Nabídka práce: Programátor junior

Datum:

Biskupství královéhradecké nabízí uplatnění na pozici "Programátor junior".

Pro ty, kteří mají zájem skloubit svoji profesi s podporou hodnot nejen hmotných,

Biskupství královéhradecké nabízí uplatnění na pozici:

Programátor junior

Náplň práce:

  • Programování Microsoft .NET a Microsoft SQL
  • Analýza procesů a technických podmínek požadavků uživatelů
  • Vytváření datových a objektových struktur a definování jejich vazeb
  • Vytváření obsahu relačních databází
  • Nastavuje propojení datových schémat a integrity dat
  • Testování, ladění a údržba aplikací a úloh
  • Vytváření a udržování analytické dokumentace jednodušších aplikací
  • Komunikace s uživateli

Odborné a kvalifikační požadavky:

  • SŠ, VŠ vzdělání technického směru, výhodou v oboru IT
  • Dobrá znalost programování Microsoft .NET a Microsoft SQL
  • Podmínkou je znalost práce uvedené výše v náplni práce
  • Řidičský průkaz skupiny B

Osobní předpoklady:

  • Analytické myšlení
  • Proaktivní přístup k řešení problémů
  • Schopnost týmové práce
  • Zodpovědnost a spolehlivost
  • Orientace v církevním prostředí výhodou

Nabízíme:

  • Prostředí prestižní instituce s tradicí
  • Podporu profesního rozvoje
  • Pružnou pracovní dobu
  • Týden dovolené navíc
  • Pracovní pozice je vhodná i pro absolventa
  • Nástup nejlépe k 1. 10. 2014

Cítíte-li se touto nabídkou osloveni a splňujete-li uvedené požadavky, zašlete svůj životopis spolu s motivačním dopisem a referencemi (s uvedenými realizovanými projekty v požadované technologii) do 14. 9. 2014 na adresu: personalni [at] bihk.cz.

Biskupství královéhradecké

Ing. Táťána Blažková

tel.: 495 063 604, 603 458 843