Bohoslužby

V následujícím vyhledávači najdete časy pravidelných bohoslužeb i časy bohoslužeb nepravidelných (např. o Vánocích nebo Velikonocích).

  

Zjištěné časy bohoslužeb si, prosíme, ověřujte prostřednictvím kontaktů uvedených u dané farnosti. Zejména v období dovolených a prázdnin může docházet ke změnám pravidelného pořádku bohoslužeb.

 

Celorepublikový portál katolických bohoslužeb provozovaný ČBK naleznete na adrese bohosluzby.cirkev.cz, resp. b.cirkev.cz. Aplikace je k dispozici i ve verzi pro mobilní zařízení.

 

Přehled časů letošních velikonočních bohoslužeb v jednotlivých farnostech naleznete zde.

  

  

Zobrazit obce, začínající na písmeno:
A  B  C  D  F  G  H  Ch  J  K  L  M  N  O  P  R  S  T  U  V  Z 
Obec Kostel Farnost Nedělní mše
Paběnice sv. Jakuba Staršího, apoštola Třebonín
Pardubice sv. Bartoloměje, apoštola Pardubice 7:00
9:00
19:00
Pardubice Panny Marie Bolestné Pardubice 10:00
Pardubice Zvěstování Panně Marii Pardubice 10:00 (pro rodiny s dětmi (mimo července, srpna))
Pardubice - Na Skřivánku sv. Jana Křtitele Pardubice
Pardubice - Na Skřivánku sv. Václava, mučedníka (u salesiánů) Pardubice 8:30
10:00
Pardubičky sv. Jiljí, opata Pardubice 17:00
Pařížov sv. Marie Magdalény Vilémov u Golčova Jeníkova
Pátek sv. Vavřince, jáhna a mučedníka Poděbrady 14:00 - 2. týden v měsíci
Pavlišov sv. Jana Nepomuckého Náchod
Pecka sv. Bartoloměje, apoštola Pecka 8:00
Pec pod Sněžkou - část Panny Marie Janské Lázně
Pěčín Narození sv. Jana Křtitele Rokytnice v Orlických horách 8:30
Pěkov Panny Marie Pomocné Police nad Metují
Perálec Narození sv. Jana Křtitele Proseč u Skutče 11:00
Pertoltice sv. Jiří, mučedníka Pertoltice
Petrkov sv. Václava, mučedníka Svatý Kříž
Petrovice Nanebevzetí Panny Marie Nový Bydžov
Petrovice sv. Františka Xaverského Dolní Čermná 9:00 - 1x za 14 dní, dle ohlášení
Petrovice Povýšení svatého kříže Štoky
Petrovice I sv. Václava, mučedníka Červené Janovice
Petrovičky Panny Marie, Matky ustavičné pomoci Králíky
Petříkovice Svaté Rodiny Trutnov III - Poříčí
Pilníkov Nejsvětější Trojice Trutnov I
Písečná sv. Kateřiny, panny a mučednice Žamberk 11:00
Plasnice Svaté Rodiny Bystré v Orlických horách
Platenice sv. Jiljí, opata Horní Roveň
Plotiště nad Labem sv. Petra, apoštola Hradec Králové - Pražské Předměstí 9:30
Plotiště nad Labem sv. Izidora, rolníka Hradec Králové - Pražské Předměstí
Poděbrady Povýšení svatého kříže Poděbrady 10:00
16:00 (v letním čase mimo školních prázdnin)
18:00 - v období od 1. 7. do 31. 8.
Podlažice sv. Markéty, panny a mučednice Chrast u Chrudimě
Podmoky Panny Marie Golčův Jeníkov
Podmoky sv. Bartoloměje, apoštola Vrbice
Podskalí sv. Jana Křtitele Vrbatův Kostelec
Pod Strání Navštívení Panny Marie Kostelec nad Orlicí
Podůlšany sv. Mikuláše, biskupa Opatovice nad Labem
Pohled sv. Ondřeje, apoštola Pohled 9:00
Pohled sv. Anny Pohled 9:00 - v období od 26. 7. do 28. 9.
Pohodlí Nejsvětější Trojice Dolní Újezd
Pohoří sv. Jana Křtitele Opočno 11:00 - školní rok
Police nad Metují Nanebevzetí Panny Marie Police nad Metují 8:00
Polička sv. Jakuba Staršího, apoštola Polička 7:30
10:30
Polička sv. Michaela, archanděla Polička
Polná Nanebevzetí Panny Marie Polná 8:15
18:00 - zimní čas
18:30 - letní čas
Polná sv. Anny Polná
Polná sv. Barbory Polná
Polná sv. Kateřiny, panny a mučednice Polná
Polom sv. Jana a Pavla Brandýs nad Orlicí
Pomezí sv. Jiří, mučedníka Polička 9:00
Poniklá sv. Jakuba Staršího, apoštola Poniklá 10:30
Popovice Narození Panny Marie Jičín
Poříčí sv. Petra a Pavla, apoštolů Trutnov III - Poříčí 7:45
Poříčí u Litomyšle sv. Jana Nepomuckého Mladočov
Potěhy sv. Gotharda, biskupa Žleby
Potštejn sv. Vavřince, jáhna a mučedníka Vamberk 11:00
Potštejn sv. Jana Nepomuckého Vamberk
Potštejn sv. Marka, evangelisty Vamberk
Pouchobrady Nejsvětější Trojice Chrudim 14:00 - 1. týden v měsíci
Pouchov sv. Pavla, apoštola Hradec Králové - Pouchov 8:00
Pouchov bez titulu v Azylovém domě pro muže Hradec Králové - Pouchov
Práčov sv. Jakuba Staršího, apoštola Licibořice
Prachovice Nanebevzetí Panny Marie Heřmanův Městec 15:00 - v období od 1.4. do 31.10., 3. týden v měsíci
Prachovice Narození Panny Marie Dašice
Prasek Božského Srdce Páně Nový Bydžov 11:15 - 1x za 14 dní
Praskačka Nejsvětější Trojice Opatovice nad Labem
Pražské Předměstí Božského Srdce Páně Hradec Králové - Pražské Předměstí 8:00
20:00
Prkenný Důl sv. Anny Žacléř
Probluz Všech svatých Nechanice 8:00 - 1. a 3. týden v měsíci
Prorubky Panny Marie Rychnov nad Kněžnou
Proruby sv. Josefa Hořičky
Proseč Nejsvětějšího Srdce Ježíšova Kaliště
Proseč sv. Mikuláše, biskupa Proseč u Skutče 8:00
Prosečné sv. Alžběty Uherské Hostinné
Prosetín Nejsvětější Trojice Skuteč
Prostřední Lipka Neposkvrněného Početí Panny Marie Králíky 11:30 - 3. týden v měsíci
Předhradí Panny Marie Bolestné Předhradí 9:30
Přelouč sv. Jakuba Staršího, apoštola Přelouč 9:30
Přelouč Navštívení Panny Marie Přelouč 10:00 - v období od 1.7. do 7.7., 1. týden v měsíci (pouťová - první neděle v červenci)
Přepychy sv. Prokopa, opata Přepychy 10:00 - školní rok
10:30 - v období od 29. 6. do 13. 9.
Přestavlky sv. Anny Hrochův Týnec
Přibyslav Narození sv. Jana Křtitele Přibyslav 8:00
9:30
18:00 - letní čas (mimo 3. neděle)
18:30 - zimní čas (mimo 3. neděle)
Přibyslavice sv. Václava, mučedníka Žleby
Přívrat sv. Františka Xaverského Řetová
Pustá Kamenice sv. Anny Pustá Kamenice 9:30
Pustá Rybná sv. Bartoloměje, apoštola Borová

Kalendárium

Myšlenka pro dnešní den
Nic nedokáže, kdo nemá radost.
W. Vogelweide

 

Kontakt

BISKUPSTVÍ KRÁLOVÉHRADECKÉ

Velké náměstí 35
500 01 Hradec Králové
tel.: +420 495 063 611

fax: +420 495 512 850

 

IČ: 00 44 51 34
DIČ: CZ 00 44 51 34  

číslo účtu: 1006010044/5500

 

Tiskový mluvčí

» Napište nám