václava, mučedníka       10:45   
Opočno Opočno děkanský kostel Nejsvětější Trojice 18:00  18:00  20:00  9:00  9:00 
Opočno Pohoří filiální kostel sv. Jana Křtitele 16:30      11:00  11:00 
Osice Osice farní kostel Nanebevzetí Panny Marie       10:00  10:00 
Ostřetín Ostřetín farní kostel Navštívení Panny Marie 16:00      8:00   
Pardubice Bílé Předměstí (Pardubice I) filiální kostel Panny Marie Sedmibolestné 16:00  16:00  16:00  3:00, 10:00  10:00 
Pardubice Pardubice-Staré Město arciděkanský kostel sv. Bartoloměje, apoštola 18:00  18:00  19:00  7:00, 9:00, 19:00  7:00, 9:00, 19:00 
Pardubice Pardubice-Staré Město klášterní kostel Zvěstování Panně Marii       10:00   
Pardubice Pardubičky filiální kostel sv. Jiljí, opata       17:00   
Pardubice Svítkov filiální kostel Narození Panny Marie       16:00   
Pardubice Zelené Předměstí (Pardubice I) filiální kostel (bývalý farní) sv. Jana Křtitele 20:00  16:00  22:00     
Pardubice Zelené Předměstí (Pardubice V) rektorský kostel sv. Václava, mučedníka 18:30  16:00*  21:00  8:30, 10:00   
Pecka Borovnice filiální kostel (bývalý farní) sv. Víta, mučedníka   15:00    9:45   
Pecka Mostek filiální kostel sv. Anny       11:15  10:00 
Pecka Pecka farní kostel sv. Bartoloměje, apoštola 18:00  18:00  18:00  8:00  8:00 
Pecka Vidochov filiální kostel (bývalý farní) sv. Andělů strážných       18:00   
Pertoltice Vlastějovice kaple sv. Marie Magdalény         11:10 
Poděbrady Poděbrady III proboštský kostel Povýšení svatého kříže 17:30  17:30  20:00  10:00, 16:00  10:00 
Pohled Dlouhá Ves filiální kostel sv. Mikuláše, biskupa       8:00   
Pohled Pohled farní kostel sv. Ondřeje, apoštola 18:00  18:00  18:00  9:00   
Police nad Metují Bezděkov nad Metují filiální kostel (bývalý farní) sv. Prokopa, opata 16:30  16:30    9:30  9:30 
Police nad Metují Machov filiální kostel (bývalý farní) sv. Václava, mučedníka 16:30  16:30    11:00  11:00 
Police nad Metují Police nad Metují děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie 18:00  18:00  20:00  8:00  8:00 
Polička Polička-Město děkanský kostel sv. Jakuba Staršího, apoštola 18:00  18:00  20:00  7:30, 10:30  7:30 
Polička Pomezí filiální kostel (bývalý farní) sv. Jiří, mučedníka       9:00   
Polná Polná děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie 18:00  15:00  18:00  8:15, 18:30  8:15 
Proseč u Skutče Perálec filiální kostel Narození sv. Jana Křtitele       11:00   
Proseč u Skutče Proseč farní kostel sv. Mikuláše, biskupa 18:00  18:00  19:00  8:00  8:00 
Předhradí Předhradí farní kostel Panny Marie Sedmibolestné 16:30  18:00  18:00  9:30  9:30 
Přelouč Přelouč farní kostel sv. Jakuba Staršího, apoštola 18:00  15:00  20:00  9:30  8:00 
Přepychy Přepychy farní kostel sv. Prokopa, opata 18:00  18:00  20:00  10:00  10:00 
Přibyslav Přibyslav farní kostel Narození sv. Jana Křtitele 18:00  15:00  19:00  8:00, 9:30, 18:00  8:00, 9:30 
Přibyslav Stříbrné Hory filiální kostel sv. Kateřiny Alexandrijské, panny a mučednice       11:00   
Přibyslav Žižkovo Pole filiální kostel sv. Michaela, archanděla         11:00 
Pustá Kamenice Pustá Kamenice farní kostel sv. Anny 16:00  15:00    9:30  9:30 
Radhošť Radhošť farní kostel sv. Jiří, mučedníka   16:00      10:00 
Raná Raná farní kostel sv. Jakuba Staršího, apoštola 18:00  18:00  20:00  9:30  8:00 
Rohovládova Bělá Rohovládova Bělá farní kostel sv. Petra a Pavla, apoštolů 18:00      9:30  9:30 
Rokytnice nad Jizerou Dolní Rokytnice farní kostel sv. Michaela, archanděla 19:00  15:00  20:30  10:30  10:30 
Rokytnice v Orlických horách Pěčín filiální kostel (bývalý farní) Narození sv. Jana Křtitele       8:30   
Rokytnice v Orlických horách Rokytnice v Orlických horách farní kostel Všech svatých 17:00  15:00, 17:00  19:00  10:00  9:00 
Rokytnice v Orlických horách Zdobnice filiální kostel Panny Marie Královny       11:30   
Ronov nad Doubravou Ronov nad Doubravou kaple sv. Zdislavy       8:00  8:00 
Rosice nad Labem Rosice farní kostel sv. Václava, mučedníka 17:30  17:30  18:00  8:00  8:00 
Rtyně v Podkrkonoší Rtyně v Podkrkonoší farní kostel sv. Jana Křtitele 16:00  18:00  18:00  8:30  8:30 
Rudoltice Rudoltice farní kostel sv. Petra a Pavla, apoštolů       11:00  11:00 
Rybná nad Zdobnicí Rybná nad Zdobnicí farní kostel sv. Jakuba Staršího, apoštola 16:00      8:00   
Rychnov nad Kněžnou Javornice filiální kostel (bývalý farní) sv. Jiří, mučedníka       11:00   
Rychnov nad Kněžnou Rychnov nad Kněžnou děkanský kostel sv. Havla, opata 18:00  18:00  20:00  9:00   
Řetová Řetová farní kostel sv. Marie Magdalény       8:00   
Sádek Sádek farní kostel Nejsvětější Trojice 18:00  18:00  20:30  9:00  9:00 
Sázavka Sázavka farní kostel Narození sv. Jana Křtitele         11:00 
Sebranice u Litomyšle Lubná filiální kostel sv. Anny       9:30   
Sebranice u Litomyšle Sebranice farní kostel sv. Mikuláše, biskupa 18:00  17:00  20:00  7:30, 9:45  7:30, 9:45 
Sebranice u Litomyšle Široký Důl filiální kostel sv. Jana Křtitele       11:00   
Seč Seč farní kostel sv. Vavřince, jáhna a mučedníka   8:00*  8:00*  9:30   
Senožaty Senožaty farní kostel sv. Jana Nepomuckého 16:00  16:00  18:00  9:00   
Sezemice Sezemice farní kostel Nejsvětější Trojice 18:30  18:00  20:30  9:30  9:30 
Skála Skála farní kostel Nanebevzetí Panny Marie 17:00  17:00  19:00  10:30   
Skála Věž filiální kostel sv. Jana Nepomuckého         10:30 
Skuhrov u Havlíčkova Brodu Skuhrov farní kostel sv. Mikuláše, biskupa 16:30  16:30  17:30  11:30   
Skuteč Skuteč děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie 18:00  16:00  20:00  8:00  8:00 
Skuteč Skuteč filiální kostel Božího Těla       18:00   
Slatiňany Slatiňany farní kostel sv. Martina, biskupa 18:30  16:00  18:30  10:30   
Slatiňany Slatiňany kaple Svaté Rodiny 16:00  16:00  17:00  9:30  9:30 
Slavoňov Bohdašín kaple Nejsvětější Trojice 17:00  15:00  19:00  15:00  7:30 
Slavoňov Slavoňov farní kostel sv. Jana Křtitele 16:30  15:00  19:00  9:00  9:00 
Smidary Skřivany filiální kostel sv. Anny       11:15   
Smidary Smidarská Lhota kaple Panny Marie Sedmibolestné         16:00 
Solnice Skuhrov nad Bělou filiální kostel (bývalý farní) sv. Jakuba Staršího, apoštola       11:00   
Solnice Solnice farní kostel Umučení sv. Jana Křtitele 17:00  17:00  18:30  9:00  9:00 
Sopotnice Sopotnice farní kostel sv. Zikmunda, mučedníka 17:30    20:00  11:10  8:00 
Sopoty Sobíňov farní kostel Navštívení Panny Marie       16:30   
Střítež Střítež kostel expozitury sv. Floriána       10:30   
Studnice Studnice farní kostel sv. Jana Nepomuckého 18:00  16:00  18:00  8:00  8:00 
Svatý Kříž Svatý Kříž farní kostel Nalezení svatého kříže 16:00  16:00    11:00   
Světlá nad Sázavou Světlá nad Sázavou děkanský kostel sv. Václava, mučedníka 18:00  18:00  20:00  9:30  9:30 
Svojanov Rohozná filiální kostel (bývalý farní) sv. Erasma, biskupa a mučedníka       11:00   
Svojanov Stašov filiální kostel (bývalý farní) Nanebevzetí Panny Marie   18:00       
Svojanov Svojanov farní kostel sv. Petra a Pavla, apoštolů     19:00     
Svratka Svratka farní kostel sv. Jana Křtitele 18:00  15:00  19:30  9:00  9:00 
Svratka Svratouch filiální kostel sv. Jana Nepomuckého       10:30   
Šlapanov Šlapanov farní kostel sv. Petra a Pavla, apoštolů 16:15  16:15  20:00  10:30   
Štoky Štoky farní kostel sv. Jakuba Staršího, apoštola 17:00  17:00    8:00  8:00 
Teplice nad Metují Horní Adršpach filiální kostel (bývalý farní) Povýšení svatého kříže       14:00   
Teplice nad Metují Teplice nad Metují farní kostel sv. Vavřince, jáhna a mučedníka 18:00  15:00  20:00  8:30  8:30 
Trstěnice Karle filiální kostel (bývalý farní) sv. Bartoloměje, apoštola       11:15   
Trstěnice Trstěnice farní kostel Nalezení svatého kříže 17:00  17:00  19:00  10:00  10:00 
Trutnov I Vnitřní Město arciděkanský kostel Narození Panny Marie 18:00  16:00  20:00  9:00, 18:30  8:30 
Trutnov II - Horní Staré Město Horní Staré Město farní kostel sv. Václava, mučedníka 18:30  18:30  21:00  8:00  8:00 
Trutnov II - Horní Staré Město Mladé Buky filiální kostel (bývalý farní) sv. Kateřiny, panny a mučednice       11:00   
Trutnov III - Poříčí Poříčí farní kostel sv. Petra a Pavla, apoštolů       7:40   
Třebechovice pod Orebem Třebechovice pod Orebem farní kostel sv. Ondřeje, apoštola 18:00  18:00  19:00  9:00  9:00 
Třebechovice pod Orebem Vysoký Újezd filiální kostel (bývalý farní) sv. Jakuba Staršího, apoštola       7:45  7:45 
Třebonín Paběnice filiální kostel sv. Jakuba Staršího, apoštola         10:30 
Třebonín Třebonín farní kostel sv. Matouše, apoštola a evangelisty 16:00  16:00    10:30   
Třebosice Třebosice farní kostel Povýšení svatého kříže   15:00  19:00  8:30   
Týnec nad Labem Týnec nad Labem děkanský kostel sv. Jana Křtitele 18:00    18:30  9:45   
Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí farní kostel sv. Mikuláše, biskupa 18:00  16:00  20:00  9:00  9:00 
Uhelná Příbram Uhelná Příbram farní kostel sv. Michaela, archanděla       10:30  10:30 
Úpice Batňovice filiální kostel sv. Bartoloměje, apoštola       10:00  10:00 
Úpice Markoušovice filiální kostel (bývalý farní) sv. Jana Křtitele       13:30   
Úpice Úpice farní kostel sv. Jakuba Staršího, apoštola 18:00  15:00  20:00  8:00  8:00 
Úsobí Úsobí farní kostel sv. Petra a Pavla, apoštolů 15:00  15:00  20:00  9:00  9:00 
Ústí nad Orlicí Černovír filiální kostel sv. Gotharda, biskupa       11:10   
Ústí nad Orlicí Ústí nad Orlicí děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie 18:00  15:00    5:00, 10:00  8:00 
Vamberk Potštejn filiální kostel (bývalý farní) sv. Vavřince, jáhna a mučedníka       11:00   
Vamberk Vamberk farní kostel sv. Prokopa, opata 18:00  15:00  18:15  9:30  8:00 
Vápno u Přelouče Újezd u Přelouče filiální kostel sv. Jiljí, opata         11:00 
Vápno u Přelouče Vápno farní kostel sv. Jiří, mučedníka       11:00   
Včelákov Včelákov farní kostel sv. Marie Magdalény 17:00  16:00  18:00  8:00  8:00 
Vejvanovice Vejvanovice farní kostel Nanebevzetí Panny Marie       10:30   
Velká Losenice Velká Losenice farní kostel sv. Jakuba Staršího, apoštola 19:00  17:30  20:30  8:00, 11:00  8:00 
Velké Poříčí Velké Poříčí farní kostel Navštívení Panny Marie       11:15   
Vilémov u Golčova Jeníkova Klášter farní kostel sv. Václava, mučedníka 18:00  18:00  19:00  9:00  9:00 
Vítkovice v Krkonoších Vítkovice farní kostel sv. Petra a Pavla, apoštolů   17:00    9:30   
Vlčkovice v Podkrkonoší Horní Vlčkovice farní kostel sv. Josefa       16:00   
Voděrady Voděrady farní kostel sv. Petra a Pavla, apoštolů 18:00  18:00  18:00  10:45  10:45 
Vojslavice Vojslavice farní kostel Nanebevzetí Panny Marie 16:00  16:00  19:00  10:00   
Vraclav Vraclav farní kostel Nanebevzetí Panny Marie       10:30   
Vrbatův Kostelec Vrbatův Kostelec farní kostel sv. Havla, opata 15:00  15:00  18:00  10:00  10:00 
Vrbice Opočnice filiální kostel sv. Cyrila a Metoděje 15:00      8:00   
Vrbice Vrbice farní kostel sv. Havla, opata   15:00      8:00 
Vrchlabí Dolní Lánov filiální kostel (bývalý farní) sv. Jakuba Staršího, apoštola       11:00   
Vrchlabí Špindlerův Mlýn filiální kostel (bývalý farní) sv. Petra, apoštola       14:00   
Vrchlabí Vrchlabí děkanský kostel sv. Vavřince, jáhna a mučedníka 18:00  15:00  20:00  9:00   
Všestary Všestary farní kostel Nejsvětější Trojice 16:30  16:30  16:30  8:00   
Výprachtice Výprachtice farní kostel Proměnění Páně 16:00      10:30  9:30 
Vysoké Chvojno Vysoké Chvojno farní kostel sv. Gotharda, biskupa       11:00   
Vysoké Mýto Vysoké Mýto-Město děkanský kostel sv. Vavřince, jáhna a mučedníka 17:30  17:30  20:00  9:00  7:30 
Vysoké Veselí Slatiny filiální kostel (bývalý farní) Nanebevzetí Panny Marie       11:30   
Vysoké Veselí Vysoké Veselí farní kostel sv. Mikuláše Tolentinského 18:00  18:00  20:00  8:30  8:30 
Zámrsk Slatina filiální kostel sv. Petra a Pavla, apoštolů         9:00 
Zámrsk Zámrsk farní kostel sv. Martina, biskupa       7:30   
Zbraslavice Zbraslavice farní kostel sv. Vavřince, jáhna a mučedníka       8:00   
Zbýšov v Čechách Dobrovítov filiální kostel sv. Václava, mučedníka       11:00   
Zbýšov v Čechách Vlkaneč filiální kostel (bývalý farní) sv. Jakuba Staršího, apoštola 18:00  17:00    8:00  8:00 
Zbýšov v Čechách Zbýšov farní kostel Narození sv. Jana Křtitele 16:30  15:00  20:00  9:30  9:30 
Žacléř Žacléř farní kostel Nejsvětější Trojice   16:00    11:00   
Žamberk Líšnice filiální kostel Svaté Rodiny       8:00   
Žamberk Písečná filiální kostel (bývalý farní) sv. Kateřiny, panny a mučednice   15:00    11:00   
Žamberk Žamberk děkanský kostel sv. Václava, mučedníka 19:00  19:00  20:30  9:30  8:30 
Ždírec Ždírec farní kostel sv. Václava, mučedníka 18:00  16:00  18:00  10:30  10:30 
Žehuň Žehuň farní kostel sv. Gotharda, biskupa       9:30   
Železnice Radim filiální kostel (bývalý farní) sv. Jiří, mučedníka       10:30   
Železnice Železnice farní kostel sv. Jiljí, opata 18:00  18:00  18:00  8:30  8:30 
Želiv Želiv opatský a farní kostel Narození Panny Marie 18:00  18:00  20:00  10:30  10:30 
Žiželice Žiželice farní kostel sv. Prokopa, opata   18:00    11:00   
Žleby Žleby farní kostel Narození Panny Marie 18:00  15:00  19:00  10:30   
Žumberk Bítovany filiální kostel sv. Bartoloměje, apoštola       9:15   
Žumberk Žumberk farní kostel Všech svatých 16:00  14:00    8:00