Bohoslužby

V následujícím vyhledávači najdete časy pravidelných bohoslužeb i časy bohoslužeb nepravidelných (např. o Vánocích nebo Velikonocích).

  

Zjištěné časy bohoslužeb si, prosíme, ověřujte prostřednictvím kontaktů uvedených u dané farnosti. Zejména v období dovolených a prázdnin může docházet ke změnám pravidelného pořádku bohoslužeb.

 

Celorepublikový portál katolických bohoslužeb provozovaný ČBK naleznete na adrese bohosluzby.cirkev.cz, resp. b.cirkev.cz. Aplikace je k dispozici i ve verzi pro mobilní zařízení.

 

Přehled letošních vánočních a novoročních bohoslužeb naleznete zde. K časům označeným hvězdičkou jsou poznámky a vysvětlivky k dispozici po zobrazení detailu daného kostela či kaple (po prokliku na název).

  

  

Zobrazit obce, začínající na písmeno:
A  B  C  D  F  G  H  Ch  J  K  L  M  N  O  P  R  S  T  U  V  Z 
Obec Kostel Farnost Nedělní mše
Kačerov sv. Kateřiny, panny a mučednice Rokytnice v Orlických horách
Kaliště sv. Jana Křtitele Kaliště 11:00 (každá třetí neděle v měsíci je mše svatá pro děti)
Kámen sv. Jana Nepomuckého Habry
Kameničky Nejsvětější Trojice Kameničky 7:30
10:30
Kamenné Mosty Navštívení Panny Marie Žleby
Kaňk sv. Vavřince, jáhna a mučedníka Kutná Hora - Sedlec
Karle sv. Bartoloměje, apoštola Trstěnice 11:30 - 1x za měsíc, podle ohlášení
Kbelnice sv. Petra, apoštola Jičín
Kerhartice Povýšení svatého kříže Ústí nad Orlicí 11:10 - letní čas (kromě července a srpna)
Kladruby Nejsvětější Trojice Dvůr Králové nad Labem
Kladruby nad Labem sv. Václava a Leopolda Kladruby nad Labem 8:00 - 2. týden v měsíci
Klášterec nad Orlicí Nejsvětější Trojice Klášterec nad Orlicí 10:00
Klokočov Neposkvrněného Početí Panny Marie Chotěboř
Klopoty Panny Marie Pomocné Brandýs nad Orlicí
Klucké Chválovice sv. Anny Zbýšov v Čechách
Kluky u Čáslavi sv. Jana Křtitele Bykáň
Knapovec sv. Petra a Pavla, apoštolů Ústí nad Orlicí
Knapovec Zmrtvýchvstání Páně Ústí nad Orlicí
Kněž sv. Bartoloměje, apoštola Habry 9:30
Kněžice sv. Petra a Pavla, apoštolů Městec Králové
Knířov Zvěstování Páně Knířov 13:30 (vyjimečně: srpen 2015 v 11.30)
Kocbeře sv. Floriána Dvůr Králové nad Labem
Koclířov u Svitav sv. Filomény a sv. Jakuba Staršího Koclířov u Svitav
Koclířov u Svitav sv. Alfonse a Panny Marie Fatimské Koclířov u Svitav 9:00
Kočí sv. Bartoloměje, apoštola Chrudim 14:00 - 2. týden v měsíci
Kohoutov Nanebevzetí Panny Marie Dvůr Králové nad Labem
Kojice sv. Petra a Pavla, apoštolů Týnec nad Labem
Kokešov Panny Marie Bolestné Rosice nad Labem
Koldín sv. Anny Choceň 10:30 - 4. týden v měsíci
Komárov sv. Petra a Pavla, apoštolů Horní Roveň
Komárov Panny Marie Vápno u Přelouče
Konárovice Povýšení svatého kříže Konárovice
Končiny Panny Marie Lurdské Litomyšl
Konecchlumí sv. Petra a Pavla, apoštolů Železnice
Kopec sv. Jana sv. Jana Křtitele (na Zámečku) Hradec Králové - Nový Hradec Králové 10:10
Kopidlno sv. Jakuba Staršího, apoštola Kopidlno 9:00
Kornice sv. Václava, mučedníka Litomyšl
Korouhev sv. Petra a Pavla, apoštolů Korouhev 11:00
Kostelec Nanebevzetí Panny Marie Jičín
Kostelec nad Orlicí sv. Jiří, mučedníka Kostelec nad Orlicí 9:30
Kostelec nad Orlicí sv. Anny Kostelec nad Orlicí
Kostelec u Heřmanova Městce sv. Petra a Pavla, apoštolů Heřmanův Městec 15:00 - v období od 1.4. do 31.10., 4. týden v měsíci
Kostelní Lhota Nanebevzetí Panny Marie Kostelní Lhota 14:00 - 1. a 3. týden v měsíci
Kostěnice Navštívení Panny Marie Dašice
Košťálov sv. Jakuba Staršího, apoštola Libštát
Koudelka Panny Marie Holice
Kovanice sv. Václava, mučedníka Kovanice
Kozlov Panny Marie Zbraslavské Česká Třebová
Kozlov sv. Václava, mučedníka Ledeč nad Sázavou
Kozohlody Všech svatých Zbýšov v Čechách 8:00 - 3. týden v měsíci
Kozojedy sv. Václava, mučedníka Kopidlno 11:00 - letní čas, 1. týden v měsíci
Kožlí Proměnění Páně Ledeč nad Sázavou
Králíky sv. Michaela, archanděla Králíky 8:00
Králova Lhota sv. Zikmunda, mučedníka České Meziříčí 14:00 - 1. týden v měsíci
Královec sv. Jana Nepomuckého Žacléř
Kramolna Panny Marie Náchod
Krásná Hora Narození sv. Jana Křtitele Lipnice nad Sázavou 8:30
Kratonohy sv. Jakuba Staršího, apoštola Kratonohy 15:00 - v období od 1.5. do 31.5. (bohoslužba slova, pouze v květnu)
Krčín - část Svatého Ducha Nové Město nad Metují
Krchleby sv. Václava, mučedníka Čáslav 10:30
Krňovice Nanebevzetí Panny Marie Třebechovice pod Orebem 10:30 - 2. týden v měsíci (kromě ledna, února a března)
Krouna sv. Michaela, archanděla Krouna 8:00
Krucemburk sv. Mikuláše, biskupa Krucemburk 8:00
Křenov - část sv. Donáta Žacléř
Křesetice sv. Markéty, panny a mučednice Bykáň 9:00 - 1. a 3. týden v měsíci
Křivice sv. Vavřince, jáhna a mučedníka Týniště nad Orlicí 11:00 - 3. týden v měsíci
Křížlice sv. Jana Křtitele Křížlice
Křovice Panny Marie Dobruška
Kukleny sv. Anny Hradec Králové - Kukleny 10:00
Kuks Nejsvětější Trojice Dvůr Králové nad Labem
Kunčice sv. Kateřiny Letohrad
Kunčice nad Labem Panny Marie Vrchlabí
Kunčina Ves sv. Anny Rokytnice v Orlických horách
Kunětice sv. Bartoloměje, apoštola Sezemice
Kunštát sv. Jana Křtitele Neratov 8:00 - 1. týden v měsíci
Kunvald sv. Jiří, mučedníka Kunvald v Čechách 8:30
Kunvald Panny Marie Růžencové Kunvald v Čechách
Kutná Hora sv. Jakuba Staršího, apoštola Kutná Hora 9:00
Kutná Hora Matky Boží, Panny Marie (Na Náměti) Kutná Hora 18:00
Kutná Hora Nejsvětější Trojice Kutná Hora
Kutná Hora sv. Barbory Kutná Hora
Kutná Hora sv. Jana Nepomuckého Kutná Hora
Kutná Hora Všech svatých Kutná Hora
Kvasín Panny Marie Vrbatův Kostelec
Kvasiny sv. Marka, evangelisty Solnice
Květná sv. Vavřince, jáhna a mučedníka Polička
Květná sv. Vavřince, jáhna a mučedníka Damníkov

Kalendárium

Myšlenka pro dnešní den
Každý z nás občas potřebuje slyšet: "Je dobře, že jsi!"
Vojtěch Kodet

 

Kontakt

BISKUPSTVÍ KRÁLOVÉHRADECKÉ

Velké náměstí 35
500 01 Hradec Králové
tel.: +420 495 063 611

fax: +420 495 512 850

 

IČ: 00 44 51 34
DIČ: CZ 00 44 51 34  

číslo účtu: 1006010044/5500

 

Tiskový mluvčí

» Napište nám