Zprávy

Biskupství v Hradci Králové nabízí zaměstnání

Biskupství v Hradci Králové nabízí zaměstnání Pro ty, kteří mají zájem skloubit svoji profesi s podporou hodnot nejen hmotných, nabízíme uplatnění v Hradci Králové.

 

 

 

 

 

Pracovník/pracovnice provozních služeb 

 

Vedoucí diecézního konzervátorského centra

 

Referent/ka správy budov

 

Stavební technik/technička

 

Pracovník údržby budov

 

Cítíte-li se touto nabídkou osloveni, zašlete nám svůj životopis a motivační dopis na adresu: personalni (zavináč) bihk.cz, tel.: 495 063 604, 603 458 843. Biskupství královéhradecké si vyhrazuje právo prodloužit výběrové řízení, případně neobsadit pracovní pozici, pokud uchazeči nenaplní očekávání organizace.

 

Biskupství královéhradecké (dále jen "Biskupství")informuje uchazeče, že je správcem osobních údajů dle nařízení GDPR. V té souvislosti uchazeče vyzývá, aby do životopisu a dalších materiálů uváděli pouze relevantní údaje nezbytně nutné pro kvalifikované rozhodnutí ve výběrovém řízení. Biskupství je bude zpracovávat výhradně za tímto účelem, právním základem pro zpracování je postup před uzavřením pracovní smlouvy a oprávněný zájem Biskupství. Materiály neúspěšných uchazečů Biskupství uchová pouze po dobu šesti měsíců, poté je skartuje. Každý uchazeč má právo požádat o informaci, které údaje o něm Biskupství zpracovává a proč, dále má právo na přístup k těmto údajům, na jejich doplnění, aktualizaci či upřesnění. Proti zpracování osobních údajů lze v odůvodněných případech vznést námitku, požádat o výmaz či omezení zpracování. Ve všech záležitostech ochrany osobních údajů se mohou uchazeči obracet na pověřence pro GDPR, jehož kontaktní údaje naleznou na webových stránkách bihk.cz v sekci Kontakt. Se stížnostmi se Uchazeči mohou obracet na Úřad pro ochranu osobních údajů.

 

Kalendárium

Myšlenka pro dnešní den

 

Kontakt

BISKUPSTVÍ KRÁLOVÉHRADECKÉ

Velké náměstí 35
500 01 Hradec Králové
tel.: +420 495 063 611

fax: +420 495 512 850

 

IČ: 00 44 51 34
DIČ: CZ 00 44 51 34  

číslo účtu: 1006010044/5500

 

Tiskový mluvčí

» Napište nám