Bohoslužby

V následujícím vyhledávači najdete časy pravidelných bohoslužeb i časy bohoslužeb nepravidelných (např. o Vánocích nebo Velikonocích).

  

Zjištěné časy bohoslužeb si, prosíme, ověřujte prostřednictvím kontaktů uvedených u dané farnosti. Zejména v období dovolených a prázdnin může docházet ke změnám pravidelného pořádku bohoslužeb.

 

Celorepublikový portál katolických bohoslužeb provozovaný ČBK naleznete na adrese bohosluzby.cirkev.cz, resp. b.cirkev.cz. Aplikace je k dispozici i ve verzi pro mobilní zařízení.

 

Přehled časů letošních velikonočních bohoslužeb v jednotlivých farnostech naleznete zde.

  

  

Zobrazit obce, začínající na písmeno:
A  B  C  D  F  G  H  Ch  J  K  L  M  N  O  P  R  S  T  U  V  Z 
Obec Kostel Farnost Nedělní mše
Václavice sv. Václava, mučedníka (na Dobeníně) Nové Město nad Metují 15:00 - 2. týden v měsíci
Valdice sv. Josefa Jičín
Valteřice sv. Václava, mučedníka Horní Branná
Valteřice Povýšení svatého kříže Valteřice
Vamberk sv. Prokopa, opata Vamberk 9:30
Vamberk sv. Barbory Vamberk
Vápenný Podol sv. Václava, mučedníka Heřmanův Městec
Vápno sv. Jiří, mučedníka Vápno u Přelouče 11:00 - 2., 3., 4. a poslední týden v měsíci
Včelákov sv. Marie Magdalény Včelákov 8:00
Vejvanovice Nanebevzetí Panny Marie Vejvanovice 10:30
Velešice Nanebevzetí Panny Marie Vysoké Veselí
Veletov Navštívení Panny Marie Konárovice
Velichovky Proměnění Páně Jaroměř I 10:15
Veliny sv. Mikuláše, biskupa Ostřetín
Veliš sv. Václava, mučedníka Jičín 9:00
Veliš Svatého kříže Jičín
Velká Jesenice Nanebevzetí Panny Marie Česká Skalice 9:30
Velká Losenice sv. Jakuba Staršího, apoštola Velká Losenice 8:00
11:00
Velká Skrovnice sv. Cyrila a Metoděje Brandýs nad Orlicí
Velká Úpa Nejsvětější Trojice Janské Lázně
Velké Poříčí Navštívení Panny Marie Velké Poříčí 9:45
Velké Svatoňovice sv. Václava, mučedníka Úpice
Velký Třebešov sv. Štěpána, prvomučedníka Česká Skalice 15:00 - poslední týden v měsíci
Velký Uhřínov sv. Vavřince, jáhna a mučedníka Solnice
Velký Vřešťov Všech svatých Dvůr Králové nad Labem
Vepříkov Svatého Ducha Uhelná Příbram
Vepřová - část bez titulu Velká Losenice
Verměřovice sv. Jana Křtitele Dolní Čermná 9:00 - 1x za 14 dní
Vernéřovice sv. Michaela, archanděla Broumov
Vernéřovice Panny Marie (u studánky) Broumov
Veselý Žďár sv. Václava, mučedníka Lučice
Věž sv. Jana Nepomuckého Skála
Věžnice - část Horní Panny Marie, Pomocnice křesťanů, a bl. A. Kolpinga Polná
Víckovice Nejsvětější Trojice Bohdaneč u Zbraslavic
Vidlatá Seč Navštívení Panny Marie Dolní Újezd
Vidochov sv. andělů strážných Pecka
Vidonice sv. Jana Křtitele Pecka
Vilémov sv. Václava, mučedníka Vilémov u Golčova Jeníkova 9:00
Vilémovice Narození Panny Marie Červené Janovice
Vilémovice sv. Jana Nepomuckého Ledeč nad Sázavou
Vitanov sv. Dominika Klášterec nad Orlicí
Vítanov sv. Anny Hlinsko 11:00 - v období od 26.7. do 2.8.
Vítějeves sv. Kateřiny, panny a mučednice Bělá nad Svitavou 7:30
Vítězná - Kocléřov sv. Václava, mučedníka Dvůr Králové nad Labem
Vítězná - Kocléřov Navštívení Panny Marie (U Studánky) Dvůr Králové nad Labem
Vítkovice v Krkonoších sv. Petra a Pavla, apoštolů Vítkovice v Krkonoších 10:30
Vižňov sv. Anny Broumov
Vlastějovice sv. Marie Magdalény Pertoltice
Vlčice sv. Vojtěcha, biskupa a mučedníka Trutnov I
Vlčkov Panny Marie, Pomocnice křesťanů Horní Sloupnice 10:00 - 1. týden v měsíci
Vlčkovice Narození Panny Marie Nekoř
Vlčkovice sv. Josefa Vlčkovice v Podkrkonoší 16:00 - 2. týden v měsíci
Vlkaneč sv. Jakuba Staršího, apoštola Zbýšov v Čechách 8:00 - 1., 2. a 4. týden v měsíci
Vlkov nad Lesy - část Narození sv. Jana Křtitele Nový Bydžov
Voděrady sv. Petra a Pavla, apoštolů Voděrady 10:45
Vojnův Městec sv. Ondřeje, apoštola Krucemburk 11:00
Vojslavice Nanebevzetí Panny Marie Vojslavice 9:00
Vojtěšice sv. Jana Nepomuckého Jablonec nad Jizerou
Voletice sv. Jiří, mučedníka Luže
Voletiny sv. Josefa Trutnov I 11:00 - poslední týden v měsíci
Vortová Nanebevzetí Panny Marie Hlinsko 8:00 - 1x za 14 dní
Vraclav Nanebevzetí Panny Marie Vraclav 10:00
Vračovice sv. Jana Křtitele České Heřmanice
Vrbatův Kostelec sv. Havla, opata Vrbatův Kostelec 11:00
Vrbice sv. Havla, opata Vrbice 8:00 - 2., 4. a 5. týden v měsíci
Vrdy Nejsvětější Trojice Čáslav
Vrchlabí sv. Vavřince, jáhna a mučedníka Vrchlabí 9:00
Vrchní Orlice sv. Jana Nepomuckého Neratov
Vršce sv. Vavřince, jáhna a mučedníka Kopidlno 11:00 - letní čas, 3. týden v měsíci
Všestary Nejsvětější Trojice Všestary 8:00
Vyhnanice Panny Marie Karmelské Voděrady
Vyhnánov sv. Anny Dvůr Králové nad Labem
Výprachtice Proměnění Páně Výprachtice 9:30
Výrava Narození sv. Jana Křtitele Černilov
Vysočany sv. Markéty, panny a mučednice Nový Bydžov
Vysoké Chvojno sv. Gotharda, biskupa Vysoké Chvojno 11:00
Vysoké Mýto sv. Vavřince, jáhna a mučedníka Vysoké Mýto 8:30
Vysoké Mýto Nejsvětější Trojice Vysoké Mýto
Vysoké Veselí sv. Mikuláše Tolentinského Vysoké Veselí 8:30
Vysokov Božského Srdce Páně Náchod
Vysoký Újezd nad Dědinou sv. Jakuba Staršího, apoštola Třebechovice pod Orebem 7:45

Kalendárium

Myšlenka pro dnešní den
Nic nedokáže, kdo nemá radost.
W. Vogelweide

 

Kontakt

BISKUPSTVÍ KRÁLOVÉHRADECKÉ

Velké náměstí 35
500 01 Hradec Králové
tel.: +420 495 063 611

fax: +420 495 512 850

 

IČ: 00 44 51 34
DIČ: CZ 00 44 51 34  

číslo účtu: 1006010044/5500

 

Tiskový mluvčí

» Napište nám