Bohoslužby

V následujícím vyhledávači najdete časy pravidelných bohoslužeb i časy bohoslužeb nepravidelných (např. o Vánocích nebo Velikonocích).

  

Zjištěné časy bohoslužeb si, prosíme, ověřujte prostřednictvím kontaktů uvedených u dané farnosti. Zejména v období dovolených a prázdnin může docházet ke změnám pravidelného pořádku bohoslužeb.

 

Celorepublikový portál katolických bohoslužeb provozovaný ČBK naleznete na adrese bohosluzby.cirkev.cz, resp. b.cirkev.cz. Aplikace je k dispozici i ve verzi pro mobilní zařízení.

 

Přehled letošních vánočních a novoročních bohoslužeb naleznete zde. K časům označeným hvězdičkou jsou poznámky a vysvětlivky k dispozici po zobrazení detailu daného kostela či kaple (po prokliku na název).

  

  

Zobrazit obce, začínající na písmeno:
A  B  C  D  F  G  H  Ch  J  K  L  M  N  O  P  R  S  T  U  V  Z 
Obec Kostel Farnost Nedělní mše
Babí sv. Tekly Trutnov II - Horní Staré Město
Babice sv. Petra a Pavla, apoštolů Chlumec nad Cidlinou
Bačetín Svatého kříže Bystré v Orlických horách
Balda Panny Marie Sněžné Polička
Banín sv. Barbory Bělá nad Svitavou
Bartošovice v Orlických horách sv. Marie Magdalény Neratov 11:30
Batňovice sv. Bartoloměje, apoštola Úpice 10:00
Běchary sv. Vojtěcha, biskupa a mučedníka Kopidlno
Bělá sv. Jana Nepomuckého Bohdaneč u Zbraslavic
Bělá sv. Jana Nepomuckého Rychnov nad Kněžnou
Bělá Nejsvětější Trojice Nová Ves nad Popelkou
Bělá nad Svitavou Všech svatých Bělá nad Svitavou
Bělečko Panny Marie Nanebevzaté Býšť 15:00 - 1. týden v měsíci
Benecko sv. Huberta, biskupa Horní Štěpanice
Bernartice Nanebevzetí Panny Marie Žacléř
Běrunice Narození Panny Marie Městec Králové
Běstovice Všech svatých Choceň
Běstvina sv. Jana Křtitele Běstvina 11:00
Bezděčín Nanebevstoupení Páně Lomnice nad Popelkou
Bezděkov nad Metují sv. Prokopa, opata Police nad Metují 9:30
Bílá Třemešná sv. Jakuba Staršího, apoštola Dvůr Králové nad Labem 9:30
Bílé Podolí sv. Václava, mučedníka Zbyslav
Bílý Újezd Proměnění Páně Dobruška 8:00
Biskupice Panny Marie Ronov nad Doubravou
Bítovany sv. Bartoloměje, apoštola Žumberk
Blížňovice sv. Vojtěcha, biskupa a mučedníka Hrochův Týnec
Bludov sv. Jana Nepomuckého Červené Janovice
Boharyně sv. Bartoloměje, apoštola Nechanice
Bohdaneč Zvěstování Páně Bohdaneč u Zbraslavic 9:45
Bohdašín Nanebevzetí Panny Marie Rtyně v Podkrkonoší
Bohuňovice sv. Prokopa, opata Cerekvice nad Loučnou
Bohuslavice nad Metují sv. Mikuláše, biskupa Bohuslavice nad Metují 10:30
Bojanov sv. Víta, mučedníka Bojanov 8:00
Bojiště sv. Vojtěcha, biskupa a mučedníka Ledeč nad Sázavou
Borek sv. andělů strážných Opatovice nad Labem
Borohrádek sv. Michaela, archanděla Borohrádek 7:30
Borová sv. Markéty, panny a mučednice Borová 8:00
Borová sv. Kateřiny, panny a mučednice Borová 11:30 - v období od 1.5. do 31.10., 2. týden v měsíci (a na slavnost Ježíše Krista Krále)
Borová Božského Srdce Páně Nový Hrádek
Borovnice sv. Víta, mučedníka Pecka
Borovnička Nejsvětějšího Srdce Ježíšova Pecka
Bořitov Panny Marie Lurdské Nekoř
Bošín sv. Filomény Choceň 10:30 - 5. týden v měsíci
Boušín Navštívení Panny Marie Boušín 11:00
Božanov sv. Marie Magdalény Broumov 8:30 - 4. týden v měsíci
Božanov Nanebevzetí Panny Marie (u studánky) Broumov
Brada sv. Bartoloměje, apoštola Jičín
Brandýs nad Orlicí Nanebevstoupení Páně Brandýs nad Orlicí 9:45
Bratčice sv. Václava, mučedníka Žleby
Brčekoly Panny Marie Chrast u Chrudimě
Broumov sv. Petra a Pavla, apoštolů Broumov 10:00
Broumov Panny Marie Broumov
Broumov Svatého Ducha Broumov
Broumov sv. Václava, mučedníka Broumov 8:30 - 5. týden v měsíci
Broumov sv. Vojtěcha, biskupa a mučedníka Broumov 17:00 - v období od 1. 9. do 31. 3.
18:00 - v období od 1. 4. do 31. 8.
Brtev sv. Petra a Pavla, apoštolů (Byšičky) Lázně Bělohrad
Brzice Panny Marie Chvalkovice
Brzkov sv. Jana Nepomuckého Polná
Březina Nejsvětějšího Srdce Ježíšova Jičín
Bučina sv. Jakuba Staršího, apoštola Cerekvice nad Loučnou
Budislav Boží Lásky Mladočov
Bukovina sv. Jana Nepomuckého Borová
Bukvice sv. Jana Nepomuckého Jičín
Bykáň Nanebevzetí Panny Marie Bykáň 9:00 - 2. a 4. týden v měsíci
Bystré sv. Bartoloměje, apoštola Bystré v Orlických horách 8:15
Bystré sv. Jana Křtitele Bystré u Poličky 8:00
Bystřec sv. Jakuba Staršího, apoštola Bystřec 8:00
Býšť sv. Jiří, mučedníka Býšť 11:00
Byzhradec sv. Cyrila a Metoděje Černíkovice

Kalendárium

Myšlenka pro dnešní den
Každý z nás občas potřebuje slyšet: "Je dobře, že jsi!"
Vojtěch Kodet

 

Kontakt

BISKUPSTVÍ KRÁLOVÉHRADECKÉ

Velké náměstí 35
500 01 Hradec Králové
tel.: +420 495 063 611

fax: +420 495 512 850

 

IČ: 00 44 51 34
DIČ: CZ 00 44 51 34  

číslo účtu: 1006010044/5500

 

Tiskový mluvčí

» Napište nám