Nabídka práce na biskupství v Hradci Králové

Datum:

Hradecké biskupství nabízí uplatnění na pozici Referent/ka pro oblast dotací a Referent/ka stavebního oddělení. Hlásit se můžete do 4. května.

Referent/ka stavebního oddělení

a

Referent/referentka pro oblast dotací

Náplň práce:

  • Administrativní práce pro správu a údržbu nemovitostí
  • Kontrola dokumentů týkajících se stavebních záležitostí
  • Práce se spisovou službou

Odborné a kvalifikační požadavky:

  • SŠ, VŠ vzdělání stavebního směru
  • Orientace ve stavební dokumentaci
  • Uživatelská znalost práce na PC

Osobní předpoklady

  • Dobré komunikační schopnosti, včetně písemného vyjadřování
  • Zodpovědnost, preciznost a spolehlivost
  • Schopnost pracovat výkonně a efektivně
  • Orientace v církevním prostředí výhodou

  • Administrace dotačních titulů pro Biskupství královéhradecké
  • Vyhledávání dotačních příležitostí pro církev
  • Spolupráce při vytváření rozvojových programů v oblasti dotací
  • Koordinace zástupců církve v MAS a v pracovních týmech na území diecéze
  • Metodická pomoc církevním subjektům na území diecéze v oblasti dotací
  • Komunikace s poskytovateli dotací, orgány veřejné správy
  • Fundraising, spolupráce se sponzory a dárci
  • Vyhledávání investičních příležitostí a zpracování podkladů
  • Jiné úkoly pro ekonomický odbor

  • Minimálně SŠ vzdělání s maturitou
  • Praxe v oblasti dotačních programů – min. 2 roky
  • Výhodou základní znalost problematiky podvojného účetnictví a daňových zákonů
  • Orientace v právních záležitostech v oblasti dotací
  • Výhodou znalost anglického jazyka
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Řidičský průkaz skupiny B, ochota vykonávat pracovní cesty po diecézi

  • Analytické myšlení
  • Schopnost rozlišování priorit
  • Orientace v církevním prostředí
  • Morální bezúhonnost
  • Lustrační osvědčení podle zákona č. 451/1991 Sb.
  • Výpis z rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce

Cítíte-li se některou z nabídek osloveni a splňujete-li uvedené požadavky, zašlete svůj životopis spolu s motivačním dopisem a referencemi (s uvedenými kontakty) do 4. května 2014 na adresu: personalni [at] bihk.cz.

Biskupství královéhradecké

Ing. Táňa Blažková

tel.: 495 063 604, 603 458 843