Vánoční bohoslužby 2017

Poznámky a vysvětlivky k jednotlivým bohoslužbám – časy označené hvězdičkou – jsou dostupné po zobrazení detailu daného kostela či kaple (po prokliku na název).

Farnost Obec / část obce Kostel Štědrý den slavnost Narození Páně svátek sv. Štěpána svátek Svaté Rodiny slavnost Matky Boží, Panny Marie
      24.12. 25.12. 26.12. 31.12. 1.1.
Bělá nad Svitavou Banín filiální kostel (bývalý farní) sv. Barbory   9:45    9:45   
Bělá nad Svitavou Bělá nad Svitavou farní kostel Všech svatých 15:30        11:00 
Bělá nad Svitavou Chrastavec filiální kostel Nejsvětější Trojice 17:00    8:30    9:45 
Bělá nad Svitavou Vítějeves filiální kostel sv. Kateřiny, panny a mučednice   8:00       
Běstvina Běstvina farní kostel sv. Jana Křtitele 11:00  11:00    11:00  11:00 
Bohuslavice nad Metují Bohuslavice farní kostel sv. Mikuláše, biskupa 23:00  9:15  9:15  9:15  9:15 
Bohuslavice nad Metují Černčice filiální kostel sv. Jakuba Staršího, apoštola 15:30  8:00      8:00 
Bojanov Bojanov farní kostel sv. Víta, mučedníka 22:00  8:00  8:00  8:00  8:00 
Bojanov Hrbokov filiální kostel sv. Václava, mučedníka         10:00 
Borohrádek Borohrádek farní kostel sv. Michaela, archanděla 21:30  7:30  7:30  7:30  7:30 
Borohrádek Šachov filiální kostel Nejsvětější Trojice   15:00      15:00 
Borová Borová farní kostel sv. Markéty, panny a mučednice 15:00, 23:00  8:00  8:00  8:00, 15:00  8:00 
Borová Telecí filiální kostel (bývalý farní) sv. Marie Magdalény   10:00    10:00  10:00 
Boušín Slatina nad Úpou farní kostel Navštívení Panny Marie 22:00  11:00  11:00  11:00  11:00 
Brandýs nad Orlicí Brandýs nad Orlicí farní kostel Nanebevstoupení Páně 9:45  9:45  9:45  18:00  9:45 
Brandýs nad Orlicí Říčky kaple sv. Andělů strážných 23:00  12:15  12:15  12:15  12:15 
Brandýs nad Orlicí Sudslava filiální kostel (bývalý farní) Proměnění Páně 11:00  11:00  11:00  11:00  11:00 
Brandýs nad Orlicí Svatý Jiří filiální kostel (bývalý farní) sv. Jiří, mučedníka 16:00  8:20  8:20  16:00  8:30 
Broumov Božanov filiální kostel sv. Marie Magdalény   8:30       
Broumov Broumov děkanský kostel sv. Petra a Pavla, apoštolů 10:00, 24:00  10:00    10:00  10:00 
Broumov Broumov opatský kostel sv. Vojtěcha, biskupa a mučedníka   17:00    17:00  17:00 
Broumov Heřmánkovice filiální kostel (bývalý farní) Všech svatých         8:30 
Broumov Martínkovice filiální kostel (bývalý farní) sv. Jiří, mučedníka a sv. Martina, biskupa   8:30       
Broumov Nové Město filiální kostel sv. Václava, mučedníka     8:30     
Broumov Otovice filiální kostel sv. Barbory 22:00*         
Broumov Ruprechtice filiální kostel (bývalý farní) sv. Jakuba Staršího, apoštola 22:00         
Broumov Šonov hřbitovní kostel Panny Marie       8:30   
Broumov Vernéřovice filiální kostel (bývalý farní) sv. Michaela, archanděla   10:00       
Broumov Vižňov filiální kostel sv. Anny       10:00   
Bykáň Chlístovice filiální kostel sv. Ondřeje, apoštola     9:00     
Bykáň Křesetice filiální kostel (bývalý farní) sv. Markéty, panny a mučednice 9:00  9:00      9:00 
Bykáň Malešov filiální kostel sv. Václava, mučedníka 22:00      9:00   
Bystré u Poličky Bystré farní kostel sv. Jana Křtitele 23:00  8:00  8:00  8:00  8:00 
Bystré u Poličky Hartmanice filiální kostel sv. Jana Nepomuckého     11:00     
Bystré u Poličky Jedlová filiální kostel (bývalý farní) Navštívení Panny Marie 21:00      11:00  11:00 
Bystré u Poličky Jedlová filiální kostel Nanebevzetí Panny Marie   11:00       
Bystré u Poličky Nedvězí filiální kostel sv. Prokopa, opata     9:30     
Bystré u Poličky Trpín filiální kostel sv. Václava, mučedníka 16:00  9:40    9:40  9:40 
Bystré v Orlických horách Bystré farní kostel sv. Bartoloměje, apoštola 16:00  9:30  9:30  9:30  9:30 
Bystré v Orlických horách Dobřany filiální kostel (bývalý farní) sv. Mikuláše, biskupa 16:00      16:00   
Bystré v Orlických horách Ohnišov filiální kostel sv. Cyrila a Metoděje 22:00        11:00 
Bystré v Orlických horách Olešnice v Orlických horách filiální kostel (bývalý farní) sv. Marie Magdalény 22:00         
Bystré v Orlických horách Sedloňov filiální kostel (bývalý farní) Všech svatých   11:00       
Bystřec Bystřec farní kostel sv. Jakuba Staršího, apoštola 22:00  8:00  8:00  8:00  8:00 
Býšť Býšť farní kostel sv. Jiří, mučedníka 11:00, 17:00  11:00  11:00  11:00  11:00 
Cerekvice nad Loučnou Cerekvice nad Loučnou farní kostel sv. Václava, mučedníka 17:30  9:00  9:00  9:00  9:00 
Čáslav Čáslav-Staré Město děkanský kostel sv. Petra a Pavla, apoštolů 9:00, 16:00, 24:00  9:00, 18:00  9:00  9:00, 18:00  9:00, 17:00 
Čáslav Dolní Bučice filiální kostel (bývalý farní) Všech svatých 22:30  7:30  7:30  7:30  7:30 
Čáslav Krchleby filiální kostel (bývalý farní) sv. Václava, mučedníka 16:00  10:30    10:30   
Častolovice Častolovice farní kostel sv. Víta, mučedníka 7:45, 22:00  7:45  7:45  7:45  7:45 
Čenkovice Čenkovice farní kostel sv. Vavřince, jáhna a mučedníka   11:00    11:00   
Černíkovice Černíkovice farní kostel Povýšení svatého kříže 8:30  8:00  8:00  8:00  8:00 
Černilov Černilov děkanský kostel Nalezení sv. Štěpána 22:00  8:30  8:30  8:30  8:30 
Černilov Výrava kaple Narození sv. Jana Křtitele   17:00       
Červené Janovice Červené Janovice farní kostel sv. Martina, biskupa 22:00  11:10      11:10 
Červené Janovice Petrovice I filiální kostel sv. Václava, mučedníka     9:45     
Červený Kostelec Červený Kostelec farní kostel sv. Jakuba Staršího, apoštola 24:00  7:00, 9:00  7:00, 9:00  7:00, 9:00  7:00, 9:00 
Česká Skalice Malá Skalice farní kostel Nanebevzetí Panny Marie 22:00  8:00  8:00  8:00  8:00 
Česká Skalice Velká Jesenice filiální kostel (bývalý farní) Nanebevzetí Panny Marie   9:30  9:30  9:30  9:30 
Česká Skalice Velký Třebešov filiální kostel sv. Štěpána, prvomučedníka     15:00     
Česká Skalice Zvole filiální kostel (bývalý farní) sv. Justa, biskupa   11:00  11:00  11:00  11:00 
Česká Třebová Česká Třebová děkanský kostel sv. Jakuba Staršího, apoštola 16:00, 24:00  9:30  9:30  9:30  17:00 
Česká Třebová Česká Třebová kaple sv. Kateřiny, panny a mučednice       23:30   
Česká Třebová Dlouhá Třebová filiální kostel sv. Prokopa, opata   8:00    8:00   
Česká Třebová Rybník filiální kostel Rozeslání svatých apoštolů     11:00     
Česká Třebová Semanín filiální kostel (bývalý farní) sv. Bartoloměje, apoštola         11:00 
Česká Třebová Třebovice filiální kostel (bývalý farní) sv. Jiří, mučedníka     8:00     
Česká Třebová Zhoř kaple Panny Marie       11:00   
České Heřmanice České Heřmanice farní kostel sv. Jakuba Staršího, apoštola 17:00  8:00    8:00  8:00 
České Libchavy České Libchavy farní kostel sv. Víta, mučedníka 21:00  10:00  10:00  10:00  10:00 
České Libchavy Hejnice filiální kostel sv. Antonína z Padovy     11:10     
České Meziříčí České Meziříčí farní kostel sv. Kateřiny, panny a mučednice 17:00  9:30  9:30    9:30 
České Meziříčí Rohenice filiální kostel sv. Jana Křtitele 23:00         
Číbuz Číbuz farní kostel sv. Václava, mučedníka 16:00  10:00    10:00  10:00 
Číhošť Číhošť farní kostel Nanebevzetí Panny Marie 16:00  9:30  9:30  9:30  9:30 
Damníkov Damníkov farní kostel sv. Jana Křtitele   11:00       
Dašice Dašice farní kostel Narození Panny Marie 8:00, 22:00  8:00  8:00  8:00  8:00 
Deštné v Orlických horách Deštné v Orlických horách farní kostel sv. Marie Magdalény 9:30, 24:00  9:30  9:30  9:30  9:30 
Dobruška Bílý Újezd filiální kostel (bývalý farní) Proměnění Páně 8:00, 22:00  8:00  8:00  8:00  8:00 
Dobruška Dobré filiální kostel (bývalý farní) sv. Petra a Pavla, apoštolů 16:00  9:30  9:30  9:30  9:30 
Dobruška Dobruška děkanský kostel sv. Václava, mučedníka 8:30, 16:00, 24:00  8:30, 18:00  8:30, 18:00  8:30  8:30, 18:00 
Dobruška Osečnice filiální kostel sv. Jana Nepomuckého 17:15  11:00  11:00  11:00  11:00 
Dobřenice Dobřenice farní kostel sv. Klementa, papeže a mučedníka 24:00*  17:00  17:00*  17:00  17:00 
Dohalice Dohalice farní kostel sv. Jana Křtitele 24:00         
Dohalice Hněvčeves filiální kostel (bývalý farní) sv. Jiří, mučedníka     8:00     
Dohalice Stračov filiální kostel (bývalý farní) sv. Jakuba Staršího, apoštola     9:15  9:15   
Dolní Čermná Dolní Čermná farní kostel sv. Jiří, mučedníka 7:30, 24:00  10:30  7:30, 10:30  7:30, 16:00  7:30, 10:30 
Dolní Čermná Petrovice filiální kostel sv. Františka Xaverského 9:00    9:00  9:00   
Dolní Čermná Verměřovice filiální kostel sv. Jana Křtitele 16:00  9:00      9:00 
Dolní Dobrouč Dolní Dobrouč farní kostel sv. Mikuláše, biskupa 16:00, 24:00  10:00  9:00  9:00  9:00 
Dolní Dobrouč Hnátnice filiální kostel (bývalý farní) sv. Petra a Pavla, apoštolů 22:00      11:00   
Dolní Dobrouč Horní Dobrouč filiální kostel (bývalý farní) sv. Jana Křtitele     7:30    7:30 
Dolní Dobrouč Lanšperk obecní kaple Nanebevzetí Panny Marie     11:00    11:00 
Dolní Dobrouč Ostrov filiální kostel (bývalý farní) sv. Mikuláše, biskupa 14:30      7:30   
Dolní Libchavy Dolní Libchavy farní kostel sv. Mikuláše, biskupa 22:00  10:00  10:00  10:00  10:00 
Dolní Újezd Dolní Újezd farní kostel sv. Martina, biskupa 16:00, 23:00  7:45, 10:15  7:45, 10:15  7:45, 15:00, 23:15  7:45, 10:15 
Dolní Újezd Horní Újezd filiální kostel Nalezení svatého kříže 17:15         
Dolní Újezd Vidlatá Seč kaple Navštívení Panny Marie     9:00     
Dvůr Králové nad Labem Bílá Třemešná filiální kostel (bývalý farní) sv. Jakuba Staršího, apoštola   9:30       
Dvůr Králové nad Labem Dvůr Králové nad Labem děkanský kostel sv. Jana Křtitele 8:00, 9:30, 24:00  8:00, 9:30  8:00, 9:30  8:00, 9:30  8:00, 9:30 
Dvůr Králové nad Labem Chotěborky filiální kostel (bývalý farní) Nanebevzetí Panny Marie 16:00    8:00    8:00 
Dvůr Králové nad Labem Choustníkovo Hradiště filiální kostel (bývalý farní) Povýšení svatého kříže 16:00        18:00 
Dvůr Králové nad Labem Třebihošť filiální kostel Nanebevzetí Panny Marie     11:00     
Dvůr Králové nad Labem Velký Vřešťov filiální kostel (bývalý farní) Všech svatých   15:00       
Dvůr Králové nad Labem Žireč kaple sv. Josefa 10:30, 18:00  10:30  10:30  10:30  10:30 
Golčův Jeníkov Golčův Jeníkov děkanský kostel sv. Františka Serafinského 24:00  14:00    8:00  8:00 
Habry Habry farní kostel Nanebevzetí Panny Marie 22:30  10:00    9:30  9:30 
Habry Chrtníč filiální kostel sv. Bartoloměje, apoštola     9:30     
Habry Kněž filiální kostel sv. Bartoloměje, apoštola 21:00        11:00 
Hajnice Hajnice farní kostel sv. Mikuláše, biskupa     13:00     
Harrachov Harrachov farní kostel sv. Václava, mučedníka 16:00  10:30    10:30  16:00 
Havlíčkova Borová Havlíčkova Borová farní kostel sv. Víta, mučedníka 9:30, 17:00  9:30  9:30  9:30, 15:00  9:30 
Havlíčkův Brod Havlíčkův Brod děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie 8:00, 16:00, 22:00  7:30, 9:00, 18:00  8:00, 18:00  7:30, 9:00, 18:00  7:30, 9:00, 18:00 
Havlíčkův Brod Havlíčkův Brod společenská místnost v domově pro seniory - Husova 10:00         
Herálec Herálec farní kostel sv. Bartoloměje, apoštola 16:00         
Heřmanův Městec Heřmanův Městec děkanský kostel sv. Bartoloměje, apoštola 9:30, 24:00  9:30  9:30  9:30  9:30 
Heřmanův Městec Jezbořice filiální kostel (bývalý farní) sv. Václava, mučedníka   11:00    11:00   
Heřmanův Městec Morašice filiální kostel (bývalý farní) sv. Víta, mučedníka 8:00  8:00    8:00  8:00 
Heřmanův Městec Prachovice filiální kostel Nanebevzetí Panny Marie   15:00       
Heřmanův Městec Stojice filiální kostel Všech svatých     11:00     
Heřmanův Městec Svinčany filiální kostel (bývalý farní) sv. Vavřince, jáhna a mučedníka 11:00        11:00 
Heřmanův Městec Vápenný Podol filiální kostel (bývalý farní) sv. Václava, mučedníka 16:00      16:00   
Hlinsko Hlinsko děkanský kostel Narození Panny Marie 16:00, 24:00  8:00, 10:00  8:00, 10:00  8:00, 10:00  8:00, 10:00 
Hlinsko Chlum filiální kostel (bývalý farní) sv. Petra a Pavla, apoštolů 21:30  9:30  9:30  9:30  9:30 
Hlinsko Studnice filiální kostel sv. Zdislavy   11:00  11:00  11:00  11:00 
Hlinsko Vortová filiální kostel Nanebevzetí Panny Marie   11:00       
Holice Holice farní kostel sv. Martina, biskupa 24:00  9:30  9:30  9:30  9:30 
Holice Horní Ředice filiální kostel sv. Václava, mučedníka     11:00     
Holohlavy Černožice kaple Neposkvrněného Početí Panny Marie 9:30  9:30    9:30  9:30 
Holohlavy Holohlavy děkanský kostel sv. Jana Křtitele 17:00  8:00  8:00  8:00  8:00 
Holohlavy Hořiněves filiální kostel (bývalý farní) sv. Prokopa, opata 15:00  14:00    14:00  14:00 
Holohlavy Sendražice filiální kostel (bývalý farní) sv. Stanislava, biskupa a mučedníka 21:30  11:00    11:00   
Holohlavy Žíželeves filiální kostel sv. Mikuláše, biskupa     11:00     
Horní Branná Horní Branná farní kostel sv. Mikuláše, biskupa 22:00  10:30  10:30  10:30  10:30 
Horní Heřmanice Horní Heřmanice farní kostel sv. Jiří, mučedníka   11:00  11:00  11:00  11:00 
Horní Jelení Horní Jelení farní kostel Nejsvětější Trojice 8:00, 16:00, 24:00  8:45  8:45  8:45  8:45 
Horní Roveň Horní Roveň farní kostel sv. Kateřiny, panny a mučednice 16:30  8:30    8:30  8:30 
Horní Roveň Moravany filiální kostel (bývalý farní) sv. Petra a Pavla, apoštolů   10:00    10:00  10:00 
Horní Roveň Slepotice filiální kostel Povýšení svatého kříže     10:00     
Horní Roveň Uhersko filiální kostel (bývalý farní) Nanebevzetí Panny Marie   11:00    11:00  11:00 
Horní Sloupnice Horní Sloupnice farní kostel sv. Mikuláše, biskupa 22:00  9:00  9:00  9:00  9:00 
Horní Sloupnice Vlčkov filiální kostel Panny Marie, Pomocnice křesťanů   9:30       
Horní Štěpanice Horní Štěpanice farní kostel Nejsvětější Trojice 24:00  10:30  9:00  9:00  9:00 
Hořice v Podkrkonoší Hořice děkanský kostel Narození Panny Marie 24:00  9:00  9:00  9:00, 16:00  9:00 
Hořice v Podkrkonoší Chodovice filiální kostel (bývalý farní) sv. Bartoloměje, apoštola 16:00         
Hořice v Podkrkonoší Jeřice filiální kostel (bývalý farní) sv. Marie Magdalény 22:00         
Hořice v Podkrkonoší Milovice u Hořic filiální kostel sv. Petra a Pavla, apoštolů   11:00       
Hořice v Podkrkonoší Ostroměř filiální kostel Nejsvětější Trojice       11:00   
Hořičky Hořičky farní kostel Svatého Ducha 23:00  8:30  8:30  8:30  8:30 
Hostinné Dolní Kalná filiální kostel (bývalý farní) Navštívení Panny Marie a sv. Václava 20:00  11:00    11:00  11:00 
Hostinné Hostinné děkanský kostel Nejsvětější Trojice 22:00  9:00  9:00  9:00  9:00 
Hradec Králové - Kukleny Kukleny farní kostel sv. Anny 24:00  10:00  10:00  10:00  10:00 
Hradec Králové - Nový Hradec Králové Nový Hradec Králové farní kostel sv. Antonína, poustevníka 8:30, 22:00  8:30  8:30  8:30, 16:00  8:30 
Hradec Králové - Nový Hradec Králové Třebeš filiální kostel sv. Jana Křtitele 10:10  10:10  10:10  10:10  10:10 
Hradec Králové - Pouchov Pouchov farní kostel sv. Pavla, apoštola 16:00, 24:00  8:00  8:00  8:00  8:00 
Hradec Králové - Pouchov Slezské Předměstí filiální kostel Neposkvrněného Početí Panny Marie   9:30  9:30  9:30  9:30 
Hradec Králové - Pražské Předměstí Plotiště nad Labem filiální kostel (bývalý farní) sv. Petra, apoštola 16:00  9:40    9:40  9:40 
Hradec Králové - Pražské Předměstí Pražské Předměstí farní kostel Božského Srdce Páně 16:00  8:00, 17:30  8:00, 17:30  8:00, 16:00  8:00, 17:30 
Hradec Králové - Pražské Předměstí Stěžery filiální kostel (bývalý farní) sv. Marka, evangelisty 22:00  17:00      17:00 
Hradec Králové I Hradec Králové katedrální a děkanský chrám Svatého Ducha 6:30, 9:30, 11:00, 24:00  6:30, 9:30, 11:00  6:30, 9:30, 11:00  6:30, 9:30, 11:00, 16:00  6:30, 9:30, 11:00 
Hradec Králové I Nový Hradec Králové meditační místnost ve Fakultní nemocnici 15:00  15:00    15:00  15:00 
Hradec Králové I - PM Hradec Králové rektorský kostel Nanebevzetí Panny Marie 8:00, 16:00  8:00, 18:30  8:00, 18:30  8:00  8:00, 18:30 
Hrochův Týnec Honbice filiální kostel Povýšení svatého kříže   11:00    11:00   
Hrochův Týnec Hrochův Týnec farní kostel sv. Martina, biskupa 9:30, 24:00  9:30  9:30  9:30  9:30 
Hrochův Týnec Trojovice filiální kostel sv. Michaela, archanděla 11:00    11:00    11:00 
Hronov Hronov farní kostel Všech svatých 15:00, 24:00  8:00  8:00  8:00  8:00, 17:00 
Hronov Stárkov filiální kostel (bývalý farní) sv. Josefa   11:15    11:15  11:15 
Humpolec Humpolec děkanský kostel sv. Mikuláše, biskupa 16:00, 22:15  9:00, 18:00  9:00  9:00, 18:00  9:00, 18:00 
Chlumec nad Cidlinou Babice filiální kostel (bývalý farní) sv. Petra a Pavla, apoštolů 22:30         
Chlumec nad Cidlinou Chlumec nad Cidlinou I děkanský kostel sv. Voršily 9:30, 24:00  9:30  9:30  9:30  9:30 
Chlumec nad Cidlinou Mlékosrby filiální kostel (bývalý farní) sv. Filipa a Jakuba, apoštolů 11:00, 22:00  11:00    11:00  11:00 
Chlumec nad Cidlinou Stará Voda filiální kostel sv. Václava, mučedníka 8:00, 22:00*  8:00    8:00  8:00 
Choceň Hemže filiální kostel Nanebevzetí Panny Marie   10:30    10:30  12:00 
Choceň Choceň děkanský kostel sv. Františka Serafinského 16:00, 22:00  9:00  9:00  9:00, 16:00  9:00 
Choceň Skořenice filiální kostel (bývalý farní) sv. Marie Magdalény   12:00      10:30 
Choceň Sruby filiální kostel Nanebevstoupení Páně     7:30     
Choceň Újezd u Chocně filiální kostel (bývalý farní) sv. Víta, mučedníka     10:30     
Choltice Choltice farní kostel sv. Romedia   14:00       
Chomutice u Hořic Chomutice farní kostel sv. Diviše, biskupa a mučedníka   10:00    10:00  10:00 
Chotěboř Heřmaň filiální kostel (bývalý farní) sv. Václava, mučedníka 10:30, 22:00  11:00    10:30  10:30 
Chotěboř Chotěboř děkanský kostel sv. Jakuba Staršího, apoštola 8:00, 16:00, 24:00  9:30  8:00  8:00, 17:00  9:00, 18:00 
Chotěboř Libice nad Doubravou filiální kostel (bývalý farní) sv. Jiljí, opata 11:00  11:00    11:00  11:00 
Chotusice Chotusice farní kostel sv. Václava, mučedníka 21:00  9:00    9:00   
Chotusice Žehušice filiální kostel sv. Marka, evangelisty 9:00    9:00     
Chrast u Chrudimě Chrast děkanský kostel Nejsvětější Trojice 24:00  9:00  8:00  8:00  8:00 
Chrast u Chrudimě Rosice filiální kostel sv. Václava, mučedníka     9:30     
Chrast u Chrudimě Řestoky filiální kostel sv. Václava, mučedníka         9:30 
Chroustovice Chroustovice farní kostel sv. Jakuba Staršího, apoštola 8:00, 22:00  8:00    8:00  8:00 
Chrudim Chrudim I arciděkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie 8:30, 24:00  8:30  8:30  8:30  8:30 
Chrudim Chrudim III filiální kostel sv. Kateřiny, panny a mučednice   18:00    18:00  18:00 
Chvalkovice Chvalkovice farní kostel sv. Jiljí, opata 21:00  10:15  10:00  10:00  10:15 
Jablonec nad Jizerou Jablonec nad Jizerou farní kostel sv. Prokopa, opata 24:00  17:00  8:30  17:00  8:30 
Jablonné nad Orlicí Jablonné nad Orlicí farní kostel sv. Bartoloměje, apoštola 8:00, 24:00  8:00  8:00  8:00  18:30 
Jablonné nad Orlicí Jamné nad Orlicí filiální kostel (bývalý farní) Nejsvětější Trojice 9:30  9:30  9:30  9:30   
Jablonné nad Orlicí Orličky filiální kostel (bývalý farní) sv. Jana Nepomuckého 11:00    11:00     
Janské Lázně Dolní Malá Úpa filiální kostel (bývalý farní) sv. Petra a Pavla, apoštolů 21:00         
Janské Lázně Horní Maršov filiální kostel (bývalý farní) Nanebevzetí Panny Marie 19:30         
Janské Lázně Janské Lázně farní kostel sv. Jana Křtitele 22:00  9:30    9:30  9:30 
Janské Lázně Svoboda nad Úpou filiální kostel (bývalý farní) sv. Jana Nepomuckého 21:00  11:00    11:00  11:00 
Janské Lázně Svoboda nad Úpou filiální kostel sv. Josefa     9:30     
Jaroměř I Jaroměř děkanský kostel sv. Mikuláše, biskupa 24:00  8:30  8:30  8:30  8:30 
Jaroměř I Velichovky filiální kostel Proměnění Páně   10:15       
Jičín Nadslav filiální kostel sv. Prokopa, opata   9:00       
Jičín Ostružno filiální kostel (bývalý farní) Povýšení svatého kříže   10:30    10:30  10:30 
Jičín Samšina filiální kostel (bývalý farní) sv. Václava, mučedníka   10:30      10:30 
Jičín Staré Město arciděkanský kostel sv. Jakuba Staršího, apoštola 24:00  9:00    9:00  9:00 
Jičín Staré Město filiální kostel sv. Ignáce z Loyoly 16:00  18:00  9:00  16:00  18:00 
Jičín Veliš filiální kostel Svatého kříže 20:30      9:00  9:00 
Jilemnice Jilemnice děkanský kostel sv. Vavřince, jáhna a mučedníka 9:00, 24:00  9:00  9:00  9:00  9:00 
Jiřice Jiřice farní kostel sv. Jakuba Staršího, apoštola 18:00  8:00  8:00  8:00  8:00 
Jiřice Lhotice filiální kostel sv. Jiří, mučedníka   9:30  9:30  9:30  9:30 
Josefov Jasenná filiální kostel (bývalý farní) sv. Jiří, mučedníka 15:00  8:00  8:00  8:00  8:00 
Josefov Josefov farní kostel Nanebevstoupení Páně 24:00  9:30  9:30  9:30  9:30 
Kaliště Kaliště farní kostel sv. Jana Křtitele 22:00  11:00  11:00  11:00  11:00 
Kameničky Jeníkov kaple sv. Václava, mučedníka 9:00        9:00 
Kameničky Kameničky farní kostel Nejsvětější Trojice 22:30  7:30, 10:30  7:30, 10:30  7:30, 10:30  7:30, 10:30 
Kladruby nad Labem Kladruby nad Labem farní kostel sv. Václava a Leopolda         8:00 
Klášterec nad Orlicí České Petrovice filiální kostel (bývalý farní) sv. Petra a Pavla, apoštolů 20:30  11:30       
Klášterec nad Orlicí Klášterec nad Orlicí farní kostel Nejsvětější Trojice 10:00, 22:00  10:00  10:00  10:00  10:00 
Knířov Knířov farní kostel Zvěstování Páně 20:30  13:30    13:30  13:30 
Koclířov u Svitav Koclířov klášterní kostel sv. Alfonse 22:00  9:00  9:00  9:00, 23:00  9:00 
Korouhev Korouhev farní kostel sv. Petra a Pavla, apoštolů 22:30  11:00  11:00  11:00  11:00 
Kostelec nad Orlicí Chleny filiální kostel (bývalý farní) sv. Apolináře, biskupa a mučedníka 22:00  8:00  8:00  8:00  8:00 
Kostelec nad Orlicí Kostelec nad Orlicí děkanský kostel sv. Jiří, mučedníka 24:00  9:30  9:30  9:30  9:30 
Kostelec nad Orlicí Lhoty u Potštejna filiální kostel Panny Marie Bolestné   14:30       
Kostelec nad Orlicí Slemeno obecní kaple sv. Josefa          
Kostelní Lhota Kostelní Lhota farní kostel Nanebevzetí Panny Marie   14:00      14:00 
Králíky Dolní Boříkovice filiální kostel (bývalý farní) Povýšení svatého kříže 24:00  14:30       
Králíky Králíky farní kostel sv. Michaela, archanděla 22:00  8:00  8:00  8:00  8:00 
Králíky Mladkov filiální kostel (bývalý farní) sv. Jana Křtitele 20:00      10:00  10:00 
Králíky Prostřední Lipka filiální kostel Neposkvrněného Početí Panny Marie   11:30       
Králíky II Kopeček poutní a rektorský kostel Nanebevzetí Panny Marie 24:00  10:00  10:00  10:00  10:00 
Kratonohy Kratonohy farní kostel sv. Jakuba Staršího, apoštola 20:00*    15:00*  15:00*   
Krouna Krouna farní kostel sv. Michaela, archanděla 8:00, 22:00  8:00  8:00  8:00, 16:00  8:00 
Krouna Otradov filiální kostel sv. Bartoloměje, apoštola     11:00    11:00 
Krucemburk Horní Studenec filiální kostel (bývalý farní) sv. Václava, mučedníka 9:30  9:30    9:30  9:30 
Krucemburk Krucemburk farní kostel sv. Mikuláše, biskupa 8:00, 22:00  8:00  9:30  8:00, 16:00  8:00 
Krucemburk Škrdlovice kaple sv. Cyrila a Metoděje   11:00      11:00 
Krucemburk Vojnův Městec filiální kostel (bývalý farní) sv. Ondřeje, apoštola 20:00    11:00  11:00   
Křížlice Křížlice farní kostel sv. Jana Křtitele 16:00    10:30     
Kunvald v Čechách Kunvald farní kostel sv. Jiří, mučedníka 8:30, 24:00  8:30  8:30  8:30  8:30 
Kutná Hora Kutná Hora-Vnitřní Město arciděkanský kostel sv. Jakuba Staršího, apoštola 9:00, 16:00, 24:00    9:00  9:00  9:00 
Kutná Hora Kutná Hora-Vnitřní Město filiální kostel Matky Boží, Panny Marie   18:00      18:00 
Kutná Hora Kutná Hora-Vnitřní Město filiální kostel sv. Barbory   9:00    16:00   
Kutná Hora - Sedlec Církvice filiální kostel (bývalý farní) sv. Vavřince, jáhna a mučedníka 11:00  11:00  11:00  11:00  11:00 
Kutná Hora - Sedlec Malín filiální kostel sv. Štěpána, prvomučedníka 16:00  7:45  9:30    7:45 
Kutná Hora - Sedlec Sedlec farní kostel Nanebevzetí Panny Marie a sv. Jana Křtitele 9:30, 22:00  9:30  8:00  9:30  9:30 
Kutná Hora - Sedlec Svatý Mikuláš filiální kostel sv. Mikuláše, biskupa   8:00    7:45   
Lanškroun Lanškroun-Vnitřní Město děkanský kostel sv. Václava, mučedníka 15:00, 24:00  9:30  9:30  9:30  9:30 
Lázně Bělohrad Červená Třemešná filiální kostel sv. Jakuba a Ondřeje       11:00   
Lázně Bělohrad Lázně Bělohrad farní kostel Všech svatých 23:00  9:00  9:00  9:00, 16:00  9:00 
Lázně Bělohrad Miletín filiální kostel (bývalý farní) Zvěstování Páně 11:00  11:00    11:00*  11:00 
Lázně Bělohrad Mlázovice filiální kostel (bývalý farní) Nejsvětější Trojice 7:30  7:30    7:30  7:00 
Lázně Bělohrad Svatojanský Újezd filiální kostel sv. Jana Křtitele     11:00     
Lázně Bohdaneč Lázně Bohdaneč farní kostel sv. Marie Magdalény 8:00, 24:00  8:00  8:00  8:00  8:00 
Lázně Bohdaneč Živanice filiální kostel Zvěstování Páně     17:30     
Ledeč nad Sázavou Hněvkovice filiální kostel (bývalý farní) sv. Bartoloměje, apoštola   11:15  11:15  11:15  11:15 
Ledeč nad Sázavou Chřenovice filiální kostel (bývalý farní) sv. Václava, mučedníka   7:30  7:30  7:30  7:30 
Ledeč nad Sázavou Ledeč nad Sázavou děkanský kostel sv. Petra a Pavla, apoštolů 24:00  9:00, 17:00  9:00  9:00, 17:00  9:00, 17:00 
Letohrad Letohrad farní kostel sv. Václava, mučedníka 7:15  7:15  7:15  7:15  7:15 
Letohrad Lukavice filiální kostel sv. Filipa a Jakuba, apoštolů   8:45    8:45   
Letohrad Mistrovice filiální kostel sv. Jana a Pavla 8:45    8:45    8:45 
Letohrad Orlice filiální kostel Panny Marie 16:00  10:15  10:15  10:15  10:15 
Libčany Lhota pod Libčany filiální kostel Nejsvětější Trojice 9:00  9:00      9:00 
Libčany Libčany farní kostel Nanebevzetí Panny Marie 22:00*  8:30  8:30  8:30  8:30 
Libice nad Cidlinou Libice nad Cidlinou farní kostel sv. Vojtěcha, biskupa a mučedníka 22:00  8:00  8:00  8:00  8:00 
Libřice Libřice kostel expozitury sv. Michaela, archanděla   14:00      14:00 
Libštát Košťálov filiální kostel sv. Jakuba Staršího, apoštola     11:00     
Libštát Libštát farní kostel sv. Jiří, mučedníka 22:00  11:00    11:00  11:00 
Libštát Svojek kaple sv. Antonína Paduánského     9:30     
Licibořice Licibořice farní kostel sv. Michaela, archanděla 16:00  9:30    10:00   
Licibořice Trpišov filiální kostel Nanebevzetí Panny Marie         14:00 
Lično Lično farní kostel Zvěstování Páně 16:00  9:30  9:30  9:30  9:30 
Lipnice nad Sázavou Krásná Hora filiální kostel (bývalý farní) Narození sv. Jana Křtitele   8:30  8:30  8:30  8:30 
Lipnice nad Sázavou Lipnice nad Sázavou farní kostel sv. Víta, mučedníka   10:00  10:00  10:00  10:00 
Lipoltice Lipoltice farní kostel sv. Matouše, apoštola a evangelisty 22:30      8:00   
Litomyšl Čistá filiální kostel (bývalý farní) sv. Mikuláše, biskupa 16:00  9:00  9:00    9:00 
Litomyšl Litomyšl-Město kostel Nalezení svatého kříže 24:00         
Litomyšl Litomyšl-Město proboštský kostel Povýšení svatého kříže 16:00, 22:00  7:35, 10:30, 17:45  7:35, 10:30, 17:45  16:00  7:35, 10:30, 17:45 
Lochenice Lochenice farní kostel Narození Panny Marie 10:45, 22:00  10:45    10:45  10:45 
Lomnice nad Popelkou Lomnice nad Popelkou farní kostel sv. Mikuláše, biskupa 9:30, 24:00  9:30    9:30  9:30 
Lovčice Lovčice farní kostel sv. Bartoloměje, apoštola 16:00  11:00    11:00  11:00 
Lučice Lučice farní kostel sv. Markéty, panny a mučednice 22:00  9:00  8:30  8:30, 16:00  9:00 
Luže Luže filiální kostel sv. Bartoloměje, apoštola     9:30     
Luže Luže poutní a farní kostel Panny Marie Pomocnice 23:00  9:30    9:30  9:30 
Luže Řepníky filiální kostel (bývalý farní) sv. Vavřince, jáhna a mučedníka   8:15      8:15 
Luže Voletice filiální kostel sv. Jiří, mučedníka     11:00     
Malé Svatoňovice Malé Svatoňovice poutní a farní kostel Sedmi radostí Panny Marie 10:30, 22:00  10:30  10:30  10:30  10:30 
Městec Králové Činěves filiální kostel (bývalý farní) sv. Václava, mučedníka 24:00         
Městec Králové Dymokury filiální kostel (bývalý kostel expozitury) Zvěstování Páně     10:30     
Městec Králové Chotěšice filiální kostel (bývalý farní) Rozeslání svatých apoštolů         10:30 
Městec Králové Chroustov filiální kostel Nanebevzetí Panny Marie         14:00 
Městec Králové Městec Králové farní kostel sv. Markéty, panny a mučednice 22:00         
Městec Králové Sloveč filiální kostel sv. Martina, biskupa       10:15   
Městec Králové Úmyslovice filiální kostel (bývalý farní) sv. Leonarda   10:30       
Městec Králové Záhornice filiální kostel sv. Matouše, apoštola a evangelisty     14:00     
Mikulovice u Pardubic Mikulovice farní kostel sv. Václava, mučedníka 10:30, 22:00  10:30    10:30  10:30 
Mladé Bříště Mladé Bříště farní kostel sv. Jana Křtitele 16:00  11:00  11:00  11:00  11:00 
Mladočov Budislav kaple Boží lásky 16:00  9:30       
Mladočov Mladočov farní kostel sv. Bartoloměje, apoštola 22:00  8:30  8:30  8:30  8:30 
Morašice u Litomyšle Makov filiální kostel sv. Víta, mučedníka 16:00  10:30      10:30 
Morašice u Litomyšle Morašice farní kostel sv. Petra a Pavla, apoštolů 22:00  7:45  7:45  8:00  7:45 
Mříčná Mříčná farní kostel sv. Kateřiny, panny a mučednice 16:00  7:45    7:45  7:45 
Náchod Česká Čermná kaple sv. Václava, mučedníka 22:00  10:30  10:30  10:30  10:30 
Náchod Náchod děkanský kostel sv. Vavřince, jáhna a mučedníka 24:00  7:30, 9:00, 18:00  7:30, 9:00  7:30, 9:00  7:30, 9:00, 15:00 
Náchod Vysokov filiální kostel Božského Srdce Páně 22:00         
Nasavrky Nasavrky farní kostel sv. Jiljí, opata 22:00  9:30  9:30  9:30  9:30 
Nasavrky Trhová Kamenice filiální kostel (bývalý farní) sv. Filipa a Jakuba, apoštolů 24:00  8:00  8:00  8:00  8:00 
Nechanice Hrádek filiální kostel sv. Jiří, mučedníka   9:30       
Nechanice Nechanice farní kostel Nanebevzetí Panny Marie 22:00  11:00  11:00  11:00  11:00 
Nechanice Probluz filiální kostel (bývalý farní) Všech svatých   8:00    8:00   
Nekoř Nekoř farní kostel sv. Mikuláše, biskupa 8:00, 16:00  8:00  8:00  8:00  8:00 
Nekoř Sobkovice filiální kostel sv. Prokopa, opata   11:00    11:00  11:00 
Nekoř Studené kaple sv. Anny     9:45     
Nekoř Těchonín filiální kostel (bývalý farní) sv. Markéty, panny a mučednice   9:45    9:45  9:45 
Neratov Bartošovice v Orlických horách poutní kostel Nanebevzetí Panny Marie 10:00, 24:00  10:00  10:00  10:00, 24:00  10:00 
Neratov Orlické Záhoří filiální kostel (bývalý farní) sv. Jana Křtitele 16:00         
Nížkov Nížkov farní kostel sv. Mikuláše, biskupa 7:00, 8:30, 22:00  7:00, 8:30  7:00, 8:30  7:00, 8:30  7:00, 8:30 
Nížkov Sirákov filiální kostel Navštívení Panny Marie 16:00  10:00  10:00  10:00  10:00 
Nová Paka Levínská Olešnice filiální kostel (bývalý farní) Všech svatých 15:30  10:45    10:45  10:45 
Nová Paka Nová Paka farní kostel sv. Mikuláše, biskupa     9:00  15:00   
Nová Paka Nová Paka klášterní kostel Nanebevzetí Panny Marie 22:30  9:00    9:00  9:00 
Nová Paka Stará Paka filiální kostel (bývalý kostel expozitury) sv. Vavřince, jáhna a mučedníka   7:30    7:30  7:30 
Nová Paka Úbislavice filiální kostel (bývalý farní) Narození Panny Marie   17:00       
Nová Ves nad Popelkou Bělá filiální kostel Nejsvětější Trojice     8:00     
Nová Ves nad Popelkou Nová Ves nad Popelkou farní kostel sv. Prokopa, opata 20:00  8:00    8:00  8:00 
Nová Ves u Chotěboře Nová Ves u Chotěboře farní kostel sv. Jana Nepomuckého 9:30, 21:00  9:30  9:30  9:30, 17:00  9:30 
Nové Hrady u Skutče Nové Hrady farní kostel sv. Jakuba Staršího, apoštola 22:00  9:30  9:30  9:30  9:30 
Nové Město nad Metují Krčín filiální kostel Svatého Ducha 15:30         
Nové Město nad Metují Nové Město nad Metují děkanský kostel Nejsvětější Trojice 24:00  7:30, 9:00, 18:00  7:30, 9:00, 18:00  7:30, 9:00  7:30, 9:00, 18:00 
Nové Město nad Metují Nové Město nad Metují klášterní kostel Narození Panny Marie   10:30      10:30 
Nový Bydžov Hlušice filiální kostel (bývalý farní) sv. Václava, mučedníka, a sv. Barbory     11:15     
Nový Bydžov Nový Bydžov děkanský kostel sv. Vavřince, jáhna a mučedníka 9:30, 24:00  9:30  9:30  9:30  9:30 
Nový Bydžov Prasek filiální kostel Božského Srdce Páně 11:15  11:15      11:15 
Nový Hrádek Nový Hrádek farní kostel sv. Petra a Pavla, apoštolů 24:00  9:45  18:00  9:45  9:45 
Nový Hrádek Sněžné kaple Panny Marie Sněžné   9:30      10:30 
Ohaře Ohaře farní kostel sv. Jana Nepomuckého 8:30  8:30    8:30  8:30 
Ohnišťany Ohnišťany farní kostel sv. Václava, mučedníka 22:00         
Opatov v Čechách Dětřichov filiální kostel (bývalý farní) sv. Petra a Pavla, apoštolů   9:00    9:00  9:00 
Opatov v Čechách Opatov farní kostel sv. Antonína, poustevníka 22:00  7:45  7:45  7:45  10:30 
Opatov v Čechách Opatovec filiální kostel (bývalý farní) Narození Panny Marie 20:00    10:30  10:30  10:30 
Opatovice nad Labem Dříteč filiální kostel (bývalý farní) sv. Petra a Pavla, apoštolů 23:00  10:30    16:00   
Opatovice nad Labem Opatovice nad Labem farní kostel sv. Vavřince, jáhna a mučedníka 21:00  9:00    16:00  9:00 
Opatovice nad Labem Praskačka filiální kostel Nejsvětější Trojice 16:00         
Opatovice nad Labem Staré Ždánice filiální kostel (bývalý farní) sv. Václava, mučedníka 16:00    10:45  16:00   
Opočno Opočno děkanský kostel Nejsvětější Trojice 9:00, 16:00    9:00  9:00  9:00 
Opočno Opočno klášterní kostel Narození Páně   9:00       
Opočno Pohoří filiální kostel sv. Jana Křtitele 17:15  11:00  11:00  11:00  11:00 
Osice Osice farní kostel Nanebevzetí Panny Marie 23:00*  10:00  10:00*  10:00  10:00 
Ostřetín Ostřetín farní kostel Navštívení Panny Marie 16:00  8:00    8:00  8:00 
Pardubice Bílé Předměstí (Pardubice I) filiální kostel Panny Marie Sedmibolestné 10:00, 16:00  10:00  10:00  10:00  16:00 
Pardubice Pardubice-Staré Město arciděkanský kostel sv. Bartoloměje, apoštola 7:00, 9:00, 16:00, 22:00, 24:00  7:00, 9:00, 19:00  7:00, 9:00, 19:00  7:00, 9:00, 16:00  7:00, 9:00, 19:00 
Pardubice Pardubice-Staré Město klášterní kostel Zvěstování Panně Marii 10:00, 24:00  10:00    10:00  10:00 
Pardubice Pardubičky filiální kostel sv. Jiljí, opata   17:00      17:00 
Pardubice Svítkov filiální kostel Narození Panny Marie   16:00      16:00 
Pardubice Zelené Předměstí (Pardubice V) rektorský kostel sv. Václava, mučedníka 8:30, 10:00, 16:00, 22:00  8:30, 10:00  8:30  8:30, 10:00, 16:00  8:30, 10:00 
Pecka Borovnice filiální kostel (bývalý farní) sv. Víta, mučedníka 16:00  9:45    9:45  9:45 
Pecka Mostek filiální kostel sv. Anny 22:00  11:15  10:00  11:15  11:15 
Pecka Pecka farní kostel sv. Bartoloměje, apoštola 20:00  8:00  9:00  8:00, 16:00  16:00 
Pecka Stupná filiální kostel sv. Marie Magdalény 14:00         
Pertoltice Vlastějovice kaple sv. Marie Magdalény     11:10     
Poděbrady Pátek filiální kostel sv. Vavřince, jáhna a mučedníka     14:00     
Poděbrady Poděbrady III proboštský kostel Povýšení svatého kříže 16:00, 24:00  10:00, 16:00  10:00  10:00, 16:00  10:00, 16:00 
Pohled Dlouhá Ves filiální kostel sv. Mikuláše, biskupa 16:00  8:00  8:00  8:00  8:00 
Police nad Metují Bezděkov nad Metují filiální kostel (bývalý farní) sv. Prokopa, opata 23:00  9:30  9:30  9:30  9:30 
Police nad Metují Hlavňov kaple Panny Marie Sněžné       24:00   
Police nad Metují Machov filiální kostel (bývalý farní) sv. Václava, mučedníka 21:30  11:00  11:00  11:00  11:00 
Police nad Metují Police nad Metují děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie 24:00  8:00  8:00  8:00  8:00 
Polička Květná filiální kostel (bývalý farní) sv. Vavřince, jáhna a mučedníka     10:30     
Polička Polička-Město děkanský kostel sv. Jakuba Staršího, apoštola 16:00, 24:00  7:30, 10:30  9:00  7:30, 10:30  7:30, 10:30 
Polička Pomezí filiální kostel (bývalý farní) sv. Jiří, mučedníka 21:00  9:00    9:00  9:00 
Polná Brzkov kaple sv. Jana Nepomuckého 21:00      17:00   
Polná Hrbov kaple sv. Vavřince, jáhna a mučedníka     10:30     
Polná Polná děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie 8:15, 23:00  8:15, 18:00  8:15, 18:00  8:15, 15:00  8:15, 18:00 
Polná Věžnice kaple Panny Marie, Pomocnice křesťanů, a bl. A. Kolpinga 16:00        17:00 
Polná Záborná kaple Panny Marie Sedmibolestné 16:00         
Poniklá Poniklá farní kostel sv. Jakuba Staršího, apoštola 18:00  8:30    8:30  10:30 
Proseč u Skutče Perálec filiální kostel Narození sv. Jana Křtitele 16:00  11:00  11:00  11:00  11:00 
Proseč u Skutče Proseč farní kostel sv. Mikuláše, biskupa 24:00  8:00  8:00  8:00  8:00 
Předhradí Předhradí farní kostel Panny Marie Sedmibolestné 9:30, 21:30  9:30  9:30  9:30  9:30 
Přelouč Přelouč farní kostel sv. Jakuba Staršího, apoštola 8:00, 24:00  9:30  8:00  9:30  9:30 
Přepychy Přepychy farní kostel sv. Prokopa, opata 10:00, 16:00  10:00  10:00  17:00  10:00 
Přibyslav Přibyslav farní kostel Narození sv. Jana Křtitele 8:00, 9:30, 16:00, 24:00  8:00, 9:30, 18:00  8:00, 9:30  8:00, 9:30, 16:00  8:00, 9:30, 18:00 
Přibyslav Stříbrné Hory filiální kostel sv. Kateřiny Alexandrijské, panny a mučednice 11:00  11:00    11:00  11:00 
Přibyslav Žižkovo Pole filiální kostel sv. Michaela, archanděla     11:00     
Pustá Kamenice Pustá Kamenice farní kostel sv. Anny 9:30, 16:00  9:30  9:30  9:30  9:30 
Radhošť Radhošť farní kostel sv. Jiří, mučedníka   10:00  10:00  10:00  10:00 
Raná Raná farní kostel sv. Jakuba Staršího, apoštola 9:30, 22:00  9:30  9:30  9:30  9:30 
Rohovládova Bělá Rohovládova Bělá farní kostel sv. Petra a Pavla, apoštolů 10:00, 22:30  9:30  9:30  9:30  9:30 
Rokytnice nad Jizerou Dolní Rokytnice farní kostel sv. Michaela, archanděla 22:00  13:30    13:30  18:00 
Rokytnice v Orlických horách Pěčín filiální kostel (bývalý farní) Narození sv. Jana Křtitele 22:00    8:30  8:30  15:00 
Rokytnice v Orlických horách Rokytnice v Orlických horách farní kostel Všech svatých 24:00  10:00  10:00  10:00  10:00 
Rokytnice v Orlických horách Říčky v Orlických horách filiální kostel (bývalý farní) Nejsvětější Trojice   8:30       
Rokytnice v Orlických horách Zdobnice filiální kostel (bývalý farní) sv. Kateřiny, panny a mučednice 20:00         
Rokytnice v Orlických horách Zdobnice filiální kostel Panny Marie Královny   11:30    11:00  11:30 
Ronov nad Doubravou Ronov nad Doubravou farní kostel sv. Vavřince, jáhna a mučedníka 17:00         
Ronov nad Doubravou Ronov nad Doubravou kaple sv. Zdislavy 8:00  8:00  8:00  8:00  8:00 
Rosice nad Labem Lány na Důlku filiální kostel (bývalý farní) sv. Jana Nepomuckého   10:00      10:00 
Rosice nad Labem Rosice farní kostel sv. Václava, mučedníka 8:00, 16:00  8:00  8:00  8:00  8:00 
Roztoky u Jilemnice Roztoky u Jilemnice farní kostel sv. Filipa a Jakuba, apoštolů 9:30, 22:00  9:30    9:30, 15:00  9:30 
Rtyně v Podkrkonoší Rtyně v Podkrkonoší farní kostel sv. Jana Křtitele 8:30, 24:00  8:30  8:30  8:30  8:30 
Rudoltice Rudoltice farní kostel sv. Petra a Pavla, apoštolů   11:00    11:00  11:00 
Rybná nad Zdobnicí Rybná nad Zdobnicí farní kostel sv. Jakuba Staršího, apoštola 8:00, 16:00    8:00  8:00  8:00 
Rychnov nad Kněžnou Javornice filiální kostel (bývalý farní) sv. Jiří, mučedníka   11:00      11:00 
Rychnov nad Kněžnou Liberk filiální kostel (bývalý farní) sv. Petra a Pavla, apoštolů 16:00         
Rychnov nad Kněžnou Rychnov nad Kněžnou děkanský kostel sv. Havla, opata 16:00         
Rychnov nad Kněžnou Rychnov nad Kněžnou zámecký kostel Nejsvětější Trojice 22:00  9:00    9:00   
Řetová Řetová farní kostel sv. Marie Magdalény 22:00    8:00  8:00  8:00 
Sádek Sádek farní kostel Nejsvětější Trojice 21:00  9:00  9:00  9:00, 22:00  9:00 
Sázavka Dobrnice filiální kostel Všech svatých     11:00     
Sázavka Sázavka farní kostel Narození sv. Jana Křtitele 16:00      11:00   
Sebranice u Litomyšle Lezník filiální kostel Nanebevzetí Panny Marie   11:00      11:00 
Sebranice u Litomyšle Lubná filiální kostel sv. Anny   9:30      9:30 
Sebranice u Litomyšle Sebranice farní kostel sv. Mikuláše, biskupa 16:00, 24:00  7:30, 9:45  7:30, 9:45  7:30, 9:45, 16:00, 23:00  7:30, 9:45 
Sebranice u Litomyšle Široký Důl filiální kostel sv. Jana Křtitele     11:00     
Seč Seč farní kostel sv. Vavřince, jáhna a mučedníka 9:30, 15:38  9:30    9:30  9:30 
Senožaty Senožaty farní kostel sv. Jana Nepomuckého 20:00  9:00  9:00  9:00  9:00 
Sezemice Sezemice farní kostel Nejsvětější Trojice 9:30, 24:00  9:30  9:30  9:30, 16:00  9:30 
Skála Skála farní kostel Nanebevzetí Panny Marie 20:30  10:30    10:30  10:30 
Skála Věž filiální kostel sv. Jana Nepomuckého     10:30     
Skuhrov u Havlíčkova Brodu Skuhrov farní kostel sv. Mikuláše, biskupa 20:30  10:30  10:30  10:30  10:30 
Skuteč Skuteč děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie 8:00, 16:00, 23:00  8:00, 18:00  8:00  8:00, 15:00  8:00, 18:00 
Skuteč Štěpánov filiální kostel sv. Matouše, apoštola a evangelisty     11:00     
Slatina nad Zdobnicí Slatina nad Zdobnicí farní kostel Proměnění Páně 22:00    8:00    8:00 
Slatiňany Slatiňany farní kostel sv. Martina, biskupa 10:30, 22:00  10:30    10:30  10:30 
Slatiňany Slatiňany kaple Svaté Rodiny 9:15, 16:00  9:15  9:15  9:15  9:15 
Slavoňov Bohdašín kaple Nejsvětější Trojice   7:30  7:30  7:30  7:30 
Slavoňov Slavoňov farní kostel sv. Jana Křtitele 22:00  8:00    8:15   
Smidary Skřivany filiální kostel sv. Anny     11:15    11:15 
Solnice Skuhrov nad Bělou filiální kostel (bývalý farní) sv. Jakuba Staršího, apoštola 16:00  11:00    11:00  11:00 
Solnice Solnice farní kostel Umučení sv. Jana Křtitele 9:00, 22:00  9:00  9:00  9:00  9:00 
Sopotnice Sopotnice farní kostel sv. Zikmunda, mučedníka 22:30  11:10  11:10  11:10  11:10 
Sopoty Sobíňov farní kostel Navštívení Panny Marie         16:30 
Střítež Střítež kostel expozitury sv. Floriána 17:30  10:30    10:30  10:30 
Studenec u Horek Čistá u Horek filiální kostel sv. Prokopa, opata 16:00*    10:00  11:00*   
Studenec u Horek Studenec farní kostel sv. Jana Křtitele 8:00, 24:00  8:00  8:00  8:00, 17:00  8:00 
Studnice Studnice farní kostel sv. Jana Nepomuckého 24:00  8:00  8:00  8:00  8:00 
Studnice Žernov kaple Panny Marie Sněžné 13:30         
Svatý Kříž Svatý Kříž farní kostel Nalezení svatého kříže 16:00  11:00    11:00  11:00 
Světlá nad Sázavou Světlá nad Sázavou děkanský kostel sv. Václava, mučedníka 22:00  11:00  11:00  11:00  11:00 
Svojanov Rohozná filiální kostel (bývalý farní) sv. Erasma, biskupa a mučedníka     10:00  11:00   
Svojanov Starý Svojanov filiální kostel sv. Mikuláše, biskupa   11:00    18:00  8:00 
Svojanov Stašov filiální kostel (bývalý farní) Nanebevzetí Panny Marie 22:00         
Svratka Svratka farní kostel sv. Jana Křtitele 9:00, 22:00  9:00  9:00  9:00, 15:00  9:00 
Svratka Svratouch filiální kostel sv. Jana Nepomuckého   10:30       
Šlapanov Šlapanov farní kostel sv. Petra a Pavla, apoštolů 21:00  10:30  10:30  10:30  10:30 
Štoky Štoky farní kostel sv. Jakuba Staršího, apoštola 21:00  8:00  8:00  8:00  8:00 
Teplice nad Metují Horní Adršpach filiální kostel (bývalý farní) Povýšení svatého kříže 15:00*         
Teplice nad Metují Teplice nad Metují farní kostel sv. Vavřince, jáhna a mučedníka 8:30, 22:00  8:30  8:30  8:30   
Trstěnice Karle filiální kostel (bývalý farní) sv. Bartoloměje, apoštola 15:00    16:00    11:15 
Trstěnice Trstěnice farní kostel Nalezení svatého kříže 20:30  10:00  10:00  10:00  10:00 
Trutnov I Pilníkov filiální kostel (bývalý farní) Nejsvětější Trojice 20:00         
Trutnov I Vnitřní Město arciděkanský kostel Narození Panny Marie 24:00  9:00, 18:30  9:00, 18:30  9:00, 18:30  9:00, 18:30 
Trutnov II - Horní Staré Město Horní Staré Město farní kostel sv. Václava, mučedníka 24:00  8:00  8:00  8:00  8:00 
Trutnov II - Horní Staré Město Mladé Buky filiální kostel (bývalý farní) sv. Kateřiny, panny a mučednice 16:00      16:00  11:00 
Trutnov III - Poříčí Petříkovice filiální kostel Svaté Rodiny       15:00   
Trutnov III - Poříčí Poříčí farní kostel sv. Petra a Pavla, apoštolů 24:00  9:00, 18:30  9:00, 18:30  9:00, 18:30  9:00, 18:30 
Trutnov III - Poříčí Radvanice kaple sv. Jana Křtitele     8:00     
Třebechovice pod Orebem Třebechovice pod Orebem farní kostel sv. Ondřeje, apoštola 24:00  9:00  9:00  9:00  9:00 
Třebechovice pod Orebem Vysoký Újezd filiální kostel (bývalý farní) sv. Jakuba Staršího, apoštola   7:45  7:45  7:45  7:45 
Třebonín Paběnice filiální kostel sv. Jakuba Staršího, apoštola     10:30     
Třebonín Třebonín farní kostel sv. Matouše, apoštola a evangelisty 16:00  10:30    10:30  10:30 
Třebosice Třebosice farní kostel Povýšení svatého kříže 8:00, 22:00  8:30    8:30  8:30 
Turkovice u Přelouče Hošťalovice filiální kostel sv. Havla, opata     11:00     
Turkovice u Přelouče Turkovice farní kostel sv. Martina, biskupa   11:00      11:00 
Týnec nad Labem Týnec nad Labem děkanský kostel sv. Jana Křtitele 22:00  9:45  9:45  9:45  9:45 
Týniště nad Orlicí Albrechtice nad Orlicí filiální kostel sv. Jana Křtitele     10:00     
Týniště nad Orlicí Křivice filiální kostel sv. Vavřince, jáhna a mučedníka 15:00      11:00   
Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí farní kostel sv. Mikuláše, biskupa 24:00  10:00    9:00  10:00 
Uhelná Příbram Uhelná Příbram farní kostel sv. Michaela, archanděla 10:30  10:30    10:30  10:30 
Úpice Batňovice filiální kostel sv. Bartoloměje, apoštola 16:00*  10:00  10:00  10:00  10:00 
Úpice Markoušovice filiální kostel (bývalý farní) sv. Jana Křtitele   13:30      13:30 
Úpice Úpice farní kostel sv. Jakuba Staršího, apoštola 22:00  8:00  8:00  8:00  8:00 
Úsobí Úsobí farní kostel sv. Petra a Pavla, apoštolů 21:00  9:30  9:30  9:30  9:30 
Ústí nad Orlicí Hylváty filiální kostel sv. Anny         11:10 
Ústí nad Orlicí Ústí nad Orlicí děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie 15:30, 24:00  7:00, 8:30  8:30  7:00, 8:30  8:30 
Vamberk Potštejn filiální kostel (bývalý farní) sv. Vavřince, jáhna a mučedníka 11:00, 22:00  11:00    11:00  11:00 
Vamberk Vamberk farní kostel sv. Prokopa, opata 9:00, 24:00  9:30  9:30  9:30  9:30 
Vápno u Přelouče Újezd u Přelouče filiální kostel sv. Jiljí, opata     11:00     
Vápno u Přelouče Vápno farní kostel sv. Jiří, mučedníka 21:30  11:00    11:00  11:00 
Včelákov Včelákov farní kostel sv. Marie Magdalény   8:00  8:00  8:00  8:00 
Vejvanovice Vejvanovice farní kostel Nanebevzetí Panny Marie 10:30, 22:00  10:30    10:30  10:30 
Velká Losenice Velká Losenice farní kostel sv. Jakuba Staršího, apoštola 8:00, 22:00  8:00, 11:00  8:00, 11:00  8:00, 18:00  8:00, 11:00 
Velké Poříčí Velké Poříčí farní kostel Navštívení Panny Marie 22:00  9:45    9:45  9:45 
Vilémov u Golčova Jeníkova Klášter farní kostel sv. Václava, mučedníka 9:00, 21:00  9:00  9:00  9:00  9:00 
Vítkovice v Krkonoších Vítkovice farní kostel sv. Petra a Pavla, apoštolů 17:15  9:00    10:30  10:30 
Vlčkovice v Podkrkonoší Horní Vlčkovice farní kostel sv. Josefa   16:00       
Voděrady Voděrady farní kostel sv. Petra a Pavla, apoštolů 10:00  10:45  10:45  10:45  10:45 
Vojslavice Vojslavice farní kostel Nanebevzetí Panny Marie 20:00  10:00    10:00  10:00 
Vraclav Vraclav farní kostel Nanebevzetí Panny Marie 16:00  10:30    10:30  10:30 
Vrbatův Kostelec Vrbatův Kostelec farní kostel sv. Havla, opata 21:00  11:00  11:00  10:00  11:00 
Vrbice Opočnice filiální kostel sv. Cyrila a Metoděje   8:00    8:00   
Vrbice Vrbice farní kostel sv. Havla, opata 22:00    8:00    8:00 
Vrchlabí Dolní Branná filiální kostel (bývalý farní) sv. Jiří, mučedníka 14:00        16:00 
Vrchlabí Dolní Dvůr filiální kostel (bývalý farní) sv. Josefa 22:00         
Vrchlabí Dolní Lánov filiální kostel (bývalý farní) sv. Jakuba Staršího, apoštola 16:00      11:00  11:00 
Vrchlabí Kunčice nad Labem filiální kostel Panny Marie 15:00         
Vrchlabí Špindlerův Mlýn filiální kostel (bývalý farní) sv. Petra, apoštola 22:00  9:00    14:00  14:00 
Vrchlabí Vrchlabí děkanský kostel sv. Vavřince, jáhna a mučedníka 24:00  10:30    9:00  9:00 
Všestary Chlum filiální kostel Proměnění Páně 22:00         
Všestary Neděliště filiální kostel Nanebevzetí Panny Marie 21:30*    8:00     
Všestary Všestary farní kostel Nejsvětější Trojice 23:00  8:00    8:00  8:00 
Výprachtice Výprachtice farní kostel Proměnění Páně 24:00  9:30  9:30  9:30  9:30 
Vysoké Chvojno Vysoké Chvojno farní kostel sv. Gotharda, biskupa 22:30  11:00    11:00  11:00 
Vysoké Mýto Litomyšlské Předměstí filiální kostel Nejsvětější Trojice 14:00*         
Vysoké Mýto Vysoké Mýto-Město děkanský kostel sv. Vavřince, jáhna a mučedníka 8:30, 24:00  8:30  8:30  8:30  8:30 
Vysoké Veselí Slatiny filiální kostel (bývalý farní) Nanebevzetí Panny Marie 16:00  11:30    11:30   
Vysoké Veselí Vysoké Veselí farní kostel sv. Mikuláše Tolentinského 24:00  8:30  8:30  8:30  8:30 
Zálesní Lhota Zálesní Lhota farní kostel sv. Jana Nepomuckého 16:00*  11:00, 16:30    11:00, 24:00  11:00 
Zámrsk Slatina filiální kostel sv. Petra a Pavla, apoštolů     10:00     
Zámrsk Zámrsk farní kostel sv. Martina, biskupa 22:00         
Zbraslavice Zbraslavice farní kostel sv. Vavřince, jáhna a mučedníka 16:00  8:00    10:00  8:00 
Zbýšov v Čechách Dobrovítov filiální kostel sv. Václava, mučedníka   11:00       
Zbýšov v Čechách Vlkaneč filiální kostel (bývalý farní) sv. Jakuba Staršího, apoštola 8:00, 21:30  8:00  8:00  8:00, 16:30  8:00 
Zbýšov v Čechách Zbýšov farní kostel Narození sv. Jana Křtitele 9:30, 16:00  9:30  9:30  9:30, 15:00  9:30 
Zdechovice Zdechovice farní kostel sv. Petra a Pavla, apoštolů 21:00      11:00   
Žacléř Žacléř farní kostel Nejsvětější Trojice 22:00  11:00    11:00  11:00 
Žamberk Líšnice filiální kostel Svaté Rodiny 15:00      8:00   
Žamberk Písečná filiální kostel (bývalý farní) sv. Kateřiny, panny a mučednice 11:00  11:00  11:00  11:00  11:00 
Žamberk Žamberk děkanský kostel sv. Václava, mučedníka 9:30, 24:00  9:30  9:30  9:30  9:30 
Ždírec Ždírec farní kostel sv. Václava, mučedníka 16:00  10:30  10:30  10:30  10:30 
Žehuň Žehuň farní kostel sv. Gotharda, biskupa     9:30  9:30   
Železnice Konecchlumí filiální kostel sv. Petra a Pavla, apoštolů 14:00         
Železnice Lužany filiální kostel (bývalý farní) sv. Marie Magdalény 15:15         
Železnice Radim filiální kostel (bývalý farní) sv. Jiří, mučedníka 21:00  10:30    10:30  10:30 
Železnice Železnice farní kostel sv. Jiljí, opata 23:00  8:30  8:30  8:30, 15:00  8:30 
Želiv Želiv opatský a farní kostel Narození Panny Marie 16:00, 22:00  10:30  10:30  10:30  10:30 
Žichlínek Žichlínek farní kostel Narození sv. Jana Křtitele       8:00   
Žiželice Rasochy filiální kostel sv. Havla, opata     9:30     
Žiželice Žiželice farní kostel sv. Prokopa, opata 11:00  11:00    11:00  11:00 
Žleby Bratčice filiální kostel sv. Václava, mučedníka 22:00    9:30     
Žleby Licoměřice filiální kostel sv. Kateřiny, panny a mučednice   11:00       
Žleby Potěhy filiální kostel (bývalý farní) sv. Gotharda, biskupa   9:30       
Žleby Žleby farní kostel Narození Panny Marie 24:00    8:00     
Žumberk Smrček filiální kostel sv. Anny 20:00         
Žumberk Žumberk farní kostel Všech svatých 8:00, 24:00  8:00    8:00  8:00