Bohoslužby

V následujícím vyhledávači najdete časy pravidelných bohoslužeb i časy bohoslužeb nepravidelných (např. o Vánocích nebo Velikonocích).

  

Zjištěné časy bohoslužeb si, prosíme, ověřujte prostřednictvím kontaktů uvedených u dané farnosti. Zejména v období dovolených a prázdnin může docházet ke změnám pravidelného pořádku bohoslužeb.

 

Celorepublikový portál katolických bohoslužeb provozovaný ČBK naleznete na adrese bohosluzby.cirkev.cz, resp. b.cirkev.cz. Aplikace je k dispozici i ve verzi pro mobilní zařízení.

 

Přehled časů letošních velikonočních bohoslužeb v jednotlivých farnostech naleznete zde.

  

  

Zobrazit obce, začínající na písmeno:
A  B  C  D  F  G  H  Ch  J  K  L  M  N  O  P  R  S  T  U  V  Z 
Obec Kostel Farnost Nedělní mše
Sačany sv. Jana Křtitele Ledeč nad Sázavou
Sádek Nejsvětější Trojice Sádek 9:00
Samšina sv. Václava, mučedníka Jičín 10:30
Sány sv. Ondřeje, apoštola Sány
Sázavka Narození sv. Jana Křtitele Sázavka 11:00
Sebranice u Litomyšle sv. Mikuláše, biskupa Sebranice u Litomyšle 7:30
9:45
Sebranice u Litomyšle Panny Marie Sebranice u Litomyšle
Seč sv. Vavřince, jáhna a mučedníka Seč 9:30
Seč sv. Štěpána, prvomučedníka Seč
Sedlec Nanebevzetí Panny Marie a sv. Jana Křtitele Kutná Hora - Sedlec 9:30
Sedlec Všech svatých Kutná Hora - Sedlec
Sedletín Navštívení Panny Marie Skuhrov u Havlíčkova Brodu
Sedličky Všech svatých Jičín
Sedliště u Jimramova sv. Václava, mučedníka Korouhev
Sedloňov Všech svatých Bystré v Orlických horách 11:00 - 4. týden v měsíci
Selmice sv. Vavřince, jáhna a mučedníka Kladruby nad Labem
Semanín sv. Bartoloměje, apoštola Česká Třebová 11:00 - 1x za měsíc (Podle ohlášení)
Semechnice Panny Marie Bolestné Opočno 11:00 - 3. týden v měsíci
Semín sv. Jana Křtitele Kladruby nad Labem
Semonice sv. Markéty, panny a mučednice Jaroměř I
Sendražice sv. Stanislava, biskupa a mučedníka Holohlavy 11:00
Senožaty sv. Jana Nepomuckého Senožaty 8:00
Sezemice Nejsvětější Trojice Sezemice 9:30
Sezemice Nanebevzetí Panny Marie Sezemice
Schořov Panny Marie Žleby
Sirákov Panny Marie Nížkov 10:00
Skála Nanebevzetí Panny Marie Skála 10:30
Skorkov Panny Marie Bolestné Herálec
Skořenice sv. Marie Magdalény Choceň 10:30 - 2. týden v měsíci
Skrýšov Nanebevzetí Panny Marie Polná
Skřivany sv. Anny Smidary 11:15 - lichý týden
Skuhrov sv. Jana Nepomuckého Česká Třebová
Skuhrov nad Bělou sv. Jakuba, apoštola Solnice 10:30
Skuhrov u Havlíčkova Brodu sv. Mikuláše, biskupa Skuhrov u Havlíčkova Brodu 10:30
Skuteč Nanebevzetí Panny Marie Skuteč 8:00
18:00 - zimní čas
Skuteč Božího Těla Skuteč 18:00 - letní čas
Slatina sv. Petra a Pavla, apoštolů Zámrsk 17:30 - v období od Velikonoc do Adventu, 2. a 4. týden v měsíci
Slatina nad Zdobnicí Proměnění Páně Slatina nad Zdobnicí 8:00 - 1x za 14 dní (dle ohlášek)
Slatiňany sv. Martina, biskupa Slatiňany 10:30
Slatiňany Svaté Rodiny (v klášteře sester františkánek) Slatiňany 9:15
Slatiny Nanebevzetí Panny Marie Vysoké Veselí 11:30
Slavětín nad Metují Navštívení Panny Marie Česká Skalice
Slavoňov sv. Jana Křtitele Slavoňov 8:15
Slavošov sv. Petra a Pavla, apoštolů Pertoltice
Slemeno sv. Josefa Kostelec nad Orlicí
Slepotice Povýšení svatého kříže Horní Roveň
Slezské Předměstí Neposkvrněného Početí Panny Marie (na Rožberku) Hradec Králové - Pouchov 9:30
Sloveč sv. Martina, biskupa Městec Králové 11:15 - 3. týden v měsíci
Smidarská Lhota Panny Marie Bolestné Smidary
Smidary sv. Stanislava, biskupa a mučedníka Smidary
Smiřice nad Labem Zjevení Páně Holohlavy
Smrček sv. Anny Žumberk
Smržov Navštívení Panny Marie Číbuz 15:00 - v období od 1.5. do 31.5., poslední týden v měsíci
Sněžné Panny Marie Sněžné Nový Hrádek
Sobčice sv. Prokopa, opata Hořice v Podkrkonoší
Sobkovice sv. Prokopa, opata Nekoř 11:00
Solnice Umučení sv. Jana Křtitele Solnice 8:15
Solnice Božského Srdce Páně Solnice
Sopotnice sv. Zikmunda, mučedníka Sopotnice 11:11
Sopoty Navštívení Panny Marie Sopoty
Souvlastní Panny Marie Královny Rokytnice v Orlických horách 11:30
Spojil Nanebevzetí Panny Marie Pardubice
Spy Panny Marie Nové Město nad Metují
Sruby Nanebevstoupení Páně Choceň 16:00 - 2. týden v měsíci
Stan sv. Jana Křtitele Hlinsko 11:00 - v období od 24.6. do 1.7.
Stará Paka sv. Vavřince, jáhna a mučedníka Nová Paka 7:30
Stará Voda sv. Václava, mučedníka Chlumec nad Cidlinou 8:00
Staré Buky sv. Anny Trutnov I
Staré Ždánice sv. Václava, mučedníka Opatovice nad Labem 10:45
Starkoč Nanebevzetí Panny Marie Zbyslav
Stárkov sv. Josefa Hronov 11:15
Starobucké Debrné Božského Srdce Páně Dvůr Králové nad Labem
Starý Bydžov sv. Prokopa, opata Nový Bydžov
Starý Ples sv. Huberta Josefov 14:00 - letní čas, 1. týden v měsíci
Starý Rokytník sv. Šimona a Judy, apoštolů Trutnov I
Starý Svojanov sv. Mikuláš Svojanov 8:45 - zimní čas
Stašov Nanebevzetí Panny Marie Svojanov 11:30 - sudý týden
Stav sv. Petra a Pavla, apoštolů Nová Paka 17:00 (4 x za rok, po ohlášení)
Stěžery sv. Marka, evangelisty Hradec Králové - Pražské Předměstí 17:00
Stojice Všech svatých Heřmanův Městec
Stolany sv. Mikuláše, biskupa Heřmanův Městec 15:00 - 2. týden v měsíci
Stolín Nejsvětější Trojice Červený Kostelec
Stračov sv. Jakuba Staršího, apoštola Dohalice 9:15 - sudý týden
Strážné sv. Josefa Vrchlabí
Stromkovice - část Panny Marie Jablonec nad Jizerou
Stříbrné Hory sv. Kateřiny Alexandrijské Přibyslav 11:00
Střihov Panny Marie Bolestné Městec Králové
Střítež sv. Václava, mučedníka Sebranice u Litomyšle 11:00 - v období od 1.4. do 15.11.
Střítež sv. Floriána Římskokatolická farnost Střítež - expozitura 10:30
Střížov Panny Marie Bolestné Sopoty
Studánka sv. Jana Nepomuckého Rychnov nad Kněžnou
Studené sv. Anny Nekoř
Studenec u Horek sv. Jana Křtitele Studenec u Horek 8:00
Studnice sv. Zdislavy Hlinsko 11:00
Studnice sv. Jana Nepomuckého Studnice 8:00
Stupná sv. Marie Magdalény Pecka
Sudslava Proměnění Páně Brandýs nad Orlicí 11:00
Suchá Nejsvětější Trojice Nechanice
Suchá Lhota sv. Anny Nové Hrady u Skutče
Suchý Důl Panny Marie Lurdské Police nad Metují
Svatá Kateřina sv. Kateřiny, panny a mučednice Záboří nad Labem
Svatojánský Újezd sv. Jana Křtitele Lázně Bělohrad
Svatý Jiří sv. Jiří, mučedníka Brandýs nad Orlicí 8:15
Svatý Kříž Nalezení svatého kříže Svatý Kříž 11:00
Svatý Mikuláš sv. Mikuláše, biskupa Kutná Hora - Sedlec
Světí sv. Ondřeje, apoštola Všestary
Světlá nad Sázavou sv. Václava, mučedníka Světlá nad Sázavou 9:30 - 1. týden v měsíci (mše svatá pro děti a mládež)
Svinčany sv. Vavřince, jáhna a mučedníka Heřmanův Městec 11:00 - 2. a 4. týden v měsíci
Svinná sv. Cyrila a Metoděje Česká Třebová
Svítkov Narození Panny Marie Pardubice
Svoboda nad Úpou sv. Jana Nepomuckého Janské Lázně 11:00
Svojanov sv. Petra a Pavla, apoštolů Svojanov 8:45 - letní čas
Svojek sv. Antonína Paduánského Libštát
Svratka sv. Jana Křtitele Svratka 9:00
Svratouch sv. Jana Nepomuckého Svratka 10:30 - 1x za měsíc
Šachov Nejsvětější Trojice Borohrádek 15:00 - 1x za 14 dní
Šebestenice Navštívení Panny Marie Zbýšov v Čechách
Šedivec Nanebevzetí Panny Marie Letohrad
Šediviny sv. Josefa Bystré v Orlických horách
Široký Důl sv. Jana Křtitele Sebranice u Litomyšle 11:00 - 1x za měsíc
Škrdlovice sv. Cyrila a Metoděje Krucemburk
Šlapanov sv. Petra a Pavla, apoštolů Šlapanov 10:30
Šlechtín Všech svatých Bohdaneč u Zbraslavic
Šonov sv. Markéty, panny a mučednice Broumov
Šonov Panny Marie Broumov
Šonov u Nového Města nad Metují Panny Marie Prostřednice všech milostí Nové Město nad Metují
Špindlerův Mlýn sv. Petra, apoštola Vrchlabí 14:00
Štěpánov sv. Matouše, apoštola a evangelisty Skuteč
Štikov Nejsvětější Trojice Nová Paka 17:00 (4 x za rok, po ohlášení)
Štoky sv. Jakuba Staršího, apoštola Štoky 8:00

Kalendárium

Myšlenka pro dnešní den
Nic nedokáže, kdo nemá radost.
W. Vogelweide

 

Kontakt

BISKUPSTVÍ KRÁLOVÉHRADECKÉ

Velké náměstí 35
500 01 Hradec Králové
tel.: +420 495 063 611

fax: +420 495 512 850

 

IČ: 00 44 51 34
DIČ: CZ 00 44 51 34  

číslo účtu: 1006010044/5500

 

Tiskový mluvčí

» Napište nám